Šta je novo?

Šta posle S9 Plus

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,890
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Naslov kaže. Danas treba da mi ode moj fon. Dobijam 300eu i 2 x Samsung S7. S7 telefone dajem klincima a od njihovih fonova mogu da izvučem oko 100 eu (LeEco Le 2 i Honor 8 Lite 4/64). Znači budžet ostaje oko 400eu. E sad, šta uzeti umesto S9 Plus. Pored kamere najbitnija stavka mi je baterija a tu je S9+ malo zakazao. Mogu da pazarim Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mix 2s ili neki P20 Pro u garanciji. Eventualno da sačekam malo da padnu cene pa da za oko 500 pazarim Mate 20 Pro. Ili da sačekam i zadržim S9 za sada.

Problem mi je što sam navikao na Samsung, Huawei interfejs mi je skroz odbojan, a sa Xiaomi nisam imao dodir.
 
Poslednja izmena:
Ostavi sebi s9+ kad si već navikao na interfejs, bolji nećeš naći za 400e, bar ne to što ti tražiš. Eventualno P20 pro, pixel 2 xl po meni da uzmeš u razmatranje

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Problem mi je što sam navikao na Samsung, Huawei interfejs mi je skroz odbojan, a sa Xiaomi nisam imao dodir.
Daj Xiaomiju šansu, budući da ti nije odbojan moglo bi uspeti. A ako ti ne bude odgovorao možeš ga lako prodati za 20 evra manje od kupovne cene budući da je star par dana pa probati nešto treće.
 
MIUI je sistem na koji se covek najlakse navikne. Posle 2 godine na touchwizu nisam imao problem da se naviknem.. S7e, s8plus, a6.. Hteo sam Samsung sledeci jer sam se navikao ali definitivno nisam pogresio zbog prelaska na Mi 8..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sad sam na ovome: Zadrzati fon i da pazarim klincima ta dva s7 za 200eu (100 komad) ili da odradim prvu zamisao i uzmem mi 8. Fakticki dobijem za s9+ jedan mi 8 i dva s7.

Kakva je kamera na mi 8 u odnosu na s9 plus? Kakva je baterija? Zna li neko sigurnog prodavca na kp?
 
Sad sam na ovome: Zadrzati fon i da pazarim klincima ta dva s7 za 200eu (100 komad) ili da odradim prvu zamisao i uzmem mi 8. Fakticki dobijem za s9+ jedan mi 8 i dva s7.

Kakva je kamera na mi 8 u odnosu na s9 plus? Kakva je baterija? Zna li neko sigurnog prodavca na kp?

Ja bi isao na drugu opciju. Probas novi telefon koji nije losiji od S9+ (oba imaju prednosti i mana).
Kamesa sa GCam moze da parira samsungu. Baterije bi trebalo da budu tu negde.
Mi8 ima bas ohroman notch i to moze da ti smeta npr
 
Drug mi daje 3oo eu i 2 x s7 obicna. Oce dual sim fon jer sad nosi dva s7. Ako mu ne dam svoj fon (femkam se) mogu da mu kesnem te fonove, pa nek doda jos 30 do 50 eu preko i uzme vakum nov s9+. To sam mu prvo i predlozio ali on hoce bas moj. Zna da fonove pazim ko oci u glavi, a imam jos 21 mesec garancije plus osiguranje ekrana 9 meseci.
 
Otisao fon. Uzeo sam 300eu i dva S7. Na kraju sam odlucio da rasprodam te s7 i za kintu koju uzmem za njih da pazarim neki dual sim fon. A 300 eu u dzep:)
 
Znam, zvao sam čoveka:) Ali ne znam koliko je pametno uzeti fon od 500eu bez garancije. Doduše, biće jedan Note 9 uskoro na oglasima pa nije ni to loše za razmatranje.
 
Ne znam za koliko možeš da tapneš ta dva s7, ali razmotri xiaomi mi mix 2 ili još bolje 2s, pala im je cena, mogu da se nadju povoljno, a odlični su. 2s ima malo bolju kameru, ostalo slično. Ja imam mix 2 i baš sam zadovoljan...
 
Nazad
Vrh Dno