Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

 
Doslo vreme da bi Bioware mogao da uci od Ubisofta. :D

Svidja mi se dizajn ovih exotica, nadam se da ce biti usable tj da ih necemo grindati zbog holstered perkova. :)

Let the grind begin!
 
Nadam se da ce crafting bench biti na nivou dropped itema u WT5, a to bi onda garantovalo i da ce exotics biti usable, chatterbox sa ilvl-om dropped opreme npr je vise nego super SMG, a bogme i onaj magnum pistolj exotic kida.
Takodje nadam se da ce oruzja koja dobijas preko perkova u specijalizacijama biti uskoro max ilvl smesno je sto kada ih otvoris budu lvl 30 :D
 
Odradio prvo solo Story mode Tidal Basin, pa posle i na Hard sa grupom, usput ocistio naravno ovonedeljne invadem misije koje moras svakako da bi mogao matchmaking za Tidal. Svidja mi se :)
Plus ima gomila QoL promena, bolji fontovi u UI, pa npr vidis kuda vode tuneli kada misem predjes preko ulaza i tako, plus novi modovi su meni super. Svidja mi se boja za setove, bas je ekstra ta tirkizna kada dropuju itemi :D
 
Signature ammo 2metka za 5sati dropovao.A ovi neprijatelji sto su T-death odlepicu :D
 
Hmm imam jednu misteriju ne znam da li je bag ili ne.

Svaka specijalizacija ima one pasivne bonuse na neki stat, npr Sharpshooter ima 30% stability/reload speed.

U opisu tih pasivnih ne stoji tip oruzja. Da li je negde potrvrdjeno da ovo radi na sva oruzja ili samo na rifle/marksman rifle ?

Pitam posto volim kada mi oruzje ima max stability i visok accuracy, oba stat-a su mi super za assault rifle. E sad dolazimo do dela da li je bag u UI ili ti pasivni ne rade na AR :D Posto u invetaru kada gledam reload speed/stability nista se ne menja kada predjem na drugu specijalizaciju.

E sad da li se samo ne ispisuje u UI ili ne rade uopste, zna neko ? :D
 
Sta se desava sa igrom ? Nisam imao prilike 10-ak dana da je igram ? Znaju li se lokacije svih Ivory kljuceva ? Vrede li ?
 
Svasta se trenutno desava, pustili su PTR server sa svakakvim izmenama... utisci su mesano meso, ali ne mirisu bas na kvalitetne cevape. :D

Videcemo vec, nista nije final dok ne bude live.

E da, novi Marksman Exotic izuva!!!
 
Juce upao malo, heroic bounty je i dalje prelagan. Strongholdsi nedeljni su ok jer produze malo nedeljno igranje, ostalo mi je bas preselo (nije ni cudo koliko sam igrao). Sad googlam ovaj exotic deluje primamljivo, mozda utrosim jos par sati sa njim pogotovo na farmanju :D

Ne znam, nisam nasao info, ima li prica kakvi ce raidovi biti u smislu da li ce biti matchmakinga za njih ? Ako ga nece biti mislim da cu slabo da se naigram :)
 
Ja nisam ulazio 2-3 dana nemam ni neku zelju, ~120h sam zabave izvukao za vanila igru sto je OK. Cekam da prodje minimum 3-4 patcha pa cu je upaliti ponovo.
 
^
Nisam je ni ja upalio 5-6 dana,a verovatno ni necu dok i ako se nesto ne promeni po pitanju sadrzaja!Nema ni jedan jedini razlog koji te tera ta igras dalje,barem je tako kod mene!Izigrao sam se nekih 90h i veoma sam zadovoljan sa satnicom!
 
sotg-recap_4-24-19.png
 
Solidne promene, jos 2-3 ovakva update-a pa da palim igru ponovo :D
 
Da li vam Uplay pokazuje igre koje posedujete u games tabu, a koje nisu instalirane? Ja rekoh da snimim opet division, uđem u Uplay i sačeka me prazan libraru
 
Da li vam Uplay pokazuje igre koje posedujete u games tabu, a koje nisu instalirane? Ja rekoh da snimim opet division, uđem u Uplay i sačeka me prazan libraru ������

Da pokazuje..Tab My games su sve koje posedujes i instalirane i ne instalirane.I ima poseban tab za Installed games i expired games(bete).
 
Zamrla tema :)

Pokupio sam igru na Epic Sale, imam 10ak sati, deluje dosta zabavno i ima dosta contenta koliko vidim. Radi odlicno na 5700 XT na 1440p.

Nisam igrao keca.
 
I mene je bas prijatno iznenadila. Zagazio sam par sati u endgame content. Igra te konstantno bombarduje desavanjima na mapi. Misije su mnogo zanimljivije nego kod keca koji sam igra malo za vreme nekog free vikenda. Neverovatna kolicina detalja u svakom kutku sveta.
 
Nazad
Vrh Dno