»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Pojavili se prvi primerci fotografija kreiranih 48MP kamerom Xiaomi Mi 9 telefona

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        48.954

Xiaomi Mi 9 stiže naredne nedelje, a ovih dana smo saznali da će telefon imati tri kamere na poleđini, od kojih će glavna stići sa 48MP senzorom. Sada je Chuan Wang, suosnivač i direktor kompanije Xiaomi, objavio primerke fotografija kreiranih kamerama dolazećeg telefona.
        Fotografije prikazuju cveće u uslovima slabog osvetljenja, tri zlatna retrivera i krabu. Druge dve fotografije imaju vodeni žig u uglu, koji otkriva da će glavni kamera u sistemu imati 48MP senzor. Sve tri fotografije krase izuzetni detalji, očuvane boje i realistične senke. Fotografija u visokoj rezoluciji možete pogledati ovde i ovde.
        Juče su se pojavile i fotografije uživo za Xiaomi Mi 9, koje možete videti u vrhu ove vesti, a ranije smo saznali da se očekuje da će telefon imati Snapdragon 855 čipset sa X24 modemom, početnih 6GB RAM-a i 128GB skladišnog prostora i cenu od oko 440 dolara. Telefon će biti predstavljen 20. februara.
        Izvor: GSMArena

Benchmark možete pratiti i na društvenim ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.221
        Imam Xiaomi već dvr godine i jedina mana muj je kamera, a vidim da i ovaj od 48mp nije ništa bolji. Samsung je mama za slike. Iako i Xiaomi ugrađuje samsungove kamere, tanki su i dalje. Telefon je odličan ali nema Xiaomija sa dobrom kamerom

Member Avatar korisnika scylla
        Na forumu od
        Mar 2013
        Poruka
        1.760
        Citat Citiram korisnika: Komentator Pogledaj poruku
        Imam Xiaomi već dvr godine i jedina mana muj je kamera, a vidim da i ovaj od 48mp nije ništa bolji. Samsung je mama za slike. Iako i Xiaomi ugrađuje samsungove kamere, tanki su i dalje. Telefon je odličan ali nema Xiaomija sa dobrom kamerom
        Da, stock kamera. Ali Gcam i eto odlicnih kamera.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
        Use ''Search" before posting, Post in the correct sections, Do not spam the board,
        Respect other member, And always remember: FOLLOW THE RULES!

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •