»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Xiaomi Mi 9 sa tri kamere stiže 20. februara

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        48.954

Xiaomi Mi 9 je primećen početkom januara sa Snapdragon 855 čipsetom i kodnim imenom Cepheus. Od tada, telefon se retko pjavljivao u glasinama, a sada konačno imamo zvanične informacije o uređaju. Lei Jun, suosnivač kompanije Xiaomi, je objavio tizer sa zvaničnim datumom predstavljanja telefona, a to je 20. februar.Pored ovoga, na kompanijinom Weibo nalogu je objavljena fotografija Roya Wanga iz grupe TFBoys, koji drži Xiaomi Mi 9, otkrivajući tri kamere na poleđini uređaja.
        Pogledajte još: Xiaomi Mi 8 Lite će dobiti Night Scene mod za kameru
        Sistem sa tri kamere će biti postavljen vertikalno, a uključivaće i LED blic pozicioniran ispood senzora. S desne strane okvira se nalaze tasteri za zvuk i paljenje, a s leve stgrane sje smešten još jedan fizički taster koji će verovatno kontrolisati Xiaomi pametnog asistenta.Informacije od ranije su sugerisale da će Xiaomi Mi 9 imati bržu opciju punjenja nego Redmi Note 7 (18W), tako da se očekuje 27W. Ostale očekivane karakteristike telefona su Snapdragon 855 čipset sa X24 modemom, početnih 6GB RAM-a i 128GB skladišnog prostora i cena oko 440 dolara.Izvor: GSMArena

Benchmark možete pratiti i ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.221
        Koja cena ce biti u srbiji xaomi mi 9 ili xaomi mi mix 3 ili od zvanicnog distributera xaomi kao sto ima samsung i aphone molim vas odgovorite mi hvalap

Member Avatar korisnika Hector Ruiz
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        1.867
      4. Moja mašina
        • SND: microlab Solo 6C
        • LAP: Lenovo Ideapad 330s
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Razer DeathAdder Left-Hand Edition @ OCZ Alchemy Illuminati
      5. Mi mix 3 ima već kod nas 79.999

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока