Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ne secka u 4k u 30fps?
Onda je to meni do kompa nešto.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Ne secka, probao više puta
Probacu, a ovo gore što sam pitao za slikanje, je li moguce da mi je previše saturation na auto opciji zbog uključene al master opcije?

Baš me kopka ovo, a nisam u mogucnost da probam sad [emoji21]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Kao što su ti već nepisali, Ai treba držati isključen ako želiš prirodnije fotografije, jedino gde je upotrebljiv je za slikanje meseca i zalaska sunca, u svim ostalim situacijama je previše saturacije.

P30 Pro
 
Koji djavo sa ovim 178 update,baterija mi uzasna.Opet mi se javlja ``cell standby``.
Na 128 mi isto bio uzas drain od cell standby,pa na 163 mi bila baterija odlicna sad opet mi se pojavljuje 25% drain od cell standby.Mesec dana dok sam bio na update 163 nisam imao tih problema.
Jel ima neko ideju kako to da resim?
 
Ne secka, probao više putaKao što su ti već nepisali, Ai treba držati isključen ako želiš prirodnije fotografije, jedino gde je upotrebljiv je za slikanje meseca i zalaska sunca, u svim ostalim situacijama je previše saturacije.

P30 Pro
Hvala, sad ce ljepse da zaspim [emoji3526]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Koji djavo sa ovim 178 update,baterija mi uzasna.Opet mi se javlja ``cell standby``.
Na 128 mi isto bio uzas drain od cell standby,pa na 163 mi bila baterija odlicna sad opet mi se pojavljuje 25% drain od cell standby.Mesec dana dok sam bio na update 163 nisam imao tih problema.
Jel ima neko ideju kako to da resim?
Factory reset je jedino sigurno rešenje, ali pre toga proveri da nije konstantno loš signal [emoji687]

P30 Pro
 
Stavio nove kodec na komp, ne secka više snimak... Hvala ekipo [emoji4]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Koji djavo sa ovim 178 update,baterija mi uzasna.Opet mi se javlja ``cell standby``.
Na 128 mi isto bio uzas drain od cell standby,pa na 163 mi bila baterija odlicna sad opet mi se pojavljuje 25% drain od cell standby.Mesec dana dok sam bio na update 163 nisam imao tih problema.
Jel ima neko ideju kako to da resim?
Vrati se na 163.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
882b7c2868894b881a54c9eefd0a97a2.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Daj molim te ako si ga updejtovao reci mi jesi li testirao kameru? I provjeri molim te jesu li ubacili opciju u Panorama kameri da sad moze i Super wide Panorama? (Mozda ima opcija u panorami ili pokusaj da odradis zoom out prstima). To su obecali prestavljanju P30 Pro ali jos nista...

I kakva je kamera na zoomu jel bolja sta?
 
Da li na P30pro FP radi i sa ugasenim ekranom kao na S10 ili mora pre da se upali ekran kao na OP7?
 
Konačno uzeo p30. Prvi utisci odlični. Za sada samo par fotki slikao da vidim taj čuveni night mode b:)

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Da li se u default dileru mogu kontakti grupisati prema imenu kao u exdialeru?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Opšte poznata funkcija emui .. valjda može neki power gini da se disejbluje da se to ne bi dešavalo

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Evo mene opet...
Prije ovog telefona sam koristio Samsung i naravno slikao sam sve na auto i po toj navici se služim i dalje. Ali sinoc pođem u grad i hocu da zabilježim neko dešavanje i skljoc sa blicom, kad onooo... Slika blagi užas... Prebacim profi mod, dignem ISO, slika dobra. Sad je li realno da je ovako slika loša u auto modu sa blicom? Boje prejake... Da napomenem da uopste nisam pocrnio, a na slici izgleda kao da sam sa letovanja stigao. Dakle koja je fora ako uopste postoji fora.

Primjer fotografije, auto sa blicom, ali ISO smiješan. Ima li rešenje za ovo da škljocnem i sve bude kako treba?
3fde49a2d1b23a3250cbd00a13dbf3a2.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Evo ja slikao malo pre u sobi sa ugasenim svetlom,zumirajte :)

PCSIMG-b6bfaac95656b86341e7940a3d73f0cc.jpg
 
Što cu, učim pod stare dane kako se slika sa ovim telefonom... Sad je valjda OK, hvala [emoji106][emoji3526]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ima li ko info hoce li u narednoj verziji softvera ubaciti klon viber?

Koristim na ParrarelSpace, ali nekad mi zabaguje pa ne prijavljuje notifikacije, baš iritira

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Sad sam uneo ponovo otisak palca leve ruke, i kažiprsta, (prethodne sam morao da obrisem), i bogami, sad otisak radi nepogrešivo, 10 od 10. Pre toga me mučio sačuvaj bože, 50% je otključavao

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Uuuuu velika razlika, ali raduje me što ce to valjda riješiti sad u nekim sledecim update-ima... Ali razlika je očigledna, posebno u video recording

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Slazem se,ni na mom nebi nije ovakve boje i ne secka uopste,dosta je sredjen video zapis ali se i dalje zna ko ima najbolji video zapis
 
Nazad
Vrh Dno