Šta je novo?

Hollow Knight: Silksong

Insomnium X

Slavan
Učlanjen(a)
16.12.2011
Poruke
1,816
Poena
265
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel Core i7-11700F + CM MasterBox MasterAir MA612
Matična ploča
ASUS PRIME B560-PLUS
RAM
Kingston Fury 32GB 3200MHz
GPU
Gigabyte RTX 3060 Gaming OC
Storage
Kingston KC2500 250GB + 500GB SSD
Zvuk
Logitech Z623
PSU
Chieftec Element Series 700W
Kućište
Cooler Master MB600L V2
 
Okačeno na igrama koje iščekujemo. Ja raspamećen. :D Drugar mi poslao link danas, pomislio sam da je još jedan DLC u pitanju, kad ono... Kec je neverovatna igra, jedna od najboljih koje sam ikada igrao i sigurno igra u kojoj sam proveo najviše vremena u jednom prelasku. Instalirao sam ga na preporuku koju sam dobio ovde, čini mi se, nakon što sam odigrao Slain: Back From Hell i pitao za još neku dobru 2D avanturu. Probao sam i ostale koje su mi preporučene tada - Dead Cells, Shovel Knight, Cuphead itd, ali samo je Hollow Knight ostavio trajni utisak.

Jedva čekam ovo, nadam se da će da uskoro da objave datum izlaska.

P.S. Još uvek mi stoje nepređeni Grey Prince Zote, Nightmare King Grimm, Pantheoni osim prvog, Colosseum of Fools III i Path of Pain, možda se sad nateram da ih pređem. :D
 
Absolutno prezirem gameplay prvog dela i zeljno iscekujem drugi :d Prica, atmosfera, lore, muzika i likovi su fenomenalni.

A na kog Grey Zota mislis, ja vidim da ga spominju kao jednog od tezih bosova a onaj u snu ispod kolibe je bio dosta lak. Jel rec o nekoj Radiant varijanti or something? :trust:
 
Što, šta ti je problem sa gejmplejem? Meni je fantastičan, sve je smooooooth. :D

Ma ima posle Grey Zote, u jednoj od onih koliba na vrhu Hallownesta se spušta kod njega. Deset nivoa, u svakom uzima sve više i više života jednim udarcem, pakao.
 
Ma pusti probleme, da ne kvarim lepe vesti :D

A da, to onaj golden challenge ili kako vec zovu, nisam ni to gledao, a kako vidim bolje i da ne gledam. I path of pain sam samo pogledao video i rekao, neka hvala ne treba :d :d :d
 
Path of Pain deluje lakše od Pantheona, posebno ako se uključe svi bindingsi. :D U Path of Pain još i mogu da se nauče neke šeme, i da se uz dovoljno strpljenja i onaj charm koji regeneriše health to pređe za nekoliko sati, ali Pantheoni su pakao.
 
Kako za koga, oni tajminzi za odbijanje od siljaka i testera... ma bezi. jos kad mi ne radi wall-lock, pa duzina deonica, pa ovo pa ono... samo sreca da nema nista vazno na kraju.

Panteone cu da probam cisto onako da me umlate par puta pa da odustanem ko covek :d

A u medjuvremenu gledam ovakve stravi i dizem vilicu sa poda:

 
Sgt.Major ako volis te 2d rokacine, obavezno probaj Sundered
 
Odličan je i Ori and the Blind Forest a uskoro i on dobija nastavak a na leto se očekuje i Bloodstained od autora Castlevanie.
 
Ori mi se nije dopao, iako je verovatno najlepša igra koju sam ikad video. Probaću Sundered, hvala!
 
Igra koju najviše čekam. Odlično izgleda ovo.

OnePlus 6/Tapatalk
 
Odlican Ost, ja ovih dana poceo originalni Hollow Knight da cepam
 
I ja mislio da krenem ponovo, vuce me ta atmosfera, ali onda se setim koliko nemam pojma i kako sam se mucio u Godhome-u :d
 
Bolje tako nego jos jedan Cyberpunk ;)
 
Sviđa mi se ali baš je bezobrazno kloniran art style
 
Nazad
Vrh Dno