Šta je novo?

AKG slusalice by Samsung

Dwyane Wade

Slavan
Učlanjen(a)
29.09.2007
Poruke
2,470
Poena
405
Moja oprema  
Laptop
Lifebook
Zanima me gde imaju da se pazare ove slusalice sto se dobijaju uz S9, Note 8 itd...Po oglasima vidjam dosta njih ali se ne zna koje su fake koje nisu..Znacila bi me dosta pomoc ako neko kupovao.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
10k dinara,jel vrede ove sluske tih para?Ove sto su isle uz s9 definitivno ne vrede tih para.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ne vrede sigurno 10K. Previse je to za njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Takvih imas na KP, prodaju ljudi iz kompleta od telefona jer im ne trebaju, za 20 evra i manje.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Takvih imas na KP, prodaju ljudi iz kompleta od telefona jer im ne trebaju, za 20 evra i manje.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Problem je sto na KP ne znas da li neko prodaje fake ili original.. a ovih slusalica je mnogo takvih...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Za duplo manje para ima znatno boljih slušalica, ali kupovina van Srbije. Ako te tako nešto interesuje imaš temu dobre slušalice za malo novaca.

da, slažem se u potpunosti, jer je ovo istina !

Te NAVODNE AKG by Samsung uopšte nisu nekog kvaliteta...
 
Obične slušalice kao što dolaze uz telefon, ni blizu te cifre ne vrede. Bolje kupiti od nekog za 20e ko je dobio uz telefon.
 
Ja sam koristio te slusalice. Nista posebno,vrede max 25e. Uzmi sennheiser neke za te pare
 
Ja sam koristio te slusalice. Nista posebno,vrede max 25e. Uzmi sennheiser neke za te pare

upravo tako, ako se jos prodaje, vidi Sennheiser CX 400II, ja sam ih imao godinama pre nego sto mi se kabl zakacio za točak bicikle i raspao se...sluške imaju zaista odličan zvuk, 2011 su koštzale 60 evra, danas bi trebalo da su oko 30 do max 35.
 
Nazad
Vrh Dno