Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

@matke84
Ako u sekciji my rewards imas opciju da otvoris uplay/steam trebalo bi sve da je OK, tj da ce ljudi moci aktivirati.

Pa da taj printscreen sam i stavio iz my rewards sekcije iz mog naloga. Kad kliknem na uplay/steam iskace popup i trazi user i pass, evo i slike za division 2 Annotation 2019-03-15 172743.png. Super znaci radi sve. Cak sta vise probao sam i sa moba i sa kompa sa posla i odatle radi tako da nakon aktivacije AMD koda vise nije ni potrebna AMD grafika ocigledno. Hvala na odgovoru. :)
 
Poslednja izmena:
Valjda su mislili da ce manje ljudi birati Division 2 :D
Ja mislim da su SVI birali Division 2. :) Trebalo je da vide trend i da očekuju. Ali se nadam da će rešiti problem što pre.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Ja sam od AMD dobio sve tri igre,morao sam da delim steam i uplay sa njima,nisam ih mogao prodat,al neće stajati,igraće se,prošli division sam nešta malo igrao,ispod 100 sati,nije mi bila nešta extra

Oćel bit neki discord ili ts di ćete čamit?
 
Poslednja izmena:
Sta je pametno da radim sa opremom koja mi ne treba? Da li da je prodajem, rasturam ili da čuvam u stash?
 
AMD prestao da serucka i dao kod, skida se igra, ali zbog moje uber konekcije tek sutra krecem u akciju, but still better late then never :D
 
Moj redosled sa trash gearom - check sve projekte aktuelne pa donacija ako ima sta, sve ostalo sta ne treba - dismantle.

Prodavacu tamo negde kad budem 25ti level, do tada ni ne gledam sta trgovci imaju.

Inace igra je mnogo fino balansirana za leveling, i bukvalno sva oruzja su viable - cas mi je AR primary, cas LMG, nekad i sa shotkom ulecem onom sto ima gomilu metaka.
Zagine se ako se ne pazi vrlo lako, ali zato dobar teamplay ume da nagradi extra brzim prelaskom misije.

Sve u svemu za sada vrlo zadovoljan vidjenim, jedva cekam da stignem do endgame.
 
Da li zna neko sta treba da uradim da mi se otvori Department of Justice side mission? Poceo sam da tripujem da je bug.
 
^Extended mag FTW :D

Ako ti je nema na mapi uopste - treba ili safehouse onu tablu da kliknes da otvori misije i SHD lokacije, ili u utvrdjenju nesto da uradis da pokaze nove side misije... sa dva chara imam nju otvorenu bez problema jos oko lvl 5-6 ako se dobro secam, ne znam sta sam tacno radio.
 
Kod mene postoji problem sa zvukom. Ne čujem korake, niti razgovore, već mi samo ispisuje tekst razgovora. Radilo je u beta testovima, a ovde je radilo prvih 5min i od tada ništa.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Kod mene postoji problem sa zvukom. Ne čujem korake, niti razgovore, već mi samo ispisuje tekst razgovora. Radilo je u beta testovima, a ovde je radilo prvih 5min i od tada ništa.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Jesi probao DX12/11 da menjas ? Meni po defaultu igra nije htela da startuje dx11 kako se instalirala pa sam morao rucno da menjam u .txt fajlu (sreca nasao fix iz prvog dela), a kada sam probao ingame da vratim na dx11 bilo je nekih slicnih problema koje pominjes. Ko zna..
 
Ne, jer računar na kome igram ima Win7. Tako da imam samo DX11.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Odlicno radi ova finalna verzija !
4k sa 85% resolution scale, Ultra sa 2-3 stavke smanjene za 1 podeok po preporuci iz gore okacenog HUB videa i imam zakucanih 60fps. Za sada, mozda u kasnijim raidovima budem morao nesto jos spustiti kada krene 8 ljudi da pravi lightshow :D
 
Nisam previse juce jer me uhvatio virus, ali danas nailazim na dosta bugova..

Tipa zaboravili zid (manje bug vise greska) - https://i.imgur.com/7FcvrrF.jpg

Ne mogu da bacim Turret, drzi ga u ruke i nista, moram da promenim oruzje i da se pucam tada sve funkcionise ali bacanje tureta tek nakon fajta. AI postane nevidljiv nekad a nekad i ne gubi health.. A desava se i da izbaguje i nestane iz fajta na ulici pa ako je broadcast u pitanju gde mi treba loot za key ili onaj fajt oko teritorije jednog ne mogu da nadjem..
 
^ I meni se dešava taj bug sa turrent-om. Često se javlja dok sam iza zaklona i želim da postavim turret.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
^ I meni se dešava taj bug sa turrent-om. Često se javlja dok sam iza zaklona i želim da postavim turret.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Ono kad nece da ga baci, nego kad ga baci i nestane pa cekam na CD :D Auu :)
 
Ili baci turret, bude tu 5-6 sekundi, pa nestane. A nekad mi dozvoljava da bacim dva turret-a, mada nisam probao.
Ništa od ovog se nije dešavalo u Betama.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Furam turret/drone kombo i nisam imao probleme danas, niti nikakvih drugih bagova, ali dobro tek sam krenuo :D
 
Prioritet im je trenutno taj bug sa skilovima, cim srede izbacice patch.

Zasao sam malo u DZ veceras na World Tier 1, i video da nema sta da trazim tamo. :D
Mobovi biju ko blesavi, mora prvo neki gear da se slozi.
 
Mene je ozbiljno zezao cooldown skillova. Izgleda kao da skill moze da se upotrebi a u stvari se timer ne vidi.
 
Ukljucite da prikazuje numericki cool down za skilove mozda pomogne.
 
Ja sa vremena na vreme uradim neki benchmark, i neverica mi je kako 50-ak (ali stvarno ne uvelicavam brojku), pita zasto oni imaju 30-40fps na mediumu, sa istom RX570 grafikom i Ryzenom 1600x ili slicnim (ja sam na 4770k). I svakom kazem i jos urgiram u porukama da instaliraju stare 2018 drivere, nikako ove nove iz 2019+, i ne veruju kada to urade koliko dobijaju FPS boost. Anthem, Division 2, Vampyr i jos par igara.. Ako neko ikako ima problema sa RX grafikama, ne srljajte u nove drajvere samo zato jer su "game ready".. Nema razloga za tim, ziv primer sam tu :D Morao sam da urgiram jos jednom jer mi je zao kada vidim te komentare i kupovine novih grafika zarad istog cilja koji je ostvariv na istim, odavno je tako marketing vodjen jos od strane Nvidije u eri Watch Dogs-a kada sam postao zaintrigriran tom cinjenicom, radio testove i izbegavao nove drajvere osim kada su apsolutno bili neophodni. Eto..mojih 5 minuta, verujem da ce barem jednom da pomogne od nas 20-ak :)

Meni je opet bugovalo ovog jutra, a probao na drugom kompu da kreiram novog lika, nema bugova, kontam da ima veze sa modovima na skill-ovima onda ? Meni generalno za PvE najvise trebaju turret i dron da sebi kupim vreme protiv onih zutih boss-ova gde na kraju ostanu solo, ovako za sada imam srece ili je tako igra dizajnirana da imam OP oruzje.. Sve se topi osim zutih koji sa stitom uspore.
 
Poslednja izmena:
Ok danas se i meni desio taj skill bug, ode skill na 15sec cd iako se aktivirao na par sekundi samo :/

Inace pokusao sam da nadjem danas klan nas Balkan sons i nema ?
 
I ja htedoh da pitam imamo li neki klan? Ako cemo vec da grindamo da iskoristimo i tu opciju.
 
Ok danas se i meni desio taj skill bug, ode skill na 15sec cd iako se aktivirao na par sekundi samo :/

Inace pokusao sam da nadjem danas klan nas Balkan sons i nema ?

prepravio sam ime u Balkan Division ,BAD skraceno (moze da se menja ime koliko i kad ocete tako da i oko toga mozemo se dogovorimo)


umsrAD1.png

btw oce neko da probamo nafarmamo par huntera za one maske


ja probao jednog ne da me vratio u detinjstvo jedno 4 puta pre nego sto sam odustao :p
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno