Šta je novo?

Koji telefon do 20 000 din?

touch_master

Poštovan
Učlanjen(a)
12.06.2015
Poruke
31
Poena
54
Koji tel do 20k?

Bitno mi je da ima dobru kameru ili dve kamere, opet znam koliko para toliko muzike.
Ne bih da ima 6 inca ekran, vec oko 5,5 ili 5,8. Nekako mi je 6 inca veliki previse...

Ne igram igre i slicno, netgo samo office, mejl, youtube nekad i slicno?
 
Ako sam dobro razumeo, ti si kupio A2 Lite sa 3 RAM i 32GB ROM?! I tu verziju si platio 24.990 din tj. 210e?
Po meni čist promašaj sa 3GB RAM-a + si mogao da kupiš bolji fon za te pare. I video sam te 32/3 sa 2 god garancije uvoznika po 155e kod poznatog prodavca.
 
Bolje kod monopolista nego kod lopova iz logic shopa... pa da dobijem tel sa crnog trzista, kvaran.. i plus to sto si mu dao pare ne placa porez na to cem nema fiskalnog tako da novac od poreza ne ide nama ovde u zemlji... kako nas narod razmislja nije ni cudo sto smo raspala drzava,... pre bi covek pazario na crno i da mu bude gore u ovom slucaju nego da plati regularno.. uzas

Ako poredimo Logic shop koji ne daje fiskalni i ne garantuje zakonski nista, i plus ne placa porez... sa Emmi koji daju fiskalni racun i placaju porez plus garantu i plus veci su jer imaju lanac prodavnica i prodaju sve od tehnike.. onda je emmi mnogo ozbiljniji. Ali i ti sam to uvidjas, osim ako nemas neki drugi problem psihicke prirode - u tom slucaju dzabe pisem. A i oni su tamo tvoji Cacani, ne znam zasto si vise za Bg...

Da probam da objasnim (bar kako sam ja skapirao) kako logic radi, uzimao sam dva puta kod njih...

Ono sto imaju u izlogu u radnji (Balkanska 20), recimo 20ak modela, to je legalno uvezeno i na te modele mozes da dobijes fiskalni racun i pravu garanciju, to jest moras. U slucaju da zelis neki drugi telefon, koji 'imaju, ali ne izlozen' kupujes ga kao kod bilo kog svercera, po nesto nizoj ceni i bez garancije, osim te na njihovom papiru...
Te modele na koje ne izdaju fiskalni racun ne drze u radnji, nego van. Da l u nekom magacinu, skladistu ili sta vec ne znam, uglavnom moras da sacekas par minuta dok radnica ode po telefon tamo negde...

U tome je fora kod njih kad kazu ako hoces garanciju 24 meseca placas vise(otprilike isto kao i u ww ili emm mozda malo nize), znaci kad imaju isti model i u radnji i u 'magacinu' mogu time da te ponude.. Kod mene je bio slucaj da nisu imali odredjen model u izlogu i rekli da na njega moze samo godinu dana garancije.

Tako da su oni delimicno legalni ukoliko kupis telefon iz izloga i dobijes pravi fiskalni racun, tako da si zasticen kao potrosac...
 
Poslednja izmena:
Otkud ti da sam ljut, ovo je čisto lično iskustvo da ljudi koliko toliko znaju šta tamo očekivati...
Ovo kad sam pitao za dvogodišnju garanciju je bio taj drugi put i uzeo sam samo sa jednom godinom
 
Našao sam verziju 4/64 gb za 140€ videću se sura sa likom, ukoliko je ok kupiću, jer ne znam ša drugo za taj novac.
 
Nazad
Vrh Dno