Šta je novo?

Beam [BEAM] (Equihash 150,5)

Pa ne znam. sta da kazem...
ETH recimo 0.016x130 neka je cena...
Beam 4x0.7...
Razlika je oko 0.7-0.8$ dnevno. Svako kopa sta smatra da ce. vise vredeti ili da ce pre unovciti. Svakako ETH ce. imati cenu i posle jos jednog pada BTC a koliko nisko moze Beam... videcemo.
 
Kapetane, zavisi i koje kartice.
 
Povukao beam sa sparkpool-a jutros i još sinhronizuje, već 1 sat, problem je izgleda do sparkpoola, kakva je situacija kod vas? Gledam na pool explorer, izgleda ni sparkpool ni f2pool nisu našli blok u poslednja 24h?
 
Na kraju, leglo, spremao se da pišem support-u, pošto je bilo failed posle 2h, kad nakon 5 minuta, completed :)
 
Na kraju, leglo, spremao se da pišem support-u, pošto je bilo failed posle 2h, kad nakon 5 minuta, completed :)

To se. i meni desilo 1 put... ali posle ko podmazano. Samo pokretanje walleta traje. Boga oca... dete se pre rodi i krene u skolu nego sto se on sinhronizuje.
 
Proveri koju verziju novčanika imaš...HDD vs SSD...a i ne znam zašto ga gasite....na leafpool ima da se namesti automatska isplata i sve samo radi...
 
Zbog radi haklera :) obicno se wallet.dat drzi na flesevima i samo se prilikom neke transakcije vraca na hard.
 
BEAM je inače vredna "moneta" :d
Ja na primer imam HW (po mojim merilima poprilično zaštićen) koji mi služi samo za to i povremeno odradim sync....
 
Poslednja izmena:
To se. i meni desilo 1 put... ali posle ko podmazano. Samo pokretanje walleta traje. Boga oca... dete se pre rodi i krene u skolu nego sto se on sinhronizuje.

Nemoj da koristiš lokalni node, nego se zakači na neki javni i pokreće se za sekund.
 
Capetane, u podešavanjima walleta prebaci prema "peers".....ako se ne sync onda odeš u folder i u settings.ini ubaciš:
"peers=eu-node01.mainnet.beam.mw:8100, eu-node02.mainnet.beam.mw:8100, eu-node03.mainnet.beam.mw:8100, us-node01.mainnet.beam.mw:8100, us-node02.mainnet.beam.mw:8100, us-node03.mainnet.beam.mw:8100, us-node04.mainnet.beam.mw:8100, ap-node01.mainnet.beam.mw:8100, ap-node02.mainnet.beam.mw:8100, ap-node03.mainnet.beam.mw:8100, ap-node04.mainnet.beam.mw:8100, eu-node04.mainnet.beam.mw:8100"
Naravno bez navodnika...
 
Poslednja izmena:
Capetane, u podešavanjima walleta prebaci prema "peers".....ako se ne sync onda odeš u folder i u settings.ini ubaciš:
"peers=eu-node01.mainnet.beam.mw:8100, eu-node02.mainnet.beam.mw:8100, eu-node03.mainnet.beam.mw:8100, us-node01.mainnet.beam.mw:8100, us-node02.mainnet.beam.mw:8100, us-node03.mainnet.beam.mw:8100, us-node04.mainnet.beam.mw:8100, ap-node01.mainnet.beam.mw:8100, ap-node02.mainnet.beam.mw:8100, ap-node03.mainnet.beam.mw:8100, ap-node04.mainnet.beam.mw:8100, eu-node04.mainnet.beam.mw:8100"
Naravno bez navodnika...

Nisam ni stigao da ti se zahvalim :wave:
Zakuca na 99% i stoji par minuta, nakon toga odmah otvori wallet... pre mi je kretalo sa 60% pa trajalo po par sati :d
Vidim da se. pojavio na WTM... fak :mad:
Kakvo je. stanje, koliko ga je ko sakupio ako nije tajna, kokiko ko planira da. sakupi, steka?
 
Ovo se razgoropadilo... sa 30 centi ode na 2 dolara.
 
Ne pricam o trenutku izlaska na berzu, tada je i Grin bio 200 dolara, a sada je 6.5, vec posle nekog vremena, kada se sve slegne.
 
Ja sam prodao svoje, nadam se padu do 1.5$ pa ponovo kupovina... mislim da ce i Beam i Grin daleko dobaciti u bullu. Odnos je uglavnom 4:1 za Grin... sad je skoro bio 2:1 za Grin... samo nek padne Beam.To isto se desilo samo 1 do sada da je odnos bio ravno 2:1.
 
Pozdrav ljudi.
Postoji li mogucnost da se gminer startuje direktno sa exe fajlom, tj. da se ne pokrece preko bat konfiguracije? Nesto kao xmrig ili ccminer, sa json ili config fajlom.
 
Pozdrav ljudi.
Postoji li mogucnost da se gminer startuje direktno sa exe fajlom, tj. da se ne pokrece preko bat konfiguracije? Nesto kao xmrig ili ccminer, sa json ili config fajlom.

nisam na njimu to nikad radio ali sam ranije pravio .conf na CGmineru i SGmineru ...
 
Beam danas imao hardfork, malo su izmenili algoritam (sad je varijacija Equihash 150,5,3). Primetno daje solidno veći hashrate u odnosu na 150,5 na istim setovanjima grafika.
 
Cime kopas, ja imam 280x i nisam jos uspeo da poteram lolminer na nicehashu
 
Da li nekome radi beam na nicehash
 
Ide na Binance.
beambin.PNG
 
Ima li koga u Beamu u ova. teska vremena [emoji23]?

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Imam par stotina komada. Mesec dana sam ga kopao sad cuti. Imam i grimm
 
Nadamo se da ce ugledati svetlost dana na kraju :)

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno