Šta je novo?

Gronet?

heroin

Poštovan
Učlanjen(a)
15.05.2014
Poruke
35
Poena
59
Pozdrav, zanimaju me iskustva sa ovim provajderom. Pokušao sam da nađem neke utiske ali svi postovi su prastari.
Trenutno imam sbb trio gold, koji izlazi preskupo za uslugu. Gronet nudi optiku(?) za oko 2500 din mesečno sa 6 meseci plaćanja po 1 din pa mi izgleda kao bolja solucija. Nalazim se u Kaluđerici ako je to bitno
 
Sve pohvale za Gronet.Ja imam televiziju njihovu i mogu reci da su odlicni.Ponuda je vrh,imaju sve Arene u SD i SK u HD,i to sve za 1,200din.Net koliko znam sljaka super,iako ga nemam,svi kazu da radi bez problema.Njihovu kablovsku sam prikljucio na 4 tv uredjaja,sa oko 200 kanala sve radi kao podmazano bez ikakave doplate.
Jedina mana je sto im ne radi EPG,i sto u ponudi jos uvek nema Cinestar i HBO kanala.
 
Pozdrav, zanimaju me iskustva sa ovim provajderom. Pokušao sam da nađem neke utiske ali svi postovi su prastari.
Trenutno imam sbb trio gold, koji izlazi preskupo za uslugu. Gronet nudi optiku(?) za oko 2500 din mesečno sa 6 meseci plaćanja po 1 din pa mi izgleda kao bolja solucija. Nalazim se u Kaluđerici ako je to bitno

Svi ih hvale i vidim da uveliko razvlače optiku po Smederevskom putu pa i u Kaluđerici nude FTTH, tako da ako ti ističe ugovor kod SBB-a uzimaj Gronet bez razmišljanja!
 
Poslednja izmena:
Drugar je pre neki dan uzeo optiku FTTH, ja planiram isto, sbb sa agregacijom u vecernjim satima, pogotovo vikendom, ume da smara, pogotovo kao sinoc kad mi je trebao brz/stabilan net zbog posla, razvlacio se. Malo me smara sto im je toliki odnos, ispade 7.5:1 za 150/20 paket, da je bar 4-5:1 bilo bi bolje... Pitao sam ih za simetricnu ponudu medjutim evo vec 7 dana nema odgovora, tako da cu verovatno posle 11 godina opet da se vratim na Gronet :)
 
Meni je taj wifi radio u principu ok jer sam bio blizu APa. Medjutim SBB bio jeftiniji i brzi, sad je obrnuto :) Javljam utiske kad mi ugrade.
 
Gde može da se vidi spisak kanala koje imaju u ponudi?
 
Gde bih mogao da vidim kompletan spisak kanala koji imaju u svojoj ponudi?
 
GroNet Multimedia
Јуче у 14:08 ·
Dragi korisnici,

Sa ponosom Vas obaveštavamo da je GroNet, postao deo kablovskog brenda SUPERNOVA!

SUPERNOVA Vam svojom novom ponudom pruža celu galaksiju TV sadržaja, još bržeg interneta i kvalitetne telefonije. Kao kablovski brend koji raste, SUPERNOVA pokriva sve veći deo Srbije, i želi Vam dobrodošlicu u svoju porodicu!

Vrhunski kvalitet slike i zvuka, veći izbor TV kanala - najaktuelniji filmski i serijski program, kompletna ponuda sportskog sadržaja i brojni noviteti koje smo sa pažnjom pripremili za Vas, postaju dostupni prelaskom na digitalni signal. Kontaktiraćemo Vas uskoro i dogovoriti termin digitalizacije, kada ćete odabrati jedan od naših novih SUPER paketa. Očekujte naš poziv!

Za sve dodatne informacije posetite naš sajt www.mojasupernova.rs ili pozovite kontakt centar 19911.

S poštovanjem,
Vaš Gronet
https://www.facebook.com/isp.gronet
 
Uf, mozda dobro sto nisam stigao da predjem na njih dok su imali one silne akcije :)
 
Uf, mozda dobro sto nisam stigao da predjem na njih dok su imali one silne akcije :)

Pa nisu oni toliko loši, u principu svuda imaju optiku (FTTH).
Mi smo u firmi uzeli njihov internet i to lepo radi, nema padova u brzini i nikada nisam primetio da je bilo prekida!
 
Ne mislim na trenutnu situaciju vec buducu sa supernovom.
 
Nazad
Vrh Dno