Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

Meni je prvi deo mnogo bolji bio. Ovde kao da su još više naglasili stvari koje su mi bile loše u prvom delu, a maksimalno smanjili i uprostili ono što je bilo zanimljivo.
 
Imam dosta sati spucanih u igru (kao i u keca) i nije losa, ali je trenutno na pauzi dok ne izadje novi update.

Opet cackaju gear i menjaju stvari iz korena, jednostavno ne znaju sta hoce.

Ali za 5$ koliko je valjda bila pred Novu svakako je vredelo uzeti. :)
 
^
Uzeo preko Epica za 3$ igru, extra radi multiboxing tj party play sa Nvidia Now free nalogom.

Imam vec par full black outfita, ovaj sam se bas zainatio da uzmem. :D
 
Kupio i ja, skida se, trebaće mi vremena
 
Jel ti to prvi ili sekundarni nalog? Ako je prvi mozes da iskoristis onaj moj invite kod gore jer i ti dobijes nagrade neke, ako je sekundarni onda samo NVidia Now i lagano je sve.

Dobije se i lep keychain i LMG blueprint pored outfita.

Capture3.JPG
 
Svakako mi je prvi nalog jer ovo radim prvi put. Da bi iskoristio tvoj invent, šta treba da uradim? Kad se skine igra pa onda ili?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Uzeo za 3 eur pa nek ide život.
Nego, da li mi promiče negde u podešavanjima, ne može da se namesti nišan da bude toggle, nego mora da se drži desno dugme sve vreme?
 
Našao, ako je još nekome bitno :) hold to aim mouse, ne znam kako mi promaklo :)
 
Preporučujem ti da se navikneš na hold to aim,tj da držiš desni dok nišaniš
 
^Sto bahamud kaze.

Zamisljam sebe da koristim toggle dok radim raid ili neki heroic, osetno bih izgubio na brzini i dinamici.
 
Ma ja to igram onako rekreativno, za svoju dušu, solo i sp, pa mi je ovako komfornije :)
 
Kako se pristupa DLCovima, jel' zna neko? Stao sam na endgame, tier 1 i nisam pipao odavno, jer sam imao baš neke ozbiljne grafičke bagove (sporo učitavanje tekstura i stutter, ubi support beskoristan). Sad sam to nekako korigovao malo izgleda, ali sam pozaboravljao sve. :D
 
dlc su ti u vidu misija, mozes ih videti na mapi kao expedition. prvo stigni do tier5 gear500 pa onda radi sve ostalo.
 
Da li neko planira da igra novu ekpanziju?

Vidim da su bas doterlai endgame pa planiram da uzmem Warlords of New York.

Ako neko igra aktivno neka se javi da uradimo friend referral :)
 
Ja uzeh ultimate edition ( sve ukljuceno) za ~25e preko ukrajinskog naloga i kupona od nove godine :d Jednog lika sam boostovao na 30lvl odmah, a sa drugim cu polako od 1, taman da pokrijem i imam sve i da ne kasnim kad izadje ekspanzija.
 
Ja skoro instalirao igru, nisam jos poceo, nemam pojma kako se igra :) od cega/kako poceti, ima li ovde neki noob tim adekvatan za mene :)
 
Pa samo prati pricu, igra je prelaka, nista specijalno, loot and shoot.
 
Da li se isplati kupiti igru, ako ne planiram da uzmimam ekspanziju?
 
Naravno, pogotovo za ove novce. To je ista ona igra koja je pre godinu dana koštala 60€. Ako ti se dopadne, uzmeš DLC, ako ne opet si odlično prošao.
Ja sam za nekih 30-ak sati završio sve glavne i sporedne misije. Taj broj sati za 3$ sigurno vredi...
 
Ja uzeh ultimate edition ( sve ukljuceno) za ~25e preko ukrajinskog naloga i kupona od nove godine :d Jednog lika sam boostovao na 30lvl odmah, a sa drugim cu polako od 1, taman da pokrijem i imam sve i da ne kasnim kad izadje ekspanzija.
Nije ukljucena ova ekspanzija, jer je prosao one year pass?

Ne znam sto si preko Ukrajine, kada sam ja uzeo sa Ubisofta ultimate za 18e u januaru.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mene je drzala ova igra nekih 30-40 sati i posle sam uninstall jer nema kraja i ne vidim svrhu
 
svrha je kao i bilo koje druge arpg igre, skupljas dobar gear (maxed out) pravis buildove (pve, pvp, raid i sl) za endgame content. mozes da igras solo pvp dz ili coop raid i incursions sa ekipom.
kad se stigne do max level u story (30 ili 40 sa expansion) tek tada krece prava igra, grind armora, modova, oruzja....
 
Nazad
Vrh Dno