Šta je novo?

REM oduzo dozvolu TOP kanalu

jok

Cenjen
Učlanjen(a)
29.10.2017
Poruke
1,506
Poena
110
Nije "oduzo" nego je postupio po zahtevu Top kanala, pročitaj Rešenje.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Možda je oduzeo [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Piše oduzima se .....
44f831e63ecb18231a56e59ae7f2ee2b.jpg


Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Наравно да се одузима, прочитао си цео тескт или само ово што си показао?
 
Ne žele više prenos preko elektronskih medija,jer idu sami preko neta,pa su tražili da im se ukine dozvola,da bar ne plaćaju...tako sam shvatio

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Ne, nego su se registrovali kao vangranicna televizija zbog nizih cena dozvola i lakseg kombinovanja sa reklamama... za obicnog gledaoca potpuno svejedno, za drzavu Srbiju lep manjak u budzetu...
 
Ne, nego su se registrovali kao vangranicna televizija zbog nizih cena dozvola i lakseg kombinovanja sa reklamama... za obicnog gledaoca potpuno svejedno, za drzavu Srbiju lep manjak u budzetu...

To je verovatno to ali u smislu najave ovih novih emisija bez ove dozvole po ovom rešenju oni nikakav studiski program ne bi sad smeli da emituju iz Srbije.
 
Bez uvrede ali sto je ova vest tako bitna?
Ja u zivotu nisam ni pogledao tu tv, ne znam ni dal je imam :D. Doduse ako cemo iskreno tv slabo i gledam :)
 
Odradili su kao i Pink pre nekoliko godina. Smeju što da ne, napraviće neku nezavisnu produkciju od koje će da zakupljuju emisije koje će emitovati.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Bitno je gde je master, odakle dolazi signal, a on dolazi iz inostranstva, dakle ide prenos direktni iz studija u Beogradu do mastera odakle se salje u etar... nema veze gde je mesto proizvodnje...
 
Bez uvrede ali sto je ova vest tako bitna?
Ja u zivotu nisam ni pogledao tu tv, ne znam ni dal je imam :D. Doduse ako cemo iskreno tv slabo i gledam :)

Vrlo je bitna zbog emisija koje su najavili, a nekome se ne svidjaju.
 
Vrlo je bitna zbog emisija koje su najavili, a nekome se ne svidjaju.
Ako će ih emitovati onda nije bitna vest. Loše je što će izbeći porez.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Vrlo je bitna zbog emisija koje su najavili, a nekome se ne svidjaju.

Kad spojiš ovo rešenje i ove najave već vidim ovih naših par postova ko inspiraciju za neku novu naslovnu stranu za par dana u dnevnim novinama naslova tajkun taj i taj i sbb pljačkaju državu.
 
Besplatan publicitet. Briga ih, našli rupu.
 
Nazad
Vrh Dno