Šta je novo?

Windows 10 Instalacija Freezovana na logou

maxtheminer

Poštovan
Učlanjen(a)
13.08.2016
Poruke
129
Poena
70
Pozdrav, imam problem sa instalacijom Windows 10 na moj racunar. Pri instalaciji Windowsa, racunar se zaledi na Windows i ne izbacuje niti kruzic, niti tekst bilo kakav. Promenio sam 2 HDD-a. Probao sam pre toga da instaliram win7 ali mi je izbacivao neki error vezan za drivere pa sam mislio da desetka nece imati takvih problema. Da li neko zna kako da resim ovaj problem? Hvala unapred. Konfiguracija : MSI A75A-G35 , A4-3300, HD7970, 6GB RAM, napajanje 600w


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imas 3x 2GB ili 4+2GB memorije.
Probaj da instaliras samo sa jednim recimo 2GB stickom.

Koliko dugo ostavis da stoji na Windows logo ?
Pusti i par minuta da prodje.

Probaj i preko integrisane graficke da instaliras.

Jesi li uradios Load bios defaults i Save and exit ?

Mozda je losa baterija na ploci i/ili treba noviji bios.

Jesi li probao sa drugim SATA kablom i/ili sa drugim kablom na drugom SATA portu na ploci ?
 
Imas 3x 2GB ili 4+2GB memorije.
Probaj da instaliras samo sa jednim recimo 2GB stickom.

Koliko dugo ostavis da stoji na Windows logo ?
Pusti i par minuta da prodje.

Probaj i preko integrisane graficke da instaliras.

Jesi li uradios Load bios defaults i Save and exit ?

Mozda je losa baterija na ploci i/ili treba noviji bios.

Jesi li probao sa drugim SATA kablom i/ili sa drugim kablom na drugom SATA portu na ploci ?

Pozz, probao sam prvo sa 2GB i onda sam ubacio jos 4GB, znaci trenutno je 4+2GB, probano sa 2GB, stajao je 15ak minuta tako na logou, probacu preko integrisane, promenio nekoliko puta kablove/portove/napajanja hardova, hvala na savetu javim kad budem probao


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stavi onda poslednji bios na plocu, ako nisi uradio.
Nesto je do njega ili do same ploce.
 
Pozz, probao sam prvo sa 2GB i onda sam ubacio jos 4GB, znaci trenutno je 4+2GB, probano sa 2GB, stajao je 15ak minuta tako na logou, probacu preko integrisane, promenio nekoliko puta kablove/portove/napajanja hardova, hvala na savetu javim kad budem probao


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam jednom na kompu morao da ostavim vise od pola sata i onda proslo sve normalno. Nema pravila. Desava se retko ali eto, da znas. Ako negde budes isao, pokreni instalaciju i ostavi ga tako pa vidi sta se desava kada se vratis, da li je nastavio instalaciju.
 
Onda je problem u ploci, eventualno procesoru (mada mala verovatnoca).
 
Nazad
Vrh Dno