Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

Ja sam na 65 sati igre, ~440 equipment score.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja 80h, sve maxed [emoji23]
Gde preporučujete da se uzme expanzija? Na epic imam 10$ popusta pa me tamo izlazi oko 20eur.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
^
Ja sam uzeo na Ukrajinskom Store-u sa popustom od 20% pomocu onih novcica izasla me je 2025 RSD-a!
Krenuo sam ispocetka drugog lika,pa polako!
Nego da pitam zasto sam izbacen iz klana?jeste da me nije bilo 10 meseci,ali opet nije uredu!:D
 
Poslednja izmena:
Nije ukljucena ova ekspanzija, jer je prosao one year pass?

Ne znam sto si preko Ukrajine, kada sam ja uzeo sa Ubisofta ultimate za 18e u januaru.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Ukljucen i year one pass jer traje dok ne izadje warlords, ako sada pogledas cene, ukrajinski mi je najjeftinije ispadao + kupon na epicu koji je skinuo 10e. Bez toga, ultimate je kostao ~35e, a preko ubija je skoro 50e, barem tako meni pise kada odem na sajt. A i nalog na epicu je namesten na Ukrajinu zbog RDR2 popusta od nvg :d
 
Patch 41,94 GB je dostupan!
 
Uzeta ekspanzija, iskoristio sam 200 Uplay bodova i uzeo sebi i drugarici po 20% popusta, izaslo je 24e po osobi.
Za sada je situacija ovakva, igru sam kupio 01. februara, posle 30ak sati koji su nam nestali preko nekih sklj naloga koje smo uzeli za po 2e da isprobamo igru:

Screenshot (7).png
Imao bih verovatno duplo vise sati, ali smo se dogovorili da sve zajedno igramo.

Mogu reci da uz malo podesavanja, jako lepo radi na 4k i verovatno jedna od optimizovanijih igara danas, jer je grafika zaista fenomenalna, a performanse su super.
 
Poslednja izmena:
Au, ala su sve zivo izmenjali....

Dodatno, u New Yorku mi baguju teksture ulica, a zabagovao i prvi quest svima koliko vidim, nas 10 polisava da prica sa NPCom za misiju... pa zar i expanziju nedovrsenu izbacuju!!!

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
2d06cd3dd0ef8610efb9ab90cd54bb91.jpg
 
stari dobri Massive :)

vidim da se ljudi zale i na izmene koje su uradili sa talentima na armoru i oruzjima
 
Ja sam lvl 9 i igra mi se veoma dopala :) Nisam igrao kec btw. Grafika je fenomenalna kao i prica. Nevjerovatna kolicina detalja, cak ni sprint ne koristim vec lootam sve zivo. Nekoliko puta mi je bio freeze/crash na DX12 i koliko vidim bizaran je problem. Uspio sam odraditi "fix" koji sam nasao na redditu pa cu ga ovde postovati ako jos neko ima problem, neka proba.

"Hello. Found a way that helped me get rid of the game crash with DX12.

Start -> Settings -> System -> Apps & features -> Optional features -> Add a feature -> Graphics Tools -> Install

Start -> Control Panel -> Programs -> Programs and Features -> Turn Windows features on or off -> Legacy Components -> DirectPlay"
 
Pitanjce, imam base game, ako bi kupio DLC Warlords... jel bi dobio Season 1 pass (misije) kroz njega? Il moram uzeti Ultimate? Mada me jeftinije izadje DLC + odvojeno da kupim Season pass (na oboje 20% popusta).
Sinoc naletim na mapi cini mi se pise nesto Classified Assignments........ i kad pokusam da kliknem kao na neki bilbord na jednoj zgradi, pise mi da mi je potreban seasson pass....... Kako ja mogu pristupiti tim misijama?
 
Poslednja izmena:
Ja sam lvl 9 i igra mi se veoma dopala :) Nisam igrao kec btw. Grafika je fenomenalna kao i prica. Nevjerovatna kolicina detalja, cak ni sprint ne koristim vec lootam sve zivo. Nekoliko puta mi je bio freeze/crash na DX12 i koliko vidim bizaran je problem. Uspio sam odraditi "fix" koji sam nasao na redditu pa cu ga ovde postovati ako jos neko ima problem, neka proba.

"Hello. Found a way that helped me get rid of the game crash with DX12.

Start -> Settings -> System -> Apps & features -> Optional features -> Add a feature -> Graphics Tools -> Install

Start -> Control Panel -> Programs -> Programs and Features -> Turn Windows features on or off -> Legacy Components -> DirectPlay"

DX12 crash se najvise desava na nvidia karticama. Probaj da igras na DX11 jedno vreme
 
Da li je neko igru igrao isklj singleplayer i vredi li uzimati isklj za sp? Hvala unapred
 
DX12 crash se najvise desava na nvidia karticama. Probaj da igras na DX11 jedno vreme

Meni ne jedno vrijeme radila ok na DX12 i posle par sati nece vise da udje u igru uopste. Dok nisam kroz fajl promjenio da je startuje na dx11. Danas cu probati da prebacim na dx12 i odradim ovaj fix. Jer nijedan drugi mi nije pomogao tad, osim vracanje na dx11.
 
Odmah da kazem da zanemarite onaj "fix" gore sto sam postovao... Nije pomogao. Igra iz nekog razloga se ne moze sastaviti u DX12 :S:
 
Pu!!! Meni u dx11 radi ok, tj ne ispada, ali manji fps imam i losije radi, nije fluidna kao na dx12.
 
Poslednja izmena:
Postoje glasine da bi Snowdrop engine mogao dobiti podrsku za Vulkan. Nada ostaje jer ovo sa DX12 je u najmanju ruku katastrofa!
 
DX12 buguje jos od prvog dela :)
 
Ajde ostavite nikove da se nadjemo i odigramo zajedno neku misiju :)

Ko ima problema sa DX12 moze i ovo da proba (meni radi bez crashovanja dx12 nisam probao ovaj fix)

Copy & Paste the following text in a notepad and save it as ".reg"

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\TheDivision2.exe\PerfOptions]
"CpuPriorityClass"=dword:00000001

Run it, Restart PC and your're done.
 
Poslednja izmena:
Juce opet prebacim na DX12 ali poiskljucujem sve fps mjerace (izgleda da su mi oni pravili problem, tj ubiplay fps mjerac) i odigrao sam par sati i nista, radi super. Mnogo veci fps, tj nema oscijalacija kod CPU zahtjevnih dijelova, kao na DX11 sto bude. Konstantnih 60fps na mojim setovanjima, dok je na DX 11 padalo i do 40fps.
 
Ja sam iskljucio nvidia i uplay in-game overlay i u nekoliko sati sam imao samo jedan crash tj. freeze... btw ovo sve je bez ovih novih nv drivera.
 
Meni igra nijednom nije pukla za ovih ~50 sati igre a koristim samo NV FPS overlay.
 
Meni nik na Ubi Fiki2020, pa ko hoce, neka me doda. Igram svaki dan uglavnom uvece 19/20h itd. Level 25 sam trenutno :)
 
Jedno nubovsko pitanje. Posto ovo igram svega par dana, ne kontam 50% igre al sam izlevelovao na 30 i imam solidan gear (sve zuti high end). Medjutim nisam jos sve ocistio pa nisam otvorio ni Tier 1. Pitanje, da li preci ovaj novi DLC, izlevelovati na 40 pa tek onda ganjati Tier 1 2 itd. tj nabijati gear score ili krenuti posle main igre, tj ocistiti komplet mapu, strongholdove (tier 1 ili ici na tier 2....) pa kad tek onda DLC? Ili pak da bi igrao DLC moram imati najveci Tier?
 
Poslednja izmena:
Prvo dlc da se nagruvas na 40lvl, nema poente igrati na 30 lvl.

Meni dx12 radi super, bolje od dx11.
Samo je bitno da u pozadini nemate nikakvih otvorenih prozora. Dakle, ako mi je u pozadini otvoren recimo uplay, gpu usage pada i fps sa njim, ali ako sve samo pozatvaram(sklonim u tray), stoji zakucano na 99% gpu.
Dakle, koristim i MSI AB za monitoring i clock, ali je bitno da je u trayu, da nije aktivan prozor. Isto tako, nista ne sme biti minimize-ovano, sve mora biti zatvoreno ili sklonjeno u tray.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pretpostavio sam, hvala. Cak sam dobio i neki boost na 30 i tier 5 kroz DLC, to sam tek sad vidio. Al znaci bukvalno su se popisali na sve one koju sate utrosili gruvajuci na 30 lev i tier 4 i 5. Mada u sustini igra je bukvalno shoot and loot, barem meni nije tesko bilo nista. Malo je zesce u DZ, pogotovo jer ja igram solo, pa me konstantno zaskacu po 2 rogue igraca u tandemu koji su ko zna koji tier, mada sam nekada uspjevao ubiti jednog. Al generalno, igra ostavlja zaista mnogo opcija za igru, sto je super. I vidim da forsiraju DZ za zuti high end, mada sam i ja kroz regularni dio dobijao zuti high end. Ali u DZ ici solo je bzze, jer uvijek su 2-3 rogue u tandemu tamo.
I meni DX12 sad radi ok, i kao sto kazes, sve pozatvarati. 2x mi se desilo da nece da startuje igru, i onda samo kroz onaj fajl upisem dx12 false, udjem u igru i opet vratim na dx12 i radi tako bez problema.

Jel pametnije onda krenuti DLC sa novim char? Pa nakon 40 lev nazad, pa preci sve opet za loot-ove na lev 40?
 
Poslednja izmena:
Igrati ovu igru sa Neutral Lighting ON je jedno fantasticno iskustvo :)
 
Kako u mracnim prostorijama? Ja ne vidim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* :) :)
 
Realisticno i tesko :) Kad udjem u DZ mislim da cu morati malo brightness da pojacam ili da vratim Neutral Lighting na OFF...
 
Ma daj, iovako jedva zivu glavu izvucem :) Najgore sto su drugi igraci koji ne koriste Neutral lighting na ON u velikoj prednosti... Nije fer :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno