Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

Evo vam jos nekoliko korisnih linkova :

https://docs.google.com/spreadsheet...pUAjrqjnWU08IIyuq79-o0fVa4/htmlview?sle=true# Uglavnom sve vezano za gear.Nisu svi talenti na gearu tu momak popunjava u hodu.(Cisto da kombinujete za neki build).

https://drive.google.com/file/d/1y3...DCD3gsPUxnP09Bpj9UkLAnVh8Vl51o0ynSP2p3cSNn3pQ Talenti na oruzju (aktivni)

https://drive.google.com/file/d/1zR35ayVY5gGslOoAF5hDkrCL4x0KPn3G/view Skinite sheet kod sebe na komp pa kucajte/menjajte statistiku da izracunate vas DPS

https://division.zone/ Naravno i divisionzone najveci portal za Division

Upadajte kod Shomija na kanal slobodno zanemarite onaj moj svakako.Bitno je da se skupimo svi na jednom mestu.
 
Moracu da nadjem mikrofon, poslednji put sam ga koristio za vreme 1.3 patch-a [emoji16]
 
Ima u options,3 party accesibiliti,i tamo je neki corsair lightning,kod mene je on,šta je to i morali da bude on?
 
Ja deninstalirao igru nekako me ne privlači...i dalje mi osećaj da je ovo jedan džinovski dlc...
 
Ja deninstalirao igru nekako me ne privlači...i dalje mi osećaj da je ovo jedan džinovski dlc...

To si vec rekao.. Skoro se niko ne slaze (jer su skoro svi ljubitelji iste igre pa je i logicno, al vidim da je lepo kontrirati, kao merak), a i da je DLC oni koji su zavoleli koncept a imajuci na umu da je igra bila maltene mrtva, ovo vredi i to je cinjenica. Svaki AC je mogao da bude DLC sledecem pa nije.
 
Meni polako počinje ić na živce drop...non stop mi dropa snajpere,a snjima ovde namaš šta da radiš

Pa posle toga konekcija,nemalo puta zaginem 2 secunde posle skrivanja u kover
 
Ova igra ce biti interesantna mesec dana i posle toga ima da se izgubi tema jer nece biti ljudi da je igra. Ovi sto sada igraju po 4-5 sati ce se prezasite iste jer u prvih 10 dana ce da urade sve sto moze da se uradi a onda krece grind fest ko ce naci malo jacu pusku ili ko ce naci bolji armor.

Planirao sam da kupim igru ali sam odustao kada sam malo bolje razmislio.
 
Ova igra ce biti interesantna mesec dana i posle toga ima da se izgubi tema jer nece biti ljudi da je igra. Ovi sto sada igraju po 4-5 sati ce se prezasite iste jer u prvih 10 dana ce da urade sve sto moze da se uradi a onda krece grind fest ko ce naci malo jacu pusku ili ko ce naci bolji armor.

Planirao sam da kupim igru ali sam odustao kada sam malo bolje razmislio.
Pa ni jednu igru ne možeš beskonačno da igraš. Po tebi su onda sve sp igre bez veze? [emoji1]
 
Ova igra ce biti interesantna mesec dana i posle toga ima da se izgubi tema jer nece biti ljudi da je igra. Ovi sto sada igraju po 4-5 sati ce se prezasite iste jer u prvih 10 dana ce da urade sve sto moze da se uradi a onda krece grind fest ko ce naci malo jacu pusku ili ko ce naci bolji armor.

Planirao sam da kupim igru ali sam odustao kada sam malo bolje razmislio.

Pa uvek je tako..ono sto je dobro jeste Year 1 pass koji ima potencijal da se produzi kao sto rade sa Siege-om, tako da za razliku od keca definitivno vredi, kad sam tada dao pare rekoh sto da ne i sada. Ali svaka grind igra ima zatisje na par nedelja posle prvih mesec dana od izlaska.
 
Pa ni jednu igru ne možeš beskonačno da igraš. Po tebi su onda sve sp igre bez veze? [emoji1]

Kao prvo sto pises nesto sto nisam reko da je tako. Prvo SP igre su takve da je jednom predjes i to je to, bar znam zasto je prelazim i imam svoj cilj da vidim kraj price koji sam zapoceo sa prvom uvodnom scenom. A ovakve igre gde nemas kraj nego mozes iznova i iznova i iznova da igras meni uopste nije zanimljivo. Ok da predjem pricu i to je to ali sada kada sam dostigao kranji nivo i igram sve to danima i danima da bih dobio za nijansu bolju pusku ili moze istu samo sa drugim statsima to me vec ne privlaci.

A ja nisam nikome reko e sto igras dosadice ti za mesec dana nego sam izneo svoje misljenje. Ako je zabranjeno pisati u temam u kojoj nemas tu igru ja se onda izvinjavam.
 
Nije zabranjeno naravno, pa na isto ti dodje. Predjes i ovde story i ako te ne zanima end game grind prestanes sa igrom i to je to. Ovde samo dobijaš mogućnost da igraš i dalje ako te vuče i zanimljivo ti je.

Nisam imao nameru da te uvredim, čisto razmena mišljenja. Meni bas leži igra za sad, jako je zarazna i sto neko vec reče ima onaj osećaj aj samo jos ovo da uradim i prestajem, i tako satima [emoji1]. Ako imaš prilike probaj malo, ako imaš od koga da pozajmis account, i meni je delovalo bez veze dok nisam malo betu odigrao
 
Ne rekao sam da je dlc ali sam je igrao sada je ne igram...i ne vidim sta se tu kotritra samo kazem da mi nike legla i to je to...tebi jeste i opet je to to...
 
Hmm primetio sam jednu zanimljivu stvar igra mi redovno puca kada mi je pokrenut glupi discord :D Ne znam da li je do igre ili discorda, ali nece nesto da saradjuju.

Juce sam imao 5 pucanja igre u 2h. Iskljucim discord i posle toga igrao jos 3h bez rusenja igre.

Danas aj ponovo da probam, krenem igru sa discordom ukljucenim posle 10 min crash. Iskljucim discord i evo upravo zavrsio 5h sesiju bez rusenja.

Tako da ako nekome puca igra, a slucajno ima ukljucen discord gasite ga ASAP :D
 
Da nije zbog onog ingame OSD-a koji ima Discord ? Ja u WoW-u imam taj problem ali sam pogasio overlay (dok se setim kako se zove). Meni za sada sve bez problema, samo ovaj Stronghold skroz levo mi malo narusio performanse ali je zbog sugave vegetacije :D Usao sam u klan ali i dalje jos guram solo, lvl300 drugi stronghold unlocked, dok sam skontao kako :) To mi je kada izbegavam apsolutno informisanje do poslednjeg i apsolutnog end-game-a :D
 
Meni nije jasno kako ste za par dana 300 lv,ja igram od 16. po 4-5 sati dnevno i tek sam 12 lv

U čemu je caka?
 
I ja sam igrao nekih 10h do sad, i tu sam negde 9-10lvl. Mada ne zurim ništa posebno, igram lagano sta mi se i kad igra
 
Meni nije jasno kako ste za par dana 300 lv,ja igram od 16. po 4-5 sati dnevno i tek sam 12 lv

U čemu je caka?

Meni je 30-ak sati trebalo za gear 300 i da otkljucam drugi stronghold, isao bas za svaki cache, ali ne 100%, daleko od toga. Da sam zapeo kako znam duplo jace bio bih na Tier 4 kontam, ali ne drzi me mesto vise kao nekada, cak i kada nemam sta da radim.
 
Ok, 40-ak sati, 447 gear, tier 4, sada mi solo deluje prelako na mapi sa ova oruzja koja imam, gearom i modovima. Kud dalje ? Daily misije i to je to ? Mislim igrao sam malo DZ sa matchmakingom, 4 puta extract dosta geara, lvl20 ja mislim skoro.. Gde sad uopste grind ? Nekako kao da sam udario o zid odjednom. Cak i na Challenge tezini daily misije su poprilicno lake s obzirom na dmg. A nisam nesto PvP igrac da smaram sa Rogue iako sam par puta uradio sa hack cache kutijom i dobio exp..
 
Radi stvari koje ce trebati za World Tier 5 kada puste.

Jel imas sve blueprints koje se dobijaju random iz Tier 3+ Control Points otvorene?

Probao solo Tier 4 Control Points ako fali tezine i izazova?
 
447 gear je nista.Treba da imas 450-456 da bi bili top statsi na gearu.Znaci imas jos da grindas do svemira i nazad.

https://division2map.com/ Dye(boje) za gear.32lokacije.Blacktusk/Outpost/Hyena kljuceve da skupljas za chestove njihove koje nalazis po svetu/misijama gde isto pada top gear.

Huntere da ulovis.7lokacija 12maski. Exoticna oruzja 3komada. Control pointe da osvojih 3+ tezina da skupis sve blueprintove(dodatke za oruzja i sl). Bountije da odradis sve(i one sto se placaju intel-om).

Da ne pricamo o collectables-ima.Ima ih tona.

Ima contenta koliko hoces, samo treba sebe da uposlis....
 
^ Dobro generalno ne planiram da jurim boje za gear.. Ovako sam pitao, hvala na odgovorima. Kada izbace Tier 5 kontam da nista osim gear levela tu ne treba i da ce lako da se odskoci u matchmakingu, tako da eto radim control pointe +3 uradio sada solo, poginuo jednom jer naletela elite grupa dok nisam bio u ok poziciji, ali se lako vrati kada je u blizini, tako da cu da odradim control pointse i bountije kontam.. Ako se udesi fina grupa za DZ protrcacu i tu par dana :)
 
Aaaa sad mi je jasno,vi ste govorili i jačini gera,ne o višini lv....ja sam tek onda na 220 gearu
 
452..uradio weekend/daily misije, uradio 2 checkpointa na lvl4 u grupi, solo slabo jer kad nalete 4-5 elita nema mnogo izbora. Sve u svemu, cekam Tier 5. Mislim da je ovde uzaludno da se juri sve perfektno jer sa tier 5 se dobija do 500, gde ce na brzaka do 490 da se stigne, radije bih da ostavim ove sitnice tada nego da sada sve odradim.
 
Tako to ide kad se igraju igre koje su dizajnirane kao full time job... Liiiiiiiiiive Seeeerrrrrrrvicess.
 
Ja se lepo zabavljam svaki dan, nigde ne zurim valjda zato :) Volim da sakupljam collectables pa veci deo vremena jurim to, pa onda gomila random aktivnosti usput i tako, ovim tempom ja imam zabave jos ihahaj :D

Grad je apsolutno fantasticno napravljen, ima toliko random ulicica, terasa, skrivenih ulaza u zgrade itd.. idealno za ljude kao ja sa OCD-om da mora svaki cosak da proveri, a svuda ima luta sto je najbolje, feels good man.
 
Poslednja izmena:
Ako nekome treba domaci klan nek me doda. MildlyCitrus. Ima nas 5, casual je skroz, tu smo 20+lvl, imamo diskord za sada radimo free roam, misije i slicno
 
Ja se lepo zabavljam svaki dan, nigde ne zurim valjda zato :) Volim da sakupljam collectables pa veci deo vremena jurim to, pa onda gomila random aktivnosti usput i tako, ovim tempom ja imam zabave jos ihahaj :D

Grad je apsolutno fantasticno napravljen, ima toliko random ulicica, terasa, skrivenih ulaza u zgrade itd.. idealno za ljude kao ja sa OCD-om da mora svaki cosak da proveri, a svuda ima luta sto je najbolje, feels good man.

Pratis reddit i kako provaljuju 13-og huntera ? Bolesno je kako su smislili btw :) Ali da, grad je odlican, jurim bountije i nailazim na neke krovove koji su odradjeni prelepo. Ne jurim ni ja sada, bio sam 364, sada sam pao na 361 jer pokusavam da sklopim i setove i talente, generalno guram na critical hit chance i damage, nisam pametan za bolje a mislim i da nije vredno truda jer sa tier 5 sve ovo pada u vodu. Tako da collectibles je generalno najbolje juriti sada, iako ce vremenom mozda biti lakse sa hunterima.
 
Nazad
Vrh Dno