Šta je novo?

Beam [BEAM] (Equihash 150,5)

Predjite na hiveos, sve je mnogo jednostavnije

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
kako na hive-os citas parametre kartice uzivo? tacnije napon i frekvenciju. Tacnije napon samo, frekvencija pise
 
Pa pise i napon.
e9cbc108bb64751c8624e02cd0b0d70c.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pa pise i napon.
e9cbc108bb64751c8624e02cd0b0d70c.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

nadam se da pod napon nisi mislio ovo sto se oznacava sa "W" jer to je potrosnja.. koja je softverski merena i koja nije tacna (usput)
 
Nije se lijepo slikalo
afcaa5b969f327cf65fbf8bc947db892.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Predjite na hiveos, sve je mnogo jednostavnije

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Hive ima problem sa driverima za stare R9 kartice, i nema aplikaciju za Iphone. Zato sam pitao za ovu monitoring app. Na Hive-u mi rade RXovi. Ove stare su mi na Beam-u


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel kopa neko sa ovim novim lolminerom v07 alpha5b javllja mi stalno da je virus
 
Od jutros sam nesto racunao 7-dnevnu zaradu i bas se iznenadio paritetima:

mnbvf.jpg
 
Pustio sam ga na nicehash ajd da probam izbacuje mi da ne moze da se poveze sa serverom, kopa li neko na ovom smrd nicehash, da ne grersim u komand liniji
 
E pa nije to u dual mining vec je kopano kad je sta bilo isplativije , znaci isti rigovi su kopali kad je isplativiji ETH onda ETH kad je isplativiji BEAM onda BEAM...
 
Ako neko ima volje da mi odgovori koliko BEAM-a iskopa NV 1070 Ti za 24h. Mislim iz prakse, ako neko kopa sa ovakvim karticama. Unapred hvala.
 
1070 x6 jutros 2.47 Beam.
Podeli 2.47 sa 6 i videces koliko dobijes sa 1 kartom 1070,obzirom da je tvoja TI... zeru vise ces dobiti.
 
Poslednja izmena:
XBG - BitGrin se pojavio...u varijantama c29 i c31...navodno neki fork Grin-a...ako nekog zanima...
 

Pa zar nije sve bilo u bunaru pre prethodnog Bulla? Ako prodajes, onda je nezgodno ali ako planiras hold... to je prava stvar. Govorim u svoje ime, ja nemam nameru da prodajem, cak molim Boga da padne na 0.5$ ili jos manje pa da uzmem vecu kolicinu... a onda, sta Bog da :smoke:
 
Poslednja izmena:
Nije se lijepo slikalo
afcaa5b969f327cf65fbf8bc947db892.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

to su zadate vrednosti. Ako su zadate vrednosti i stvarne (a ne kazem da nisu samo mi je sumnjivo) onda hive stvarno raj za kopanje
 
to su zadate vrednosti. Ako su zadate vrednosti i stvarne (a ne kazem da nisu samo mi je sumnjivo) onda hive stvarno raj za kopanje
Onda vjerovatno ima neki alat u linuxu, koji se moze lako ubaciti da se vidi. Ako znas neki reci pa cu vidjeti :)

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pa zar nije sve bilo u bunaru pre prethodnog Bulla? Ako prodajes, onda je nezgodno ali ako planiras hold... to je prava stvar. Govorim u svoje ime, ja nemam nameru da prodajem, cak molim Boga da padne na 0.5$ ili jos manje pa da uzmem vecu kolicinu... a onda, sta Bog da :smoke:

Dokle god vlada ovakav optimizam nece se ovo pokrenuti na bolje. Mora prvo da prodas to sto holdujes pa da krene, ako imas srece samo ces da pocnes da sumnjas u svoje odluke da holdujes.
 
Dokle god vlada ovakav optimizam nece se ovo pokrenuti na bolje. Mora prvo da prodas to sto holdujes pa da krene, ako imas srece samo ces da pocnes da sumnjas u svoje odluke da holdujes.

... proslo je vreme prodavanja :d Da sam ostao u $ sada bih bio na "konju"... sada mi je tako svejedno, jednostavno ne zavisim od racuna za struju i nisam u obavezi prodati po mizernim cenama ono sto iskopam. To je. jedini razlog zasto ne prodajem nista.
:smoke:
Sekirao sam se na pocetku kada je brod poceo da tone pre nekih 13 meseci, sada sam oguglao i jednostavno navikao na sadasnji trend tako da iz tog razloga ne razmisljam o prodaji ,) sada imam i zivaca i vremena da cekam... godinu, dve... videcemo...
 
Do sada nikad nije trajao down trend duze od godinu dana, tako da ako bi po tome gledali ovaj bi treba da se zavrsava mada u kripto svetu je jedino pravilo da nema pravila...
 
Realno, zna li neko na osnovu ranijih iskustava i coina... Beam konkretno i Grin, da li bi moglo da se nasluti(nagadjanja na osnovu ranijih godina) koliko bi bili spremni da idu na gore ako BTC krene? Do koje cifre. se. nadate. bar. vi sto kopate ili ga kupujete? Da li neko moze da mi kaze, kada. se. ZEC pojavio ili ETH, sa rigom od 6x1060 ili 6x1070 koliko se moglo nakopati dnevno novcica, u samom pocetku ta dva pomenuta novcica? Ako se neko seca :trust:
 
Nista ti to nije merodavno, ali evo:
trece vece od kad je ETH doziveo Launch ja sam uspeo da pokrenem jedan rig da kopa, direktno na mrezu bez pula, od 22h do 8 ujutru sam sa jednim irgom 5xHD7950 otvorio 3 bloka i zaradio 15 ETH-a...
HD7950 je u to vreme zabog velicine DAG-a bacala oko 25Mh
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno