Šta je novo?

Konfiguracija do 60 hiljada

nidzesi

Slavan
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruke
1,391
Poena
265
Pozdrav,

Za brata od ujaka, inače klinca, potrebna je konfiguracija za igranje igrica. Ne moraju baš najnovija izdanja, ali da radi GTA V, Fifa, PES, neka pucačina (nisam u toku šta se toliko igra). Ono što sam našao u ovom cenovnom rangu je Altos Otho, https://www.emmi.rs/emmi-konfiguracije-altos-otho.11.html?productId=76369

Može li neko nešto bolje da iskopa? Generalno sam gledao 8 GB RAM, quadcore procesor, 1 TB HDD + SSD kako bi se brže pokretao sistem (što ovde fali), i neku odvojenu grafiku.

Šta mislite o ovom gore modelu ili ako imate neki drugi predlog?

Kontaktirao sam Emmi još pre 2 nedelje da dodaju ssd ovom modelu ali su odgovori bili da će da provere i više se nisu ni javljali. Generalno, ja bih pristao i bez ssd-a, samo da rade nabrojane igrice i još poneka.

Hvala unapred svima.
 
Zašto APU i 1050Ti u konfigraciji to ovde niko ne bi mogao da ti kaže.Generalno te gotove konfe su izuzetno glupe.
Da li se uzimaju u obzir redovne prodavnice ili može i kod švercera na kp?
 
50.450din

Sad mozes za razliku u ceni, bolje kuciste, mozda kvalitetnije napajanje mada nema potrebe.

Ili druga opcija da se izbaci apu i ubaci r5 i neka grafa ili r3 i neka malo jaca grafa. Kako god nosice pomenute igre lagano
0542cac87ba7348bf008f0881de2bb9e.jpg
 
Kul... Hoće li oni ovo da montiraju ili teško? Nisam vičan u tome.
Hoce ako ima kazes, a OBAVEZNO im reci da ti posalju vaucer za igru koja tek dolazi Division 2 !! Ako klinac to ne igra, moze da je proda bar za 35/40 evrica odmah i povrati neke parice!
 
Zahvaljujem.

Još nešto, mislite da je bolej rešenje APU ili odvojeno? Najveći problem je što nije za mene, a mali je nestrpljiv i sad je pitanje za koliko će ovi to da sklepaju...
 
Dovahpig ti dao sasvim solidnu konfu i kazem, jos mozes da povratis pare da prodas Kod za igru i super si prosao.
Ova poslednja konfa mi nema logike staviti ryzen 1200 na 320 slabu plocu i ne uraditi OC bar na 3.8, dok na prvoj konfi mozes i lagani OC :)
 
Nazad
Vrh Dno