Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

Kome je ostalo pozovnica please, da danas pokusa da mi prosledi jednu.

Palio sam i gasio sto puta uplay i nista se ne pojavljuje :(

mgkillaz

Hvala.


EDIT

Hvala svima na pozivima izgleda da nesto gadno tripuje Uplay, posto ljudima kaze da sam vec primio pozivnicu, a meni se jos nista ne pojvaljuje :D
Valjda ce u toku dana.
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobio igru kada sam uzeo grafičku ali nemam poziv pa bih molio da mi kažete jel valja nešto...polažem neke nade u ovu igru :)...
 
isto *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* drugo pakovanje :D
 
Igra je 90% ista kao kec. Sva mehanika, UI, AI i safe house su iz keca. Sve isto funkcionise.
 
U suštini, kome se dopao prvi deo, dopašće mu se i drugi. :)
 
Konacno sam uspeo da aktiviram invite, uopste se u samom Uplay klijentu nije nista pojavljivalo, morao sam iz browsera i to da odem na direktno na neki Division 2 beta sajt pa da se tamo kao prijavim, pa je onda nesto tripovao sajt i odjednom mi iskoci da sam dobio poziv i da li hocu da aktiviram, *mjau**mjau**mjau**mjau*s im sajt i sistem lol
Skidam igru sutra ce da se proba.
 
Malo sam igrao ovo danas. Nisam igrao keca.

Pa je prvi utisak odmah bio ekstremno negativan zbog NAJGOREG UI-a u nekoj igri koji sam IKADA video. Da moraju velika slova :D *mjau**mjau**mjau* ovako uzasan UI nikada nisam video i doziveo u nekoj igri, em izgleda uzasno sa tim kvazi 3D efektima, em je kretanje kroz njega uzasno moras da kombinujes i mis i tastaturu ko da igras igru samo da bi podesio par stavki lol Znaci ne znam na kakvim drogama su likovi sto su dizajnirali UI...

Kada nekako predjes preko toga osecaj napucavanja je dobar, ali zato mi je kretanje lika nekako sporo i clunky, plus to lepljenje za cover mi je uzasno, daj bre obican cucanj i dosta, a ne tu da filozofiraju, plus gomila opet UI elemenata ispunjavaju ekran i opet sve nesto kvazi 3D stvarno lose izgleda... Ne kontam kako se to svidjalo ljudima ? Trebali su da bojkotuju to pa da za dvojku naprave normalan interfejs :D

Odo jos malo da pikam da nekako dodjem do PvP-a da probam na sta lici.
 
Kasnije kroz grind i pravi end game cover je primarna stavka u gameplay-u pogotovo u PvP-u. Bilo bi previse propusta u suprotnom tako da je to opravdano kad igras vise desetina sati minimum. UI su malo promenili u odnosu na keca ali ne drasticno, boje itema kako u inventorij-u tako i na zemlji su iste koliko vidim, svakako se moze preci preko toga. Ali opet sve je to steta kad dodje PvP sa citerima na PC-u i bude problema koliko god da hoces da uzivas. Jednom u par puta ce srusiti sneska jer je to Ubisoft i ne cimaju se preterano oko toga. Tako je propao i WD1/2 pa i Division 1.
 
Grunt i voki88, šta bre mjaučete ovde ko neke lujke! :d

U suštini igra je preslikani kec sa malo unapređenim efektima. Na mojoj mašini to nije baš klizalo kako treba. To lepljenje kad uzimaš zaklon je i meni išlo na živce, pogotovu kada se zalepi za neki ovalni objekat. Atmosfera ja ok. Igra je dizajnirana prilično dobro. Ima dosta detalja koji su vidi se dosta brižljivo urađeni što je za pohvalu, međutim prilično je i zahtevna pa frame rate dosta varira na pojedinim lokacijama. Interfejs je definitivno mogao biti malo bolje rešen. Sve u svemu, što reče Corvux gore, kome se dopao kec, dopašće mu se i dvojka. ,)
 
Samo ne znam koji je smisao ovo zvati 2, sve je ovo nivo jednog veceg DLC-a, ali kako bi uzeli ponovo full price ljudima :D
 
Meni je NY dosta ljepsa mapa.
 
Grunt i voki88, šta bre mjaučete ovde ko neke lujke! :d

U suštini igra je preslikani kec sa malo unapređenim efektima. Na mojoj mašini to nije baš klizalo kako treba. To lepljenje kad uzimaš zaklon je i meni išlo na živce, pogotovu kada se zalepi za neki ovalni objekat. Atmosfera ja ok. Igra je dizajnirana prilično dobro. Ima dosta detalja koji su vidi se dosta brižljivo urađeni što je za pohvalu, međutim prilično je i zahtevna pa frame rate dosta varira na pojedinim lokacijama. Interfejs je definitivno mogao biti malo bolje rešen. Sve u svemu, što reče Corvux gore, kome se dopao kec, dopašće mu se i dvojka. ,)

System req i nije neki koliko videh za 1080@60fps , pre mislim da je beta uzasno radila na zalost, i fps je igrao gore dole svo vreme.Open beta je za nekih 15ak dana.Cini mi se od 1-4marta(pogledajte na netu nisam siguran).Pa ko nije probao moze da proba. E da https://www.eurogamer.net/articles/...pre-orders-of-the-division-2-with-a-free-game Sad dal je ovo pokazatelj kako se igra prodaje u preorderu, videcemo :)
 
Poslednja izmena:
Samo ne znam koji je smisao ovo zvati 2, sve je ovo nivo jednog veceg DLC-a, ali kako bi uzeli ponovo full price ljudima :D
2 je zbog toga sto im je bilo lakse ispravljati sve bugove radeci na novom naslovu nego na live igri (barem je to njihov response na to zasto drugi deo umesto nastavka sa The Division i year contentima)
 
Lepo sto ima jos uvek zainteresovanih za Division, pogotovo posle svega sto se desavalo sa prvim delom. Sto se mene tice, ako me D2 bude drzao makar trecinu vremena koliko me je drzao D1, bicu zadovoljan. Naravno onaj wow efekat koji je imao prvi deo kada se prvi put pojavio na E3 vise ne postoji.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
^ Planovi su im zanimljivi, pogotovu što je content za prvu godinu besplatan (što ujedno znači da će za drugu morati da se doplati). Videćemo kako će sve to realizovati.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Ko hoce da proba - Open Beta pocinje sutra, danas je preload.
 
OK dao sam igri drugu sansu i navukao se ko majmun :D 99% uzimam full igru. Pa se vidimo ingame 15-tog :)
Sto se bete tice danas sam odradio sve sto ima u regularnoj zoni dobio lvl 8, pa sam probao one deadzones ili kako se vec zovu, nisam imao pojma sta se tamo desava samo sam pratio moj tim :D Dobio i tamo max lvl 10.
Sutra cu da probam one end game specijalizacije i dosta bete, ceka se full :)
 
Ja nisam mogao da igram open betu, to bi mi bio cetvrti put da krecem od prvog nivoa, upucao bi se u nogu a igra nije ni izasla jos :D

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ja sma malo probao na ps4 i bas mi se dopada. Nego, mora li da se ima ekipa neka za ovo, ili može solo uz njihov matchmaking da se igra normalno?
 
Moze se igrati i solo i uz matchmaking, jedino sto ce ti povremeno zapasti tim da se pitas sta ti je to trebalo. :D

Salim se ja malo, budu uglavnom skroz ok ljudi u pub matchmakingu za 99% contenta.
Imao sam bas dobra iskustva recimo sa pub-ovima sad kad su se jurili shields u Division 1 a niko od prijatelja nije bio online.

Jedino neki bas tezak sadrzaj ipak ne bih preporucio bez uigranog tima, gde je bitno da svaki clan tacno zna svoju ulogu i build koji to treba da prati.
 
Moze se igrati i solo i uz matchmaking, jedino sto ce ti povremeno zapasti tim da se pitas sta ti je to trebalo. :D

Salim se ja malo, budu uglavnom skroz ok ljudi u pub matchmakingu za 99% contenta.
Imao sam bas dobra iskustva recimo sa pub-ovima sad kad su se jurili shields u Division 1 a niko od prijatelja nije bio online.

Jedino neki bas tezak sadrzaj ipak ne bih preporucio bez uigranog tima, gde je bitno da svaki clan tacno zna svoju ulogu i build koji to treba da prati.
Jasno, hvala na odgovoru. Videćemo da li će da se pazari, imam ceo vikend da drljam ovu betu
 
Igrao malo jutros, lepo radi na mom PC-u. Nisam pogledao FPS, hteo sad al nije online igra.

Zanimljiv je gameplay, ali čim počnu neprijatelji da budu sunđeri za olovo prestaje da bude zabavno. Da je ista igra, ali da je dmg sistem npr kao u PUBG-u ja bih igrao.
 
Kako ces da napravis napredak u igri ako ce neprijatelji uvek da umru iz 1 metka u glavu ? Jednostavno ne mere. Ni ja nisam ljubitelj previse HP na neprijateljima, ali ovde su uspeli da naprave bas odlican TTK, mnogo bolji nego u kecu. Samo bas najjaci neprijatelji imaju vise HP, to su fino resili posto imaju tonu armora pa je kao logicno da ih duze ubijas :D Obicno neprijatelji nebitno kog niva brzo umiru sto je super.

Meni se najvise svidja sto je svet ekstra detaljan sa lootom i stvarima da radis na svakom cosku, jedino bi voleo da je svet popunjen drugim igracima kao u Desinty. Ali dobro.

Sad me nervira sto moram 2 nedelje da cekam za full release, hocu ODMAH igru :D
 
Poslednja izmena:
Meni je recimo bas ok ovakav sistem, i ne bih voleo da neprijatelji budu one ili two shots.

Ne znam kakav bi challenge mogli da osmisle za end game content osim da salju gomile i gomile neprijatelja, jer bi u svakom slucaju i bosses bili down nakon 3 headshota.

Ovako je recimo prilicna prpa kada glavonja sa minigunom krene sporim ali sigurnim korakom ka meni... kontam da ce mi trebati par sarzera da ga ubijem a mesta za sakrivanje i nema bas.
Onda pocnes da razmisljas koje skilove imas na raspolaganju, u kom pravcu ces da bezis, kada da upalis healing ili recimo ovaj novi skill sto baca immobilize penu...

RPG sistem gde neprijatelji imaju gomilu healtha omogucava mnogo dobre combat scenarije ako programeri znaju sta rade. A sto se mene tice u Division 1 su vec pokazali da znaju kad hoce.

Mada razumem i sto nekoga smara i nervira bullet sponge, samo kazem to je savrseno normalno svakome ko je igrao Div 1 i konta kako dizajn misija i skaliranje tezine funkcionise.
 
Ebiga, konzole su dovele do toga da je nebitno da li coveka pucas u ruku ili glavu.
Meni je to jadno i nubovski, jer dolazim sa 20 godina igranja cs-a, ali kapiram kako vise casual igraci to gotive, kao duck hunting :)

Svidja mi se igra za sada, sve u svemu, ostaje da je igram jos, pa mozda i pazarim.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Subsidacija za sponge neprijatelje je oduvjek bio dobar AI. Ali je to nesto sto je zapostavljeno vec godinama. Na tom polju vidim vise napretka kod indie naslova. Nove generacije nisu nikada igrale HL 2 (ciji nisam neki fanboj) pa ni ne znaju kako pristojan AI treba da izgleda. Sponge neprijatelji dolaze sa pojavom loot šutera (sto je i Division), što znaci da bullet sponge AI u drugim žanrovima nije prije ni bio, ne mora ni u Division-u. Donekle je ok kada su u pitanju fantasy naslovi poput Destiny. Ali u Division nema mnogo logike. U oba dijela imam osjecaj da igram sa airsoft puskama.

Takodjer je ujedno razlog i igre koje se prave da svako moze da predje. Da su "za svakoga" ali mi nije jasno zasto nemaju neki hardcore mod, zovi kako hoces, da se moze normalno igrati. The Division 1 mi je mnogo sjeo, NY mapa mi je super ali ne znam da sam 2-3 puta zagino u pedesetak sati. Moras biti afk da te neko ubije.
 
Mozda ce moci neki klan da se organizuje.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno