Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

Spirit i ja krecemo 15tog, ako neko jos hoce sanama party enu_ je uplay
 
Hm. Povukao me prvi deo, kupio ga brzo nakon izlaska. Sa ovim malo cu malo da sacekam da se "srede" gluposti koje ce verovatno da nastanu. Jos se secam cheatera iz DZ u prvom delu... Dzigericu mi pojeli. Bukvalno igra nije mogla da se igra neko vreme od njih.
 
Jesi napravio klan?

Ma jok.Treba da se odigra oko desetak sati cini mi se..pa se dobija NPC u bazi da bi se u opste pristupilo klanskoj opciji.Malom mi krenuli zubi da rastu pa demonstracije u kuci.Ni tamo ni vamo sam.
 
Koliko sam ja razumeo, serveri su pusteni svakako, treba ti samo key da krenes.
Meni nije jos stigao :(
 
uzeta je sa uplay znaci igra je vec tu al koliko ja znam krece 15og

eb6QE1O.png
 
Poslednja izmena:
Ovako nekako:

UK: 11pm March 14th (GMT)
Europe: 12 midnight March 14th/15th (CET)
East Coast US: 1am March 15th (EDT)
West Coast US: 10pm March 14th (PDT)

To mu valjda dodje ponoc za nas.
 
Sto se tice levelovanja vodite racuna.Radite Main Story samo dokle god moze.Side mission daje tacno 33% od vaseg trenutnog levela.Nemojte dopunjavati level up sa side misijama jer je "bacanje" XP-a.
 
Zanimljivo zapažanje. Hvala!
 
Jel ima neki dobar clanak/youtube tutorijal sto se tice levelovanja, ugrade-a opreme. Da se uputim sta i kako bi bilo dobro da radim, nisam igrao prvi division pa ne znam na sta da se fokusiram a krecem veceras cim zavrsim sa poslom :D
 
Nisam previse spoilao sebi u beti osim performansi. Pucanje je daleko bolje meni nego u kecu. Pumparica ili rafal, lepsi osecaj nakon killa i hs-a. Za sada ide skroz podmazano.

Uplasio sam se kada mi igra stavila sve na high i fps padao na 50-ak ali sa stucanjem, na medium presetu bez problema blizu stotke. Za sada prijatan start, ne zalim ni centa.
 
Izgleda nista od igre preko AMD-a TONA ljudi se zali da im nistu stigli kljucevi posto je AMD zakljucio da ih varamo lol
*mjau**mjau**mjau* sta su pravili ovu promociju kao da ne znaju iz iskustva da svaki put kada dele igre vecina kljuceva bude trejdovana/prodata.
Sta ih briga sta ljudi rade snjima nije mi jasno, drug uzeo CPU, sebi uzeo DMC5, a meni je trebao da ide Division 2, ali corak. Mislim uzeli su svoj $$$ od druga, kakve veze ima sto je hteo da podeli samnom.

A vidim ovde na forumu je prodano gomila kodova, kako su drugi prosli ? :D
 
Ja sam se juce malo cimao sa podrskom "jednog" sajta, ali je stigao key oko 7. Preloadovao sam na poslu i sad nosim instalaciju kuci. [emoji16]
 
Izgleda nista od igre preko AMD-a TONA ljudi se zali da im nistu stigli kljucevi posto je AMD zakljucio da ih varamo lol
*mjau**mjau**mjau* sta su pravili ovu promociju kao da ne znaju iz iskustva da svaki put kada dele igre vecina kljuceva bude trejdovana/prodata.
Sta ih briga sta ljudi rade snjima nije mi jasno, drug uzeo CPU, sebi uzeo DMC5, a meni je trebao da ide Division 2, ali corak. Mislim uzeli su svoj $$$ od druga, kakve veze ima sto je hteo da podeli samnom.

A vidim ovde na forumu je prodano gomila kodova, kako su drugi prosli ? :D

Reci mi kakav si konkretan imao problem?Zasto nisi mogao da dobijes igru? Pitam iz razloga sto sam ja stavio svoj AMD nalog na oglase jer mene ove igrice ne zanimaju pa ne bih hteo da ima neko problema. Ja sam legalno kupio graficku u radnji uz koju sam dobio kod koji sam prijavio i narucio dve igre. Kad sam ih dobio pise u uputstvu da je potrebno da ubacite vas steam odnosno uplay nalog i kada se prijavite igra ce se pojaviti na istom. Ne znam da li je tako posto igrice nisam registrovao upravo zato sto hocu da ih prodam. Ne vidim kako ce oni na osnovu steam ili uplay naloga znati da li sam ja ili neko drugi kupio grafiku. Jedino ako neko ko je preprodavao amd kodove, naloge pa je registrovao vise istih na jednu grafiku pa tu moze biti problem.
 
Meni je solidna igra, prvi deo mi je ipak bolje legao, verovatno zbog snega :d
Ali ova je generalno bolja igra u svakom pogledu sem u lokaciji, videcemo kakav je jos end game kada budem stigao do njega.
 
A vidim ovde na forumu je prodano gomila kodova, kako su drugi prosli ? :D

Varira od situacije do situacije. Neko je dobio oba ključa, neko jedan, a neko nijedan. Nema pravila. Na Reddit-u su ljudi besni na AMD, nije ovo prva akcija ove vrste. Mislim da će se situacija ubrzo rešiti i da će AMD pustiti svima ključeve. Videćemo.
 
Ja sam se juce malo cimao sa podrskom "jednog" sajta, ali je stigao key oko 7. Preloadovao sam na poslu i sad nosim instalaciju kuci. [emoji16]

To nema veze sa AMD-om :) Mada to sa preorderima na "drugim" sajtovima je uvek zeznuto, ja sam uzeo sebi sa preload-om key a ne da cekam izlazak.
 
napravio sam klan pa ko hoce da se join nek ostavi nik ili se join preko clan findera in game (ime klana nije benchmark vec Balkan Sons ,kome to smeta moze me zaobidje :) )

NhPh81a.png
 
Poslednja izmena:
Ja se izvinjavam da li sam ja na osnovu ove slike dobio kod odnosno igru Division 2 a ujedno i ovu DMC5 ili je ovo samo obavestenje pa tek kad se uloguje na steam odnosno uplay mogu da znam da li su igre odnosno kodovi stigli. Ne zamerite nisam neki gamer pa se ne razumem a ne bih zeleo da neko zbog mog neznanja ima problem ako uzme od mene AMD nalog.

Annotation 2019-03-14 182034.png
 
@matke84
Ako u sekciji my rewards imas opciju da otvoris uplay/steam trebalo bi sve da je OK, tj da ce ljudi moci aktivirati.

Kontam da je problem kod mene bio sto sam ja napravio amd rewards nalog, a se posle drug u njega logovao sa AMD proizvodom i uneo kupon. Da je on i amd nalog napravio valjda ne bi zezali, ali ko zna. Svakako je kod bio ispravan i jednom unet nije da je ovo kao ono deljenje naloga na Sony konzolama gde bukvalno na "prevaru" dve osobe igraju istu igru, ovde bi drug jednu, a ja drugu igru, a legalno kupljen AMD proizvod, ali ne moraju da pametuju iako im je ovo vec ko zna koja akcija slicnog tipa...

@Corvus Corax
Videcemo nadam se. Ne znam da li ima uopste poente da saljem support ticket posto na redditu vidim na hiljade ima ljudi sa ovim problemom :D
 
@Corvus Corax
Videcemo nadam se. Ne znam da li ima uopste poente da saljem support ticket posto na redditu vidim na hiljade ima ljudi sa ovim problemom :D

Nema poente. Ne odgovaraju na tickete. Možeš samo da naškodiš svom nalogu. Izgleda da su im ponestali kodovi, pa se sada samo vade na "fraud protection" da kupe sebi vremena. Navodno su otkrili problem i rade na rešavanju. Evo izvora: https://www.reddit.com/r/Amd/comments/axpnrs/psa_amd_rewards_issues/ehv78f0/

Ima veze vreme kada je kod aktiviran na nalog. Ljudi koji su aktivirali kodove u poslednje dve nedelje imaju te probleme. Oni koji su aktivirali pre toga, dobili su sve igre. Što me opet vraća na rečenicu iznad - ponestalo im je kodova trenutno. Videćemo.
 
Valjda su mislili da ce manje ljudi birati Division 2 :D
 
Nazad
Vrh Dno