Šta je novo?

Google play ništa ne može da pronađe...

AcaN

Slavan
Učlanjen(a)
10.08.2007
Poruke
462
Poena
330
... bilo da je u pitanju telefon, Tv, Tablet, google chrome. Šta god da upišem, on javlja da toga nema. Probao sam sa brisanjem naloga iz telefona i clear date, cache i da se ponovo ulogujem, ali ista priča. Znam da sam kupio klincima tablet i da sam na jednom stavio onu roditeljsku zaštitu, ali taj tablet nije na tom korisničkom nalogu.

Šta bih mogao da uradim?
 
Uradi HARD RESET i rešio si ceo problem,naravno novi nalog,i skidaj sve šta želiš.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Po ovome što si napisao ne ostaje ti mnogo opcija. Koliko dugo traje situacija? Ako je par dana možeš da sačekaš još par dana, možda se zabagovalo nešto na google serverima pa srede.. Ako ne uspe bekap svega što ti je bitno pa novi nalog.
Možeš za svaki slučaj da se odloguješ sa svih uredjaja pa se uloguješ na samo jednom (najbolje telefon), probaj i to pa vidi...
 
Nije meni problem sačekati, jeste da sam primetio da baguje u poslednjih desetak dana... Sve drugo savršeno radi. Mogu instalirati, apdejtovati sve normalno, jedino ne mogu naći programe kad ukucavam.
 
Koji android i koji uređaj? Možda to što tražiš nije podržano na tvom telefonu?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Koji android i koji uređaj? Možda to što tražiš nije podržano na tvom telefonu?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

p20 pro, philips pus6501... Nemoguće da baš ništa nije podržano? Najosnovnije stvari, YT, FB... blic, b92...
 
Koja ti je država u Google nalogu? Srbija ili Srbija i Crna Gora?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno