Šta je novo?

Koje od ovih slušalica?

ArmoredSaint

Poštovan
Učlanjen(a)
25.07.2014
Poruke
433
Poena
69
Pozdrav društvo, kao što kaže naslov, treba mi pomoć oko izbora.
Ovo su kandidati:

Logitech G430
SteelSeries 5hv2
-II- 5hv3
-II- 5xb
-II- Siberia v2

Ono što mi je najbitnije je kvalitetan zvuk bez smanjenih basova i ostalih frekvencija zarad gejminga zbog čega muzika trpi, jer bi bile korišćene i za jedno i za drugo. Duga stavka je kvalitetan mikrofon.

Gledao sam gomilu recenzija, sve govori da mu G430 dodje najbolji izbor, ali da je mana to što su krhke i da je plastika nekvalitetna.
Slučaj sa SS modelima su, kako recenzije kažu, smanjene frekvencije odnosno slabi basovi, mikrofoni tu i tamo, generalno nista "specijalno".

Zato se nadam da cu ovde doneti odluku uz vašu pomoć. Nadam se da neko od vas ima iskustva sa navedenim modelima.
Hvala!
 
Od tih modela, HyperX Cloud (II) :D
 
Uzmi u obzir da se G430 i Syberia V2 slusalice u Americi prodaju za 39$(dakle low-end), a Kingston je 100$.

Uzimao sam gaming slusalice u tom cenovnom rangu, uzeo Cloud II nakon ekstenzivnog istrazivanja, nisam se pokajao ni malo.

Njih ili Sennheiser GSP 300, Syberia V2 ili G430 nikako.
 
Stvar je u tome što navedene modele mogu da uzmem za od 2500din(ss)-4000din(g430).
Dakle to je budzet, i samo navedeni modeli se računaju. Teško da ću igde naći za taj novac nešto kvalitetnije od navedenog.
 
Posle upgrade maticne,procesora,ram-a i porucene graficke,dosle se na red i slusalice pa da napokon zavrsavam pricu o trosenju para kojih vise nemam!:DVec par godina koristim Plantronics(ne znam koji je model),ali desna slusalica vise ne daje znakove zivota!Kao zamenu sam nasao takodje kao preporuku Genius Cavimanus HS-G700V 7.1!Ono sto mene interesuje dali ima neka adekvatna zamena za neke slusalice koje nemaju mikrofon posto ga nikad ne koristim?Najbitnija mi je udobnost,a slusalice ce se koristiti za sve(filmovi,muzika,gaming)!Budzet je tu oko 8k!Hvala unapred za savet!
 
Poslednja izmena:
^
Ove deluju bas profi...odlicno!Nategnuce se jos i to ako treba!:D
 
Da ne otvaram novu temu, trebaju mi slušalice sa mikrofonom, ali ne gejming nego za razgovore. Dakle, treba da je zvuk čist i da me sagovornik lepo čuje, i da budu udobne za duže nošenje. Cena recimo 5000 ako može nešto pismeno da se uzme, ako treba može i malo više, ali ne bih se nešto preterano trošio. Imate li neku preporuku?
 
Nazad
Vrh Dno