Šta je novo?

Preporuka za novi laptop 45.000-65.000

keysersoze

Poštovan
Učlanjen(a)
04.01.2016
Poruke
29
Poena
55
Kakve veze ima sto nemas u gradu oni dostavljaju po celoj Srbiji u BC group kada narucis online , bolje ti je da narucis online imas pravo da vratis u roku od 14 dana.
 
Izbor ogranicen na winwin i placanje preko rata moze rezultovati samo vrlo losom ponudom(koja je i onako losa), ja bih rekao da je greota dati novac na bilo koji od ova 3 ponudjena laptopa jer, ako bi uhvatio neku akciju sa gotovinom mogao bi izvuci duplo bolji laptop, tako da bi bolje bilo sacekati ako nije nuzno...elem.
Ako ti je 256GB dovoljno za pocetak i uz obaveznu doplatu za jos 4GB RAMA onda HP, ako pak zelis da prodjes jeftinije onda ovaj Lenovo..
 
Izbor ogranicen na winwin i placanje preko rata moze rezultovati samo vrlo losom ponudom(koja je i onako losa), ja bih rekao da je greota dati novac na bilo koji od ova 3 ponudjena laptopa jer, ako bi uhvatio neku akciju sa gotovinom mogao bi izvuci duplo bolji laptop, tako da bi bolje bilo sacekati ako nije nuzno...elem.
Ako ti je 256GB dovoljno za pocetak i uz obaveznu doplatu za jos 4GB RAMA onda HP, ako pak zelis da prodjes jeftinije onda ovaj Lenovo..

Pa u principu ne treba mi bas jaka masina ....Nemam zahtevne programe niti igrice ....A nesto sam imao izdataka pa bas nisam pri gotovini zato bih rate podneo onako fino
 
7200u svakako nije bolji od 2200u, to su "egal" procesori sto se tice CPU performansi.
 
Nazad
Vrh Dno