Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

Ja ću slabije da igram multi, uglavnom single player, zbog manjka slobodnog vremena.

Samo sam isprobao prvi deo nešto malo, a na ovaj drugi sam se primio tek iz drugog puta. Ona prva beta dok je išla, uključio sam je, malo sam se prošetao okolo i to je bilo to. Jedno par sati trčkaranja okolo, čisto da vidim kako je urađena grafički, međutim nije me vukla da je igram. U stvari single mod je prilično ok rešen u ovoj beti i pošto ja nisam ljubitelj multija, upravo to je i bilo presudno u mom slučaju da se zavozim, iako (to se mora priznati) NPC-ovi nisu baš previše inteligentni. :p

Što se tiče dead zone... Šta je tu poenta? Ne kontam? Da budeš što veći pacer, kraduckaš opremu i kokaš likove na kvarno ili se tu krije još nešto pride a što ja nisam uspeo da vidim sinoć, s obzirom da se igranje tamo uglavnom na ovo svodilo. Ako je to tako, onda tamo nema šta da se traži u singlu. U stvari, može da se igra eliminacija NPC-ova jer sam video da za to postoji mod koji se može aktivirati radi biflanja experience poena, ali to bi bilo to otprilike. :trust: Kažem nisam igrao prvi deo i nekako ne vidim poentu u ovom momentu, a problem je kao što rekoh što većina tamo inače dripački igra. Što se tih duela tiče, meni lično je recimo bio zanimljiviji jedan Quake Wars od ovoga, prevashodno zato što tamo ako si dobar, nisi dobar zato što imaš bolju pušku ili opremu, nego zato što se dobro krećeš, imaš osećaj kad treba da kreneš u napad, a kad da se povučeš i jednostavno znaš da igraš. A ovde te neke face iz šteka, koji su jedno 3 puta bolje opremljeni, na kvarno s leđa napadaju i to kad si solo. Pa kolko je to pacerski brate mili, nemam reči! :S: Ali dobro, ko što rekoh, ne igram multije, a možda je poenta baš u tome... ,)

Jednu stvar sam još primetio koja se tiče tehničkog dela. Obično posle kiše ili nekog malo dužeš perioda trčkaranja okolo, igra krene solidno da laguje. Kao da mu nešto ostaje u baferu a što ne ume da izbaci (aka memory leak). Nisam to merio ali mislim da FPS varira solidno. Uglavnom, kad restartujem igru, cela stvar se vrati u normalu.
 
Poslednja izmena:
Igra ide od 50-120fps na 1440p, na koji sam morao da smanjim, usled nedostatka sli podrske.
Jako lose optimizovano, jer mi gpu usage ide od 100, do cak 50%.
99% kupujem igru, jer se svidela drugaru i drugarici, pa cu sa njima da pikam, ali iskreno, ne vidim se mnogo duze od prelaska kampanje.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslao sam vam friend requestove. Evo i Discord kanala https://discord.gg/sWyCYhR svi su dobrodosli.Ko god bi se igrao. Sluzio mi je nekad za Battlefield pa sam poizbacivao ljude sad, posto niko ni ne dolazi skupljali smo se na drugom :)

Nisam ni ja bolji za igranje sto se tice vremena.Bebac mi je 3meseca tek, pa ono 3-4h dnevno max radnim danima.Vikendom moze da se sedne ko covek da se opali long session.


@Vlada https://division.zone/zones/dark-zone/#gameplay Ako te ne mrzi evo ovde procitaj.Uglavnom je High Risk High Reward PvP zona.
 
Ako nekog bude hteo da se udubi u gameplay mehaniku, buildove itd, evo vam par ljudi sa YT koji to dobro rade od izlaska prvog dela. MarcoStyle, widdz, Arekkz Gaming, Upper Echelon Gamers i Skill Up (ako bude pravio kontent za drugi deo).
 
Odlična igra, uzimam je sigurno pošto sam igrao i proveo skoro 800 sati u prvom delu i dopalo mi se, imali su problem u prvom delu u početku sa preteranom upotrebom cheat/hack programa ali su to sredili sa upotrebom FF a vidim da je u Division-u 2 u Beti bio aktivan i EAC što je svakako dobar znak. Znam da su EAC implementirali i u njihovom drugom naslovu, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands. Nije savršenstvo ali je bar nešto.
Ali prvo ide rata za auto i računi pa onda za gaming, samo da me žena ne ubije kada vidi koliko će me koštati Ultimate Edition... :d :whip:
 
Odlična igra, uzimam je sigurno pošto sam igrao i proveo skoro 800 sati u prvom delu i dopalo mi se, imali su problem u prvom delu u početku sa preteranom upotrebom cheat/hack programa ali su to sredili sa upotrebom FF a vidim da je u Division-u 2 u Beti bio aktivan i EAC što je svakako dobar znak. Znam da su EAC implementirali i u njihovom drugom naslovu, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands. Nije savršenstvo ali je bar nešto.
Ali prvo ide rata za auto i računi pa onda za gaming, samo da me žena ne ubije kada vidi koliko će me koštati Ultimate Edition... :d :whip:

Nemam rate al ta pretnja zivotom i mene brine :)
 
Ja je dobio uz karticu tako da se nadam da me niko neće da ubije a karticu sam preživeo ;)...
 
Najbitnije je nista ne priznati :D

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta znam u odnosu na Div1 buildovi ce biti mnogo laksi, jer svaka specijalizacija u startu ima +15% xxx weapon damage, i da bi iskoristio maksimalni potencijal buildovi ce se praviti oko tih oruzja.Drugo svaka specijalizacija ima posebne modove za Skill(ja ih zovem gedzeti) tako da ta 2 "filtera" daju vrlo dobru startnu smernicu kako ce build-ovi izgledati.

- Generalno morali su malo da olade sa RPG elementima, jer su ljudi samo gledali u statse a TPS zanr/deo su zanemarivali + su ovako napravili malo balansa.

Demolitionist : +15 % dmg SMG i LMG - bice armor hog/tank i mid/high DPS
Survivalist : +15 % dmg Assault riffle i Shotgun - a zbog skill modova(na gedzetima) bice healer - mod za repair armora i za povecanje healinga seeker mine-a(kugle) ako se doda Hive(cini mi se da je na njemu) za revive eto hilera jakog.
Sharpshooter : +15 % dmg sniper + 25% Headshot damage - bice support sa sve flashbangovima i odlican DPS
Dobro nacice se neki ludak koji ce spojiti nespojivo build koji ce biti izuvanje za odredjene zadatke ne brinem se.Tako je u svim RPG naslovima :D

E sad za PVP videcemo.PvP vec mora da se preznoji malo za build.

- Za EAC se ne brinem pokazao se kao odlican u gomili naslova i esportu, sta vise i u Apex legendu je imao zadnji stress test gde su iscepali 16.000 chitera za 2nedelje.Stoji da je Div1 bio unakazen bas zbog chitera.Mislim da se nece igrati ovog puta.

Evo i mog ID-a pa dodajte ko jos oce da upada.

Ubi ID : LopataTURBO
 
Poslednja izmena:
Aj navukli ste i mene,igraću je sigurno, kad već moram :p
 
Da....FIFU i ostale sporske :p

Ovo sam dobio sa grafičnom,kao i DMC5 i RE2,mislio ih prodat,al me zaxxxli ovi iz AMD
 
Sounds good, definitivno cu dobiti my moneys worth kako kazu :D
 
Pakao..bice da se igra..igra i igra.. To je 'falilo..da se ovoliko pojaca endgame.Uf.. :D
 
15tog u 1 ujutru pustaju igru da znate.Pa ko porani eto infoa :)
 
Super taman da prespavam inicijalne server crash-eve :D Ustanem svez odem do prodavnice po snacks i zasednem ceo dan :D
 
Hoće li neko da "podelimo" igru za ps4? Ja bih uzeo nosioca ako neko ima za prodaju, a mogu i ja da organizujem share ako neko samo hoće da kupi guesta. Izvinite ako je pogrešna tema, deluje mi da ću ovde najlakše da nadjem nekoga [emoji1]
 
Naravno. Čeka se 15-ti. :D
 
Na kraju sam poklekao i uzeo igru, spucao me je hajp i euforija, sad jedva cekam da je puste :D
 
Smorio sam se kada sam skontao da cu tek 16tog moci igrati, posto ce amd 15tog da mi posalje kljuc necu moci preload, a imam shit net pa dok skinem 50gb proci ce ceo dan :/
 
Razumem tvoju bol [emoji16]
Ja krisom skidam nocu na poslu, kucni net ni za divx-e nije.
 
Ma cirkus danas..Niko sa ultimate/gold verzijom ne ceka ponoc da igra.Mislim da je 90% ljudi ukljucujuci i mene upalilo VPN da se igra danas od 14h(Najranije moguce - Australija).Najjace na div2 discordu sto se javljaju community manageri..pa nemojte znate...nije da ce da vas banuje neko sad..ali...Bilo je : Vazi ok. :d Samo mi zao sto nisam slikao pricu hahhahah...
 
Ja cu svakako moci da je kupim 14-og uvece.. Sada samo razmisljam (jer nisam previse googlao), u kakvom je stanju u odnosu na Division 1 ? Mislim na "long term" igranje ? Vidim da vec ima Year 1 Pass sto mi kaze da ce biti kao sa Siege-om, pokusace da guraju 2-3 godine ?

Da li vredi da se uzme base game sada, pa kasnije da se uzme Year 1 ? Kada uopste izlaze prvi DLC-evi ?
 
Koliko sam ja razumeo year 1 ide free za sve. Neka me neko ispravi ako nije tako
 
^ Znaci samo 7 dana ranije Year 1 donosi za ceo content (epizode i sl).. Da znam da ne jurim da dajem 20e na Year 1 onda, uzecu za 40-ak eura na Kinguinu base game prekosutra pa cu da sacekam lepo izlazak i da se serveri stabilizuju. Nadam se da ce se igrati igra duze nego prvi deo.. Jedino je PS4 zadrzao kvalitet PVP-a i igrace u toku prethodne godine..
 
Nazad
Vrh Dno