Šta je novo?

Beam [BEAM] (Equihash 150,5)

Svako čudo 3 dana :) Idemo nazad na eth.
 
Zar poenta nije da se nakupi sto vise tih coina pa da se ceka bull ako nekad dodje?Zar se tako nije radilo ranije sa ETH, ZEC... LTC... i mnogim drugim? Pitam samo....
 
Zar poenta nije da se nakupi sto vise tih coina pa da se ceka bull ako nekad dodje?Zar se tako nije radilo ranije sa ETH, ZEC... LTC... i mnogim drugim? Pitam samo....
Naravno ali ako vadis vise eth mozes ga mijenjat ako vjerujes u neki.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
To sto je Nicehash dodao Beam, sto znaci da. ce. ostati mrvice samo i da ode. cena u bunar?
 
Znači da će skočiti diff, a nadamo se da će cena da isprati [emoji56]
 
To sto je Nicehash dodao Beam, sto znaci da. ce. ostati mrvice samo i da ode. cena u bunar?

A sto mislis da ce neko hteti da ti objasnjava jedno 1000 strana znanja na forumu, mehanizam kako funkcionise Nicehash, sta ce se desiti kad zajase i kako ce se to odraziti na cenu kad neko tako veliki krene svaki dan da dumpuje ogromnu kolicinu novcica, ako ne zelis da citas, sve je ovde prepricano i sve se ovde ponavlja od 2013. godine ne verujem da ce neko ispostovati tvoju lenjost i objasnjavati ...
 
Poslednja izmena:
A taman sam se ponadao da ce ovo da potraje......
 
A sto mislis da ce neko hteti da ti objasnjava jedno 1000 strana znanja na forumu, mehanizam kako funkcionise Nicehash, sta ce se desiti kad zajase i kako ce se to odraziti na cenu kad neko tako veliki krene svaki dan da dumpuje ogromnu kolicinu novcica, ako ne zelis da citas, sve je ovde prepricano i sve se ovde ponavlja od 2013. godine ne verujem da ce neko ispostovati tvoju lenjost i objasnjavati ...

'el smo to ustali na levu nogu :)?
Nekada je cutanje zlato...
outlaw hvala za info. *mjau**mjau**mjau*a, po meni ne mora sad da. isprayi, nek isprati u sledecem ciklusu, do tada stek :D ne zurimo nigde... samo da ispostuje na kraju!

Bojan. zex.. druze, dobio sam poruka u inbox od osoba tek registrovanih vezano za majner, coin... kako ovo, kako ono... mozes li mi pomoci. Zamisli, ni kednu osobu nisam ignorisao, nikoga nisam uskratio za odgovor niti pomenuo forum i cuvenu recenicu "citaj"... Nike mi tesko, kad imam vremena, obicno ga jako malo imam ,)
 
Poslednja izmena:
Ponadaliste se ..kad ono mosa :d Lepo reko ja da ne otvarate dzabe temu za nesto sto ce se majnuje nedelju dana :D
 
Pa meni opet manje trosi ovaj algo nego eth. Tako da dok god je u plusu u odnosu eth dobro je

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Zar poenta nije da se nakupi sto vise tih coina pa da se ceka bull ako nekad dodje?Zar se tako nije radilo ranije sa ETH, ZEC... LTC... i mnogim drugim? Pitam samo....

Moze i to da bude, ali iskustvo samo iz prosle godine (ne mora da idemo do 2013) sa SUMO, PIRL, ELLA i da ne nabrajam ima ih jos puno, da se cena nikad nije vratila a ne verujem i da se vrati i dzaba je bio HODL...
 
Moze i to da bude, ali iskustvo samo iz prosle godine (ne mora da idemo do 2013) sa SUMO, PIRL, ELLA i da ne nabrajam ima ih jos puno, da se cena nikad nije vratila a ne verujem i da se vrati i dzaba je bio HODL...

Kad. si vec pomenuo... ta 2.Peirl i Ella, obzirom da duze vreme postoje... ja sam bas planirao da uzmem vece kolicine pomenutih dok se jos malo srozaju. Sta znam, mozda se nekad vrate na par $ kao sto si bili pa opet lepo. Sta mislis?
 
Kad. si vec pomenuo... ta 2.Peirl i Ella, obzirom da duze vreme postoje... ja sam bas planirao da uzmem vece kolicine pomenutih dok se jos malo srozaju. Sta znam, mozda se nekad vrate na par $ kao sto si bili pa opet lepo. Sta mislis?

Pa ne znam, mislim da kad dodje opet bull faza, manje ili vise vecina altova imace pump-ve, ko prije ko kasnije. Ja imam (t.j. imao na Cryptopiji) dobre kolicine pa ako ih vrate to cu da cuvam za neka lepa vremena
 
Zar poenta nije da se nakupi sto vise tih coina pa da se ceka bull ako nekad dodje?Zar se tako nije radilo ranije sa ETH, ZEC... LTC... i mnogim drugim? Pitam samo....

LTC je "stara raga" koja je preživela mnogo toga i tehnički je neuporediva sa ETH i ZEC koji su opet "noviji" i preživeli su (za sada) u odnosu na hiljade coina koji su se pojavili u medjuvremenu i nestali nakon par meseci/godinu dana....isto je bilo i u vreme LTC-a....od ovih novih coina koji su se pojavili zadnjih godinu dana preživeće njih par a koji su to niko od nas ne može sa sigurnošću da kaže.....zato, kad birate coine za čuvanje do pumpa pamet u glavu da ne bude posle :wall:
 
Poslednja izmena:
LTC je "stara raga" koja je preživela mnogo toga i tehnički je neuporediva sa ETH i ZEC koji su opet "noviji" i preživeli su (za sada) u odnosu na hiljade coina koji su se pojavili u medjuvremenu i nestali nakon par meseci/godinu dana....isto je bilo i u vreme LTC-a....od ovih novih coina koji su se pojavili zadnjih godinu dana preživeće njih par a koji su to niko od nas ne može sa sigurnošću da kaže.....zato, kad birate coine za čuvanje do pumpa pamet u glavu da ne bude posle :wall:

0-02-05-ba15a7c08f73ce87c496fb4176c9872d5f2afe3a2975851d1387f65d9006725c_14a53b0b.jpg
 
^Because Saj says so for the last 6 years. ;)
 
Ne predaje se tako lako beam xD

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
cuo sam da taj pool krade opasno, zato sam ja na sparku.
neki su se bas zalili pa zbog toga rekoh da budem vamo

2 dana zaredom na leaf, ocekivani reward se krece od 7.5-9 beam dnevno a ja dobijam 6.
Prebacio sam na f2pool pa cu proveriti.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se, pricam za leaf, editovao sam poruku.
 
Mnogoo kradu.
A kolika vam je potrosnja u odnosu na eth?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno