Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

Tako je sve nekako u sustini... Osim sto je meni chaterbox pao 2x u DZ ;) Ja sam ga craftao na standardan nacin. Prvi iz DZ sam share u DZ, a drugi sam zadrzao, tako da sad imam 2. Ni sam nisam znao da chaterbox pada u DZ jer vazi za strogo PVE. Taj dan u DZ west bio je smg loot. Nigdje nisam nasao na netu nista o tome, ali eto ja ih imam 2 lev 40 sto je nemoguce ako je jedini nacin za imati njega craftanje.
Ali zato mi je pastilience pao 15-20x sigurno.
Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad je targeted loot mogu exotici da padnu, ali valjda samo ako ih vec imas od ranije... tipa ako si kraftao Nemesis moze da padne ceo vec "sklopljen" kada je negde marksman rifle targeted loot.

Nego to bilo na poentu ovoga da ce da uvedu reroling exotica uskoro, za sta ce se verovatno koristiti exotic parts koje dobijes dismantlovanjem.
Najlakse ce biti verovatno bas farmanje pestilence u DZ jer cesto pada. :)

Juce sam ceo dan farmao ovaj Imperial Dynasty holster sto baca neprijatelje u vatru, vec sam digao ruke i eto kad dodje "dobro jos ovaj run i gotovo" pade nekako. :D
 
E vidis nisam to znao, mislio sam da su neki iskljucivo PVE drop.
Imam tih exotic part oko 10tak bas od pastilience :)
Pa sta znam, meni to ne znaci nista jer su mi svi ti exotic bzze osim nemesis kad radim control pointe. Nosim jedino liberty, al pistolj bas rijetko koristim.
A za taj holster idu 3 dijela. A meni je palo 2 x po 2 dijela. Tako da od prva dva imam po 2 komada, a treci dio nijedan :) Sto je jako glupo, al ajd...


Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Kada smo kod Nemesisa, upravo sam ga kraftovao...
Mogu samo reci da je dosta losiji izbor od Baker's Dozen, na heroic i verybhard, skroz levi target practice sam zavrsio za 41s sa BD, a sa Nemesisom za 55s, sve u glavu gadjajuci...ocekivao sam vise os 1.7m dmg sa 111% headshot dmg...
bec1e4b9b4a8c44a1aa54ec9202e81c8.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja ga koristim kod nekih control pointa, iz daljine, a crit ide i do 5m. Cisto promjenim malo

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Ja stigoh do 30 levela, ostao mi jos jedan stronghold i onda mislim zadnja misija. Pitam se jel bolje onda nastavljati do wt5 ili kupiti ekspanziju. Ne ne bih je ni kupovao sad vec kad padne cijena jednog dana. Imam i sporednih misija i tako tih collectibles da upotpunim vrijeme, a mozda bih i ostavio to za tada. Ipak mi igra ne drzi paznju kao prva al da vidim sta jos ima.
 
Meni je igra držala pažnju dok nisam završio sa ekipom sve strongholde (nagurali smo svi gear do nivoa 510-515).
Posle toga je ostao DLC i grind za još boljim gearom i tu se završilo interesovanje za igrom kolektivno...
 
Ja stigoh do 30 levela, ostao mi jos jedan stronghold i onda mislim zadnja misija. Pitam se jel bolje onda nastavljati do wt5 ili kupiti ekspanziju. Ne ne bih je ni kupovao sad vec kad padne cijena jednog dana. Imam i sporednih misija i tako tih collectibles da upotpunim vrijeme, a mozda bih i ostavio to za tada. Ipak mi igra ne drzi paznju kao prva al da vidim sta jos ima.

WT5 ti ne znaci nista kad ce bilo koji komad gear-a ili weapon level 31 zeleni, biti bolji od bilo kod WT5 komada. Grindanje na WT5 sad apsolutno nema smisla vise.
 
Znaci tako, hvala. Onda cu da odradim zadnju misiju pa da batalim igru pola godine godinu dok ne padne cijena. Jer svakako i da uzmem nemam neku zelju za grindom itd, predjem sve misije, mozda odradim neke teze stvari i to je to a nesto mi se ne daje 30+ eura za to.
 
Pa ako igras cisto za svoju dusu da se napucavas, onda oki ali ako mislis da "pariras" igracima, onda ti wt5 ne znaci apsolutno nista

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Mislio sam nesto kao jedinicu da odradim al 1 sam uzeo dosta kasno sa svim dlcem. Meni je zabavno proci pricu jednom, odraditi side misije, collectibles, malo endgamea da imam neki ok loot, probam dark zone al nemam bas volje da grindam najbolji da bih mogao nesto uciniti tamo spec. U jedinici mi je cool bio onaj mod dje prezivljavas npr i tako. Poceo bio skupljati maske al dosadilo sve isto u jedinici, tako nesto bio plan i za dvojku al 30e na ovu krizu mi je dosta ako racunam koliko cu se naigrati :)

Dio mene zeli da uzme jer mi se igra al ne znam bas, pokusavam sebe da ubijedim da uzmem al ne ide
 
Ja imam oko 150-170h endgame playtime. Malo DZ, malo misije, malo grind za nesto sto nemam, malo bounty, malo control point.... I nabra se ukupno 220h gameplaya.
Sta znam, mene igra drzi da je igram svaki dan sat-dva, nekad i 3-4h, zavisi. Pogotovo jer sad ubscuju season pass-ove, pa uvijek ima nesto novo.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Ja sam bio skeptican u vezi DLC-a ali sam ga na kraju kupio i mogu reci da vrijedi svake pare. Donosi dosta novih stvari, oruzja, seasons sadrzaji, dodatni leveli, side missions a da ne pisem da je sam NY i atmosfera tamo prica za sebe :) Ako planirate nastaviti igrati TD2 ovaj DLC je must. Ne pamtim kad sam sa nekom igrom nabio ovoliko sati u zadnjih nekoliko godina a da nije BF ili GTA :d
 
Jel se desava nekom da ne može da se nakači na server Mike-01
Restartovah sve živo. Komp, ruter, flush dns, na ruteru zamenio dns googlovim zbog sbb sranja, opet flush, i nista. Pritom net fercera kako treba, ping prelep, al da se nakači neće. Status server n njihovoj stranici sve ok.
 
Ideja je da developeri objavljuju na socijalnim mrezama jer je lakse pratiti. Niko ne ide svaki dan na dev stranicu da gleda je li "danas" maintenance, ali ce mozda vidjeti u feedu na twitteru recimo: https://twitter.com/TheDivisionGame/status/1251068545879998465


Isto je i za forume (reddit). Prije bi skontao da objave recimo ovdje na forumu nego na svojoj web stranici.
 
Jos da im se serveri ne raspadaju..... Kao da dial up koriste.
 
Ideja je da developeri objavljuju na socijalnim mrezama jer je lakse pratiti. Niko ne ide svaki dan na dev stranicu da gleda je li "danas" maintenance, ali ce mozda vidjeti u feedu na twitteru recimo: https://twitter.com/TheDivisionGame/status/1251068545879998465


Isto je i za forume (reddit). Prije bi skontao da objave recimo ovdje na forumu nego na svojoj web stranici.
A jeiga.. ukucah division 2 server status, izađe njihov sajt sa statusom i sve zdravo, a ono aj zdravo.
 
Poslednja izmena:
Slabo sam nesto igrao ovih dana ali sad je stanje ovakvko: ostao mi je zadnji stronghold tj capitol, posle toga krece wt1 i invazije, jel tako? Takodje sam odradio sve side misije i shd pakete.
Sada razmisljam umjesto da grindam do wt5, jednostavno odem u nyc i tu cu bit boostovan na wt5 i gs neki. Da li ima sto interesantno da propustam ako to uradim ili je samo stvar idi odbrani invaziju, dobij gear potreban za strongholde i tako do wt5? Ako je samo to onda mogu i preskočiti ja mislim.
 
Ako si dosao do 30 levela, odradi boost na level 30 i onda levelovanje na 40. Nista nemas od wt5 na lev 30.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
A kod mne situacija sledeća, stigao sam do levl 30 i sad ne napredujem, samo dobijam onaj Field Proficency, gde sam ja pogrešio ili tako treba?
 
Ako imas ekspanziju, idi pricaj sa pilotom helikoptera da te prebaci u NY.

Pretpostavljam da si odradio sve strongholde koje je trebalo.
 
Ako nemam ekspanziju, kao što je i nemam, kako dalje do 40 nivoa? Odradio sve strongholde do 30 nivoa, onda mu se otvorili novi dtrongholdi, koje još nisam završio, možda je tu kvaka?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako nemam ekspanziju, kao što je i nemam, kako dalje do 40 nivoa? Odradio sve strongholde do 30 nivoa, onda mu se otvorili novi dtrongholdi, koje još nisam završio, možda je tu kvaka?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Ne mozes do 40.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Fala, onda sam na čekanju do ekspanzije.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Fala, onda sam na čekanju do ekspanzije.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Mozes strongholde iznova i iznova do wt5 ali to nema smisla. Jel bilo koji lev 31 weapon ili gear je bolji od najboljeg lev 30.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Znači ekspanzija u najavi ;)

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno