Šta je novo?

Nema beep zvuka, monitor ne daje sliku

wellboy

Slavan
Učlanjen(a)
12.10.2008
Poruke
56
Poena
310
Prilikom ubacivanja grafičke koju sam pazario i kada ga upalih na monitoru nema slike,

vratim na integrisanu na kojoj je do sad radilo normalno isti problem , nema slike.

sve pokušavao vadio bateriju sve kablove čupao i vraćao ali i sa grafikom i sa integrisanom

monitor ne reaguje, a i tastatura ne daje znake jer je svetleća pa obično zasvetli pri paljenju

dok miš sija i daje znak da je povezan

molim za pomoć jer ovo su jako frustrirajuće situacije.

unapred hvala
 
Poslednja izmena:
Meni se ista stvar desava od sinoc...Samo sto sam ja ubacio vodeno i meni se desava da drzi sve ventilatore na maksimalnoj brzini.


Послато са LG-K430 уз помоћ Тапатока
 
Meni se ista stvar desava od sinoc...Samo sto sam ja ubacio vodeno i meni se desava da drzi sve ventilatore na maksimalnoj brzini.


Послато са LG-K430 уз помоћ Тапатока
Apdejt kod mene:Izvadio sam sinoc Cmos bateriju i ostavio je preko noci da se "oladi" i danas sam je vratio i za divno cudo sve radi normalno...Nije mi jasno sta je bio problem.

Послато са LG-K430 уз помоћ Тапатока
 
Tako se manifestuje i i kada su zaprljani kontakti na RAM memoriji, zbuni ga pa ne zna da pisti za RAM. Izvaditi memoriju pa probati, ako pisti za RAM ploca je ziva. Ocistiti kontakte papirom za stampanje pa onda alkoholom. Ako se ukljuci test memorije programom MemTest86.
 
Mozda ti je otisao bios na ploci. Hoce zbog variranja napona. Dok nisam uzeo ispravljac, flesovao sam bios na svakih 6 meseci. Probaj ukljuci bez kartice, vidi da li se drugacije ponasa, da li vrte ventilatori. Ako ne vrti nista, proveri prvo napajanje.
 
U mom slučaju je napajanje pravilo identičan problem.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno