Šta je novo?

Beam [BEAM] (Equihash 150,5)

Realno, zna li neko na osnovu ranijih iskustava i coina... Beam konkretno i Grin, da li bi moglo da se nasluti(nagadjanja na osnovu ranijih godina) koliko bi bili spremni da idu na gore ako BTC krene? Do koje cifre. se. nadate. bar. vi sto kopate ili ga kupujete? Da li neko moze da mi kaze, kada. se. ZEC pojavio ili ETH, sa rigom od 6x1060 ili 6x1070 koliko se moglo nakopati dnevno novcica, u samom pocetku ta dva pomenuta novcica? Ako se neko seca :trust:

Sredinom 2013te jedna radeon 5850 kopala 1 LTC dnevno...:p
 
Sredinom 2014. sam jedno vece kopao AEON, kad je izasao na menjacnicu bio je 1 cent, kad sam uspeo da ga povucem sa Polo bio je 4.78$, u januaru 2018. ATH 8.99$. *mjau**mjau**mjau* kad nisam kopao bar 2-3 dana. :d
 
Ja sam u januaru 2018. pokušavao da se setim šifre od AEON walleta, propalo par hiljada komada. :d
 
^Auuuu, bedak.
Ja sam imao srece pa mi bili zaglavljeni na Polo, iz prve nisam ni provalio, oni bili i skinuli AEON sa spiska coina.
Ganjao sam se sa njima 3 meseca dok sam ih prebacio, sva sreca pa se cena duplirala za ta 3 meseca.
 
Do sada nikad nije trajao down trend duze od godinu dana, tako da ako bi po tome gledali ovaj bi treba da se zavrsava mada u kripto svetu je jedino pravilo da nema pravila...



Od reci do reci ponavljam to u sebi mesecima. "Nece valjda duze od godinu dana..." i onda opet posle toga "jedino pravilo je da nema pravila" :D strasno..
 
Poslednja izmena:
:d
Al cista istina...
 
Treba samo istrajati :D a cena ce vec doci...
 
Sve zavisi u kom smislu se ko bavi kriptom.
Ja to posmatram kao hobi, od kojeg odlicno zaradjujem. Trenutno samo stekam i od sebe placam struju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
... naravno mislis na majning?
 
sjecam se da sam kopao DigiByte coin, mozda 3-4 dana, iskopao 220 000, sa 6-7 kartica 7850 i 270, da sam prodao kad je bio ATH to bi bilo oko 25k $ :)
 
Ja se. jos uvek secam forumasa(ne zna ko je i mrzi me trazim u Novembru 2017) kada je pazario Monacoin za nekih 1-2.5 BTC... posle 48h-72h mislim ona ode x2 :d
 
Da li mozete vi koji ste. na Sparkpoolu da proveriti od nekih 2h45min nocas do jutros oko 6h-6.20min da li su vam rigovali normalno radili i da li ste imali zaradu?
Meni u tom periodu hash pao na 0 i rig kao da nije radio inace. sam na EU serveru. Ne znam da li je. do poola ili neceg drugog i kako bi mogao da proverim u cemu je problem? Isto tako, koristim Gminer pa me zanima da li u. bat fajlu moze da se namesti da bude pored tog EU servera. i recimo US, ako jedan zakaze da krene sa drugog? Nemam pojma sta se desilo.
 
Da li mozete vi koji ste. na Sparkpoolu da proveriti od nekih 2h45min nocas do jutros oko 6h-6.20min da li su vam rigovali normalno radili i da li ste imali zaradu?
Meni u tom periodu hash pao na 0 i rig kao da nije radio inace. sam na EU serveru. Ne znam da li je. do poola ili neceg drugog i kako bi mogao da proverim u cemu je problem? Isto tako, koristim Gminer pa me zanima da li u. bat fajlu moze da se namesti da bude pored tog EU servera. i recimo US, ako jedan zakaze da krene sa drugog? Nemam pojma sta se desilo.

Meni radilo normalno u tom periodu.
 
Namesti sms notifikaciju pa kad ne bude radio rig stigne ti poruka.
 
Dobio sam cudan mail od hotbit menjacnice!!
Sto kazu je totalna glupost. Ne znam da li je neko jos dobio nesto slicno??
Proveravao sam novcanik na hotbit-u i sve je trenutno u redu. Svi novcici su mi tu.

f854b01bd51b6fb2246a98220eedf476.jpg





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ides na svoj nalog pa na my notice
bb92cdddf16e193f22b307f6aeccd286.jpg
 
Kako se. resiti STALE shareova???
Gminer zadnja verzija, klokovi normalni, i kad. smanji i povecam isto... uvek su bili oko 0.5% sad su 1.15%

https://imgur.com/6NbAs2Z
 
Ako imaš 50 kartica, tih 0.65% više stale shareova će ti umanjiti mesečni profit za oko 1.5 dolar :) opusti se, nije vredno cimanja.
 
Kakvo je ovo mrtvilo? Nije valjda da. ste svi batalili? Ko kopa?
 
Da li nekome od nocas nije promenjen balance? Ovicno u 3h ujutru bude reset a nocas nije bio? Zna li se. da li su promenili vreme isplate ili povecali Beam payout?
 
Zar se ne isplati vise da se kopa ETH? Na kalkulatoru mi daje jednu cifru, a na poolu bezmalo duplo manje?
 
Pa to. Kopas ETH i za to kupis vise beama nego sto bi iskopao. Sta znam.
 
Nazad
Vrh Dno