Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

prepravio sam ime u Balkan Division ,BAD skraceno (moze da se menja ime koliko i kad ocete tako da i oko toga mozemo se dogovorimo)


Pogledajte prilog 267351

btw oce neko da probamo nafarmamo par huntera za one maske


ja probao jednog ne da me vratio u detinjstvo jedno 4 puta pre nego sto sam odustao :p
Ja cu da farmujem sve sto moze, ali sam jos nizak nivo, ne znam da li mora da se bude maksimalan nivo za maske?
 
ne, moze bilo koji lvl mada ja licno sam 30 i na world tier 1

dokopao se neke specijalne municije najzad za ovaj moj grenade launcher

pXgn3nT.png

ubih ga iz 2 hita
 
Poslednja izmena:
Ok ima nas samo 2 u gildi a treba 4 da bi mogli da je levelujemo xD

Ajmo upadajte ljudi :D
 
Koji level treba da bi se pridružio gildi?

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Ok, ja upadam kasnije večeras. Sporo igram, ne stižem, pa sporo i napredujem.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Ja danas vezao 12 sati, oci mi ispale.. 30-i lvl, vecina stvari uradjeno na mapi, sutra zavrsnica i end-game da se pocne. Ceo dan bih pucao, ne secam se osecaja iz keca, ali ovde ne mogu da stanem sa snajperom samo 4x aug zoom i jedan rafal.
 
Jel neko igra na PC-u, neki klan sa našim ljudima i igrači sa foruma, trenutno sam u WT4, gear lvl 460/Survivalist specijalizacija, želeo bih da farmujem one Huntere, jednog sam već sredio (Crimson maska, podseća na Bloody/A4 Tech logo) ali su zajebani ovi Hunteri koji nestaju nakon neuspelog hit-a, recimo onaj hunter što stoji na/kod krana blizu Washington spomenika, Ghost maska i Spectre maska. Ako ih ne ubiješ iz jednog hita, masivan damage, oni se despawnuju.
Takodje, nisam siguran jer nisam našao neki info ali trebalo bi da se respawnuju nakon 24 sata ili ako prodje jedan ingame dan, inače se valjda spawnuju samo u toku noći, period od 19-05...
 
Poslednja izmena:
@Aeacus
Pa procitaj barem par strana topica :D
Inace sunce ti koliko si ti igrao 10h na dan od 12-tog ? :D

Kojim danom ce biti weekly maintenance tj patch day zna neko ?
 
Za sve platforme su gasili servere, sredili su problem sa skillovima.
 
Ništa, čim pobegnem sa posla, poslaću clan req. Oslepeo sam od Divisiona pa nisam video, sve mi narandžasto pred očima. :d
Inače sam pokušao da lovim lovca na početku WT ali ne da me je sastavio sa zemljom kada sam bio 28 lvl na WT0/nisam mogao da mu nanesem dovoljno dmg-a koliko ga je healovao onaj njegov dron, nisam mogao da verujem, mislim i sada ima taj užasni one hit kill ali brate bar sada mogu da mu napravim ozbiljan damage sa običnim oružjem ili specijalizacijom/crossbow combo pa čak i da me ubije ja mogu da se vratim i dokrajčim ga. Tako sam sredio onog sa Crimson maskom, samo sam ga trolovao iza covera i sa RPK (Allegro i Unhinged stats) ga spamovao dok nije otišao na onaj svet.
Verujem da će sa timom biti još lakše. Mislim, nadam se. :)
 
Poslednja izmena:
@u572
Odlicne vesti !

@Aeacus
Kako funkcionisu one 3 specijalizacije, mozes uvek da se respec-ujes ili samo 1 mozes da biras po liku ?
 
Uvek možeš da biraš koja ti najviše odgovara i da u aktivnu investiraš spec bodove koje si sakupio iz strongholda/misija. To mi se najviše dopada, ta sloboda i menjanje skilova po potrebi i situaciji i slobodno investiranje skupljenih bodova u skill tree te specijalizacije.
 
Super, mislio sam da cu se zaglaviti u jedan spec :D Nisam mogao da odlucim izmedju demo/survive u beti, oba su mi bila cool. Sharpshooter za moj potato aim nikako :D
 
Što se oko ove igre digo toliki hype?

Igra je poprilicno zarazna, ima dosta sadrzaja i prosto vuce da se igra.

Inace da pitam oko one call for backup opcije, nikad mi do sad ljudi nisu odgovorili i uskocili u moju sesiju, na ps4 igram. Takodje kad god igram neku main misiju uvek me ubacuje kod drugih ljudi u timove, nikad nisam ja lead. Ne znam jel je neki problem do mog neta pa ne moze niko da mi se pridruzi ili sta je u pitanju?
 
Trenutno, sem Destiny 2/Warframe/Borderlands serijala na PC-u, trenutno nema puno open-world multiplayer third-person shoot’n’loot igara a i sam Division ima svoj šmek, način na koji ide priča, sam loot grind i igranje sa prijateljima, grafika/zvuk/ambijent i sama činjenica da ljudi žele da igraju ovakvu vrstu igre.
Wildlands nije i nikada neće biti RPG looter shooter, sem što je u trećem licu i što nosi ime Tom Clancy u svom naslovu.
 
Sto bi Lane rekao, Ne moze da skodi
 
Poslednja izmena:
@Phoenix92 Primetio sam da i na PC-u postoji slab ''odziv'' agenata koji žele da priskoče u pomoć, e sad ili ljudi žele da odrade misije i loot grind sami ili jednostavno rade nešto drugo opet sami ili sa prijateljima u grupi. Obično matchmaking isto vodi u druge grupe koje rade istu aktivnost, zato želim da igram sa stalnom ekipom ljudi na koju možeš da računaš, nebitno da li je freeroam ili misije/replays ili traženje lovaca po mapi. :)
Inače MarcoStyle zna lepo da objasni suštinu igre i tehnike bitne za igranje, topla preporuka za tog youtubera, dečko zna da objasni većinu stvari vezanih za gameplay.
 
Poslednja izmena:
@Phoenix92 Primetio sam da i na PC-u postoji slab ''odziv'' agenata koji žele da priskoče u pomoć, e sad ili ljudi žele da odrade misije i loot grind sami ili jednostavno rade nešto drugo opet sami ili sa prijateljima u grupi. Obično matchmaking isto vodi u druge grupe koje rade istu aktivnost, zato želim da igram sa stalnom ekipom ljudi na koju možeš da računaš, nebitno da li je freeroam ili misije/replays ili traženje lovaca po mapi. :)

Ako zelis da budes vodja grupe, sacekas da se ljudi prikljuce tebi, sobzirom da je igra tek krenula i da ima gomila ljudi na serverima, to ne bi trebalo dugo da traje.
 
Bar su skillove sredili, sada je ok. Ja i dalje ne znam kako da postignem WoW i Division 2, obe igre imaju slicnu mehaniku po pitanju rutine, bas sam se izigrao ovih dana sto bi se reklo "za sve pare".
 
Sto se mene tice hype je totalno zasluzen. "Samo jos jedna misija" se pretvori u par sati vrlo lako. :)

Inace, upravo sam dingnuo WT4 i sad mora malo finalni gearing pa mogu ti Hunteri.

Sto se tice specijalizacijna - Survivalist sam izabrao najvise zbog passiva, ali i sve vise pocinje da mi se svidja Crossbow.
Trazi malo navikavanja, ali sa otkljucanim damage perkovima bije bas bas fino.
 
Ništa probaću da čekam malo duže, ja sam pomislio da je nešto kod mene pogrešno podešeno :)
 
skupio sam 10 od 12 maske, zadnje 2 su zajebane da se uzmu jer hunteri su napravljeni da beze/ despawn se odma ako ih ne oneshotujes
ostali ostaju na mapi cak i kad umres samo se vratis kod spawn mesta

BlHPCVA.jpg

inace sa Grenade launcher specijalizaciju ih ubijes iz 2 granate

ja sam tek wt1 nisam namerno hteo dizem sebi gear score jos jer ce biti tezi kasnije za ubijanje

i ponovo ko zeli ime klana je Balkan Division trenutno nas je troje , treba nam bar jos jedan da krenemo dizemo klanu rank

zehwtkn.png
 
i ne tako brzo :p

tek moram krenut u kazalište,da otključam osobu zaduženu za klan
 
Doćiću i ja. :)
 
Idemooo !
Danas je fino zivnuo klan, upadajte ljudi ! :)
 
Nazad
Vrh Dno