»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Test: Huawei P Smart 2019 (Video)

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        49.654

Huawei je prešao dug put prilikom dizajniranja modela u različitim kategorijama, i od nekadašnjih proizvođača uređaja kojima je glavni adut što su pristupačniji od konkurencije, danas imamo mnoštvo fantastično dizajniranih, kvalitetnih i razumnih izbora u praktično svim cenovnim rasponima. Huawei P Smart 2019 je najreprezentativniji argument u korist rečenog.

Pre nego što nastavimo, potrebno je imati u vidu cenu ovog telefona. Huawei P Smart za 2019. godinu košta 28 hiljada dinara, ili negde oko 250 evra. Za uloženi novac, donosi zaista puno, pre svega kada su stil i osećaj luksuza u pitanju, ali na spisku karakteristika su i Dual AI kamera, odlične performanse, baterija duge autonomije...sve u svemu, dosta posla za nas da ispitamo da li je sve zaista tako kako se obećava.
        Uređaj na testu
        Na samom početku se po tradiciji bavimo pakovanjem. I u tom pogledu Huawei opravdava očekivanja, mada smo se nekako navikli da u ovoj kategoriji dobijemo u startu i zaštitnu masku. No, Huawei isporučuje svoj telefon uz slušalice, USB kabl, te punjač od 10 W. Kako je kabl micro-USB tipa, jasno je da je ovo maksimum koji je mogao biti implementiran.
        ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Member Avatar korisnika Srle22
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        660
      3. Moja mašina
        • CPU: AMD FX 8350 LC-CC-120
        • MoBo: ASUS M5A97 EVO R2.0
        • RAM: 4X4GB Kingston DDR3 1333MHz
        • VGA: ASUS nVidia GeForce GTX 1050
        • MON: Samsung SyncMaster S22B300N
        • HDD: SSD Crucial MX100-256GB; Seagate Baracuda 2TB
        • OPT: Samsung DVD/RW
        • Case: Fractal Design Define R4; PSU CHIEFTEC CTG-600-80P 600W Full A-80 series
        • SND: No name zvucnici
        • TV: LG 37" lf 2510
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Tastatura Logitech wireless illuminated K800; Mis Logitech G700s
      4. Kupio sam ovaj telefon u VIP-u pre desetak dana i vise sam nego zadovoljan. Za dinar uz NEO4 tarifu dobijate veoma lep i moderan telefom odlicnih performansi za prosecne korisnike (rekao bih da je to vecina od ukupnog broja istih). Cudi me da nema vise komentara na sajtu o ovom modelu. Da li je to zato sto je od nedavno na trzistu, pa ga jos uvek nema mnogo korisnika ili je neinteresantan siroj publici, ne znam. Ipak, ocekujem da cemo uskoro na forumu imati vise komentara i utisaka vlasnika ovog aparata.

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        136
      6. Moja mašina
        • CPU: Phenom II 965@3.8Ghz + Prolimatech Megashadow Push-Pull Enermax Magma
        • MoBo: Asus Crosshair IV Formula
        • RAM: 4x4GB Exceleram Black Sark @ 1600Mhz
        • VGA: Gigabyte 5850 OC
        • MON: BenQ XL2411T
        • HDD: Samsung Evo 840 250GB + WD Black 2TB
        • Case: Cooler Master HAF 932
        • SND: Creative Soundblaster Z
        • INET: DSL
        • Ostalo: PSU 760W Seasonic x-760
      7. Da li telefon ima NFC podrsku ?, na netu su konfliktne informacije, da samo neke verzije ovog imaju NFC a Honor 10 lite ne, i obrnuto. Na devicespecifications site-u stoji da je kod ovog slucaj NFC - Market dependant, a da 10 lite nema, dok na kimovil stoji obrnuto, potvrda iz prve ruke/koriscenja bi bila veoma dobrodosla
        Menjao Dogzilla : 16.02.2019. u 14:36

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •