Šta je novo?

Dragon Ball Z: Kakarot

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,655
Poena
525
nYWgn5P.jpg



 
Poslednja izmena od urednika:
Stvarno zelim da igra uspe i da mi se svidja, al mislim da ce to da bude jako tesko. Veliki sam fan serijala, kako anime, tako i video igara. Drago mi je sto su poslednje nekoliko izasle i za PC. Iako je poslednja izasla, Fighterz mi je brzo postala omiljena. Verujem da je bas taj zanr najbolji za DB. U teaseru nisu pokazali dalje od Frieza sage, al se nadam da ide bar do kraja Majin Buu sage, tj. do kraja DBZ. Slicna igra izlazi i za One Piece fanove, One Piece World Seeker.
 
Super je sto grafika vise vuce na FighterZ nego na Xenoverse.
 
Aha, ovo je promenilo naziv, sad je Kakarot.
Jos meni sinoc bilo cudno zasto se prave 2 slicne igre u isto vreme :)
 
Samo jos da neko preimenuje naziv teme. :D


 
Sređeno. :)
 
U početku nisam bio bas oduševljen, ali mi sad deluje dosta bolje
 
Posle nekih 4 sati igranja. mogu da kazem da sam zadovoljan. Jos uvek sam u Saiyan sagi, gledam da istrazujem koliko god mogu. Verovatno najbolje ispricana DBZ prica u jednoj igri. Same bitke su dosta lake, nije potreban nikakav grind da se izleveluje lik pre borbe. Grafika ekstra, zvuk direktno iz animea, mnogo poznatih melodija iz detinjstva. Kad je igra najavljena, nisam previse ocekivao, pa se nisam ni razocarao, jer znam kakav je Bandai Namco. Sve u svemu, nista revolucionarno ali lepo upakovano. Meni bar, igra drzi paznju, iako pricu znam napamet.
 
Nazad
Vrh Dno