Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

Probaj Famas. Odlican za sve varijante.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Probaj Famas. Odlican za sve varijante.

Ma znam lafe za Famas, jer to je ta trojka, CTAR-21, Famas i F2000. Sve tri su vrlo slične i u izgledu i ako se ne varam sve tri imaju RPM 900. U mom slučaju recimo Famas ima čak i nešto bolji core attributes, povećan stability i neznatno veći DMG, ali bez obzira na to CTAR-21 se bolje pokazao u praksi. Famas nekako vuče čudno naviše i čini mi se da zbog toga čak i na strelištu prilikom testiranja uvek imam nešto bolji rezlutat sa CTAR-21 puškom. U prinicpu nije to velika razlika, ali nekako barem u ovoj kombinaciji koju sam ja dobio, CTAR-21 makar za nijansu bolje zavšava posao. Naravno u toj kategoriji je i Chameleon isto, pod uslovom da nabaciš neki koji ima pristojan core attributes. ;)
 

Prilozi

  • Screenshot (67).jpg
    Screenshot (67).jpg
    269.2 KB · Pregleda: 67
  • Screenshot (68).jpg
    Screenshot (68).jpg
    275.9 KB · Pregleda: 57
Poslednja izmena:
Vidis, Ctar-21 nisam nikad probavao, jer mi je uvijek padao neki sa les statsima. A F2000 mi ima losiji stability i accuracu od Famas-a, ali nije losa puska. Moracu malo farmat gdje je targeted loot AR, mozda padne neki dobar Ctar-21
 
Koliko vidim iz PTS, TU10 ce da bude prilicno dobar. Konacno ce da odrade buff na sve AR!
 
Nazad
Vrh Dno