Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Reaguje prerano, a to mi se ne svidja jer nije kvalitet isti. Da hocu makro ukljucio bi ga sam, ovako upalis vidis da je fokus skroz ok i pap secne ekran i pojavi se makro rezim...
 
Kako da izbrišem zadnji update za muzicki plejer? Nimalo mi se ne svidja novi izgled

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
P30 pro, telefončina, baterija izvuče regularno 9-10h SoT-a...

Ali neverovatno koliko baterije pojede uključen hotspot. Trosi ko lud...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ogromna preporuka za ovaj case, Mist iz 3g storea. Sve štiti super, matirano, taman malo smanji drečanje boje a opet se vidi, dugmići odlični. Za 1800din ekstra.
6023fcaf09d05d49935b5a635bf1c2ad.jpg


Sent from my P30 Pro using Tapatalk
 
Ja prvo uzeo plavu, koja mu odlično leži pa zamijenio za klasiku zbog sata koji mi je narandžasti, pa mi je sve to bilo previše. Svakako preporuka za case koji je na popustu 8€ u CG
ac273c4e1ff02bf9a9352d3977da8861.jpg
0baf902c45398a28763777beb371ba18.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ljudi imam jednu cudnu situaciju sa P30 pro. Kad gledam neki YT klip zvuk se sam smanji posle nekog vremena. Da li je to neka opcija ukljucena, pa se to desava zbog toga? I da li je neko imao slicno iskustvo.
 
P30PRO iz VIP, nisam dobio ponudu za A10.
 
Ja non stop gledam u HiCare i ne nudi mi opciju. Telefon sam kupio u radnji u Beču nov u celofanu. Kada sam ga uključio prvi jezik koji mi je ponudio je Poljski a ne Engleski ili Nemački. Možda je telefon sa neke mreže.
 
Kada sakrijem notch u podesavanjima i pustim youtube opet se vidi notch? Ima li neko resenje?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ljudi imam jednu cudnu situaciju sa P30 pro. Kad gledam neki YT klip zvuk se sam smanji posle nekog vremena. Da li je to neka opcija ukljucena, pa se to desava zbog toga? I da li je neko imao slicno iskustvo.
Da li ti možda stiže neko obaveštenje u tom trenutku?

P30 Pro
 
Kupio sam u MTS-u pre mesec dana Huawei P30 Pro. I dalje mi je Andorid 9.1. Kada udjem u HiCare app kaze mi da je vec ima poslednju verziju koja je 9.1. Ima li neko drugu ideju za prelazak na A10 ili treba samo da cekam? Zna li ko do cega je ovo, kad vidim da 90% ljudi ima A10 na HP30Pro.
 
Ne. I kad se prebacim na drugu aplikaciju i odmah vratim nazad zvuk se pojaca tj vrati na staro.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kada sakrijem notch u podesavanjima i pustim youtube opet se vidi notch? Ima li neko resenje?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Neki bug... Meni je skriven notch, ali ostane I u yt takav.... Samo ima dosta drugih nelogicnosti i iskakanja iz zadatog...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
I na youtube u landscape modu gde ne moze da se suzi snimak na 16:9 ostaje sakriven notch?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I na youtube u landscape modu gde ne moze da se suzi snimak na 16:9 ostaje sakriven notch?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Nisam siguran na sta misliš sa ovim sužavanjem? Pustio sam par videa, u landscape, I kad proširim I po default nema notch,

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Naručio sinoć P30 Pro u Vipu. Sutra bi trebalo da stigne, jedva čekam.

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Kako to da ne može da se instalira Google Pay? Koristi li neko neku drugu aplikaciju za plaćanje telefonom? Hvala

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kupio sam u MTS-u pre mesec dana Huawei P30 Pro. I dalje mi je Andorid 9.1. Kada udjem u HiCare app kaze mi da je vec ima poslednju verziju koja je 9.1. Ima li neko drugu ideju za prelazak na A10 ili treba samo da cekam? Zna li ko do cega je ovo, kad vidim da 90% ljudi ima A10 na HP30Pro.
Mozda nisi samu hicare app updejtovao, idi u hicare/me/settings/check for update.

Meni na lite mjesec dana vec kako je upalim stoji new version coming soon, a nikako da stigne

Sent from my phone
 
Kupio sam u MTS-u pre mesec dana Huawei P30 Pro. I dalje mi je Andorid 9.1. Kada udjem u HiCare app kaze mi da je vec ima poslednju verziju koja je 9.1. Ima li neko drugu ideju za prelazak na A10 ili treba samo da cekam? Zna li ko do cega je ovo, kad vidim da 90% ljudi ima A10 na HP30Pro.
Obrisi data i cache aplikacije pa probaj
Ne. I kad se prebacim na drugu aplikaciju i odmah vratim nazad zvuk se pojaca tj vrati na staro.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Nemam tih problema, zvuk se smanji samo ako mi u tom trenutku stigne notifikacija, nakon čega se vrati na staro.
Kako to da ne može da se instalira Google Pay? Koristi li neko neku drugu aplikaciju za plaćanje telefonom? Hvala

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Koliko znam, nije moguće koristiti Google pay, Samsung pay, Huawei pay...u Srbiji, isključivo aplikacije banaka, ukoliko pričamo o nfc plaćanju.

P30 Pro
 
Meni se ne utisava dok gledam you tube, ali zato obavezno se utisa kad udjem u neku igru, posle mozda minut, pa neko vreme je utisano, pa se posle pojača... Citao sam da je to cest problem...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Obrisi data i cache aplikacije pa probajNemam tih problema, zvuk se smanji samo ako mi u tom trenutku stigne notifikacija, nakon čega se vrati na staro. Koliko znam, nije moguće koristiti Google pay, Samsung pay, Huawei pay...u Srbiji, isključivo aplikacije banaka, ukoliko pričamo o nfc plaćanju.

P30 Pro
Da, mislim na nfc plaćanje... A nisam u Srbiji i banka podržava Google Pay, ali kad ne mogu da ga instaliram šta vredi [emoji848]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Baš na region u telefonu, pod Language&region

Sent from my P30 Pro using Tapatalk
 
Ozbiljno me je privukao P30 pro. Koristim iphone 8+ sa kojim sam jako zadovoljan, mada mi je malo dosadio ios posle dve godine korišćenja. Glavni argumenti za prelazak su mi jača baterija i veći ekran, što su mi u principu najbitnije stvari. Plus dizajn je jako lep.
Brine me malo taj zakrivljeni ekran, ne znam koliko je sklon lomljenju. Trenutni telefon koristim samo sa maskom, bez zaštite ekrana, nemam nijednu ogrebotinu na njemu. Generalno sam jako pažljiv sa rukovanjem telefonom, nije mi se još desilo da mi je pao, tako da kapiram da ne bi trebalo da bude problema.
 
Ozbiljno me je privukao P30 pro. Koristim iphone 8+ sa kojim sam jako zadovoljan, mada mi je malo dosadio ios posle dve godine korišćenja. Glavni argumenti za prelazak su mi jača baterija i veći ekran, što su mi u principu najbitnije stvari. Plus dizajn je jako lep.
Brine me malo taj zakrivljeni ekran, ne znam koliko je sklon lomljenju. Trenutni telefon koristim samo sa maskom, bez zaštite ekrana, nemam nijednu ogrebotinu na njemu. Generalno sam jako pažljiv sa rukovanjem telefonom, nije mi se još desilo da mi je pao, tako da kapiram da ne bi trebalo da bude problema.
Ako ti ne padne nema problema

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno