Šta je novo?

Povezivanje bluetooth slusalica sa racunarom

dkecman

Poštovan
Učlanjen(a)
12.11.2015
Poruke
51
Poena
60
Ne uspevam nikako da povezem bezicne slusalice sa racunarom , prvo sam otkrio da moj racunar uopste izgleda nema bluetooth , uopste se ne razumem u te stvari ali sam mislio da bluetooth ima svaki racunar , uglavnom nasao sam neki stari usb bluetooth ali kad pokusam da povezem pc sa slusalicama nece nikako .
Ukljucim slusalice da mi treperi plava lampica , udjem u settings / Bluetooth /other devices slusalica nema na spisku , idem na add bluetooth and other devices pa na bluetooth i ponudi mi JBL tune 500BT , pise connecting i trazi mi PIN for JBL TUNE500BT , ja upisem 0000 , a probao sam i 1234 , i onda connecting 5-6 sekundi i napise mi we didnt get any response from the device. Try connecting again..
Imam windows 10 , slusalice sa telefonom sam lako povezao , telefon sa racunarom isto hoce da se poveze , ali sa slusalicama nece , u specifikaciji slusalica pise : Bluetooth profilesBT 4.1, da li je to mozda problem u verziji bluetootha , taj usb bluetooth imam odavno nikad ga nisam koristio a i ne znam gde mogu da vidim koja je verzija , kad ga iskljucim nemam bluetooth opciju nigde u racunaru izgleda u njemu nema bluetooth.
Slusalice su jbl tune 500 bt.
Pokusao sam da nadjem neko resenje na netu ali nisam uspeo , ako moze neko da pomogne , bio bih veoma zahvalan.

I da li mozda postoji neka mogucnost da se te bezicne slusalice povezu sa lg smart tv-om , on nema bluetooth opciju .
 
Poslednja izmena:
Biće da je do verzije Bluetooth-a na tom USB-u.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Moraš naći drajvere baš od tog modela USB BT. Radi i sa generickim, ali problemi kod konekcije i ostale gluposti. Recimo, ja sam morao ručno da ubacujem drajevere svaki put kad ponovo uključujem slušalice.

Via mi8
 
Nazad
Vrh Dno