Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

Gorr

Čuven
Učlanjen(a)
24.08.2000
Poruke
1,978
Poena
995
Moja oprema  
CPU & Cooler
CPU: INTEL Core I9-10900KF 10-Core 3.7GHz (5.30GHz) CPU Cooler: Noctua NH-D15 Black
Matična ploča
MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI
RAM
KINGSTON DIMM DDR4 64GB (2x32GB Kit) 3600MHz HyperX FURY RGB
GPU
Gigabyte Aorus RTX 2080 SUPER 8G
Storage
SAMSUNG SSD 970 EVO PLUS 1TB NVMe M2, Seagate 6TB IronWolf Pro NAS
Kućište
Be quiet! BGW34
Monitor
Dell U2713HM
Ostale periferije
APC SmartUPS 1000
Pristup internetu
  1. Optički internet
Posto beta sutra pocinje red je da bude i tema. :)

Tom Clancy's The Division 2

tom-clancys-the-division-2-pc-get-cheap-cd-key.jpg


Tom Clancy's The Division 2 is an upcoming online action role-playing video game developed by Massive Entertainment and published by Ubisoft. The sequel to Tom Clancy's The Division, the game will be released for Microsoft Windows, PlayStation 4 and Xbox One on March 15, 2019.

Initial release date: March 15, 2019
Developers: Massive Entertainment, Ubisoft Reflections, MORE
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

 
Odrađen preload, probaće se beta. :)
 
Kad pocinje, danas u 18h ili sutra 10h?
 
Ako nekome treba pozivnica, dobio sam 3 pa mogu da pozovem nekoga.
 
Mislim da starta sutra u 10h.
 
Imacu i ja par kodova, ako nekome treba neka pise ovde u temi...

Danas je preload, moci ce sutra da se igra u 10AM CET
 
Saljem cim puste u rad invite sistem, treba valjda oko 18h da bude.

Baci mi Uplay nick na PM :)
 
Ah ja uzeo za euro jedan key kad dan kasnije dobijem ga od ubisofta.

Zanimaju me performanse najvise, prva igra mi je bila super, nece meni licno nista omasiti ovde.
 
Nisu kodovi, mora da se pozove iz Uplay friend liste... tako da baci mi PM sa Uplay nickom i saljem. (ostala su mi jos dva)
 
Imam 3 friend invajta dajte Uplay nickove ko hoce
 
Leon4B, do kad traje beta?
 
Kako funkcionisu ove pozivnice ? Pozvao me Grotar i nista ? A beta vec krece ujutru ? J*bo ih uPlay...
 
I mene je Grotar pozvao ali ja ništa dobio nisam, nikakav accept nisam imao
 
Ugasite / upalite Uplay, treba u sustini da se pojavi u game library kao posebna stavka.

Capture.JPG
 
Kako da uzmem key ukoliko imam Ryzen 2600?
Ako si kupio CPU dok je bila aktuelna akcija, mejlom pošalješ skeniran fiskalni račun prodavnici gde si ga kupio i oni će ti poslati kod za igru.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Zar nije aktuelna do marta? Kupljen je od Mađara krajem januara.
 
To sam napisao u slučaju da si kupio CPU pre početka akcije. Cimaj Mađara od koga si kupio CPU. Ja sam napisao proceduru u slučaju kupovine u našim prodavnicama.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Pojavila mi se igra. Treba da se klikne gore desno na account i odatle se prihvati
 
@goyakla
Hmm sta tacno treba da se pojavi tamo ? Mislis na meni koji se otvori kada stisnes svoje ime gde ti pise trenutni lvl i oni zlatni novcici stoje ?


Ako neko jos ima invite, ako ga ne mrzi neka sibne na mgkillaz nick, da vidim da li ce se nesto pojaviti :D
 
Meni Division 2 Beta stoji u Games na Uplay. Igru nisam kupio niti aktivirao ikakve kodove. Prijavio sam se za betu jos kad su prestavljali igru. Na mail nemam nikakve poruke.
Upravo skidam valjda cu moci da je isprobam. Bilo bi glupo da skidam dzabe i da mi stoji u games.
 
Meni Division 2 Beta stoji u Games na Uplay. Igru nisam kupio niti aktivirao ikakve kodove. Prijavio sam se za betu jos kad su prestavljali igru. Na mail nemam nikakve poruke.
Upravo skidam valjda cu moci da je isprobam. Bilo bi glupo da skidam dzabe i da mi stoji u games.

Cim je vidis u library - moci ces sutra i da igras. :)

Ko nije dobio betu iz prijave, ne moze ni da vidi igru.

Posto si je dobio iz prijave - imas i 3 koda za invite, cisto da znas.
 
^
Tako sam se ja osramotio sinoc i pitao @Grotar-a za pozivnicu!Pre toga sam video da mi stoji u biblioteci misleci da svi mogu da preloaduju bez obzira dali su se prijavili za Betu ili ne!
 
I like it! :D
 
Pa u principu nema previse oscilacija u odnosu na prvu igru. Cak su i safe zone napravili maltene identicno. Okej je ovako, isti UI u vecini slucajeva, ja sam gotovio keca ali nisam igrao dovoljno zbog raznih DLC-eva, mozda na vreme pokupim sve sada.

Inace RX570 zavrsava posao :d
 
Nazad
Vrh Dno