Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Kako znaš da je verzija 140, a ne 141?
Obe su dostupne.
Zato sto znam da je 140 za C431, tj EU region. Naravno da ne upucavam firmware napamet pa da se zezam sa safetynet, rollback. A i poceo je Ota 140 u Spaniji ili Portugaliji tako da je to provereno.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Da li mi se cini ili na verziji 140 baterija se znatno sporije prazni... Od kad sam azurirao verziju 140 nekako mi se cini da baterija duze traje... Kakvo je iskustvo vas koji ste takodje azurirali na verziju 140?

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Da li mi se cini ili na verziji 140 baterija se znatno sporije prazni... Od kad sam azurirao verziju 140 nekako mi se cini da baterija duze traje... Kakvo je iskustvo vas koji ste takodje azurirali na verziju 140?

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
Peđa kako si ažurirao, regularno ili drugačije?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Koristim default, sluške, koje su došle u paketu, bele. Odjednom je mic prestao da funkcioniše. Crkao je ili ima rešenje u settings? Ne mogu nigde da pronađem u EMUI settings za headset.
 
Poslednja izmena:
Jel samo mene je*e otisak prsta na p30 pro?
Ludim sa njim ovih 4-5 dana koliko je telefon kod mene.
Pokušavao na sve moguće načine, sve lepo upamti ali kad treba da otključam telefon tek iz 3-4x puta uspem ili ne uspem.

Nemam nikakvo staklo na ekranu osim one fabričke folije
 
Imas video uputstvo sa youtube, ovde u temi kako da ga podesis da radi odlicno...
Meni je pomoglo
Huawei P30
 
Jel samo mene je*e otisak prsta na p30 pro?
Ludim sa njim ovih 4-5 dana koliko je telefon kod mene.
Pokušavao na sve moguće načine, sve lepo upamti ali kad treba da otključam telefon tek iz 3-4x puta uspem ili ne uspem.

Nemam nikakvo staklo na ekranu osim one fabričke folije
Ako si do sada imao klasican senzorni otisak tesko da ces se navici na ovu optiku. To je tolko lose da ja opticki otisak uopste i ne koristim. Otkljucava on, ali dosta teze, moras da gadjas, da budu suve ruke i sl. Ovaj otisak je korak unazad kod svih ovih amoled telefona. Verovatno jeftinije resenje za njih.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Da, do sad sam na mate 10 pro imao senzor i radio je extra.
Ovo sa optikom užas
Ja evo imam p30 vise od 6 meseci i nikako da se naviknem na optiku. Sto se tice brzine kad pogodis on otkljuca relativno brzo, ali ja ako recimo ne otkljucam iz prve vec me hvata nervoza i kucam lozinku ili face.

Jq sam probao to uputstvo i vec komentarisao da to nije za Huawei. Jer Huawei ne dozvojava vise da se isti prst memorise više puta. Odmah prijavi da otisak postoji i ponisti. To drzi vodu kod Samsunga.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni se posle update na 10.1 skroz poravio i cini mi se da je sad brzi i retko kad ga ne otkljucam iz prve. Na emui 10.0 me opasno zezao pa sam ga iskljucio.

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Meni se posle update na 10.1 skroz poravio i cini mi se da je sad brzi i retko kad ga ne otkljucam iz prve. Na emui 10.0 me opasno zezao pa sam ga iskljucio.

Sent from my P30 using Tapatalk
Jeste malo bolji odziv na Emui 10.1.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Već sam pisao ranije i potvrđujem da mi na 10.1 neuporedivo bolje radi. Baš retko ne uspem iz prve da otključam. Ono ranije je bilo baš frustrirajiće. Možda ima veze i što sam promenio animaciju [emoji3]

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ja evo imam p30 vise od 6 meseci i nikako da se naviknem na optiku. Sto se tice brzine kad pogodis on otkljuca relativno brzo, ali ja ako recimo ne otkljucam iz prve vec me hvata nervoza i kucam lozinku ili face.

Jq sam probao to uputstvo i vec komentarisao da to nije za Huawei. Jer Huawei ne dozvojava vise da se isti prst memorise više puta. Odmah prijavi da otisak postoji i ponisti. To drzi vodu kod Samsunga.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Ja sam registrovao levi i desni palac i levi i desni kaziprst... Radi odlicno

Huawei P30
 
Ja sam registrovao levi i desni palac ali isto otključava iz 3-4x puta ili ne otključa.
 
Откључава најнормалније, чак шта брже од када се систем ажурирао.
П30 про
 
Kod mene je ova verzija i sve radi odlično.

Baterija na 41%...
279f4720d09f1fcbfbefa78bb7adae4e.jpg
97074cb1bd8c4aacd4ad6d2dba5bd80e.jpg


Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Na modelu P30 koji sam imao pre oko 7-8 meseci nisu mogle sve aplikacije da se instaliraju da rade kao dual, da li je to možda ispravljeno nekim novim ažuriranjem? Konkretno me zanima jel može viber, messenger, face, whatsapp da rade kao dual aplikacije?
 
Koliko ja znam samo fb i messenger mogu

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Nije se niko igrao, kupio sam ga i dobio zapakovanog u vakum pakovanju, ja sam prvi otvorio kutiju.
Aha. Ok. Nisam znao da se jos uvek proizvode, tako da ima logike da je flesnut fabricki 120 iz maja, juna 2020. Znaci Kinezi jos na lageru imaju proslogodisnje modele telefona. Koronka bas zaustavila trziste.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno