Šta je novo?

SAPPHIRE RX 580 8GB NITRO+

bokica

Cenjen
Učlanjen(a)
09.12.2010
Poruke
268
Poena
170
Da li se isplati uzeti preko mađara na kp za 250e?
Ili ima neki drugi, bolji proizvođač ili drugi model grafike?

SAPPHIRE 11265-01-20G RX 580 8GB GDDR5 NITRO+: 250€

Ili bi vi izabrali iz mininga sa npr garancijom dobavljača za 190-200e?
 
Poslednja izmena:
Zato sto za 100e idu RX 570 4GB, razlika od 70e(70%) nije vredna doplate za ~15% bolje performanse.

U vrh glave 140-150e i to za Nitro+ jer je dobra izvedba.
 
Poslednja izmena:
Iskreno nema 570ica za 100evra sa domaćom garancijom, evo već 2 nedelje prelistavam oglase, i bez 120e nema. Možda neka rx470 pred istek garancije, dok su 580 4GB oko 140e. 580 8GB uz malo cenjkanja i sreće može da se nađe za 150-160e sa godinu i više domaće garancije. I ja lovim 580 8GB iz rudnika...
 
Tesko za 150 domaca 580 8gb. Ja nisam video ni jednu, msm, verovatno je bila, ali nerealno je ocekivati da je to cesce od jednom mesecno u ponudi. Svi vlaze na domace, pa makroi to koriste :D
 
Ma može što se mene tiče i mađarska ali od jačih članova, dosta njih prodaje sa mađarskom ali ti likovi što su im prodali su "isparili" sa KP tako da u praksi to je bez gare...
 
Jos jedna dezinformacija ovde sa foruma sto sire neupuceni. Mozes bilo sta madjarsko da reklamiras preko drugog madjara, mnogi to rade, s tim sto to naplacuju oko 20e ako nije uzeto kod njih.
 
Za to nisam znao, zanimljiva stvar. Ali kako će oni naći u kom šopu je to kupljeno, ako nema nikakvih podataka? Preko s/n?
 
Za to nisam znao, zanimljiva stvar. Ali kako će oni naći u kom šopu je to kupljeno, ako nema nikakvih podataka? Preko s/n?

Za pare bato. Verovatno su se povazli. I naši bi servisi radili reklmacije za 20€.
 
Ja još uvek ne znam šta da radim...da li novu za 250e sa mađarskom garancijom od poznatog prodavca ili polovne za 170e-190e.

*Meni treba 2 kartice(za mene i brata po 1)
*Preferirao bih rx 580 8gb sapphire nitro+

Ima domaće iz mininga sa "Ewe computers Zemun" garancijom. Ima li neko iskustva sa tom garancijom iz veleprodaje?
 
Pa ja bih na tvom mestu sačekao još malo do izlaska 1660/Ti ako bih novo, biće od 250 do 300evra (šuška se), naravno ako možeš da izdržiš toliko (mislim da će max za mesec dana biti predstavljene). Danas dati 250e za kartu koja će dati iste (10% možda bolje) rezultate od 470ice iz rudnika za 100evra... Svakom svoje ali ne ležimo na parama baš u Srbiji...
 
Kakve veze ima sto su polovne iz rigova? Radile su debelo undervolt i ako si redovno čišćenje nema tu greške sa Safire. Moje kartice iz riga su u boljem stanju nego 80% iz kućnih prljavih kompova.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ma da, posto su undervoltovane i ciscene one prakticno nisu ni radile, samo su lerovale 24/7... Haha

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Ja sam uzeo Sapphire RX580 8GB Nitro za 120 evra iz rudnika za kućni komp. Znaš koliko me briga sve I da crkne za te pare.
Poznajem ljude koji imaju na stotine Sapphire RX karti, sem ponekog venta sve rade godinama. Tako da lupetanje da karte iz rudnika ne valjaju su gluposti. Osim onih koje nikad očišćene nisu, valjda svako ima oči da vidi šta kupuje ili svako može slike da pošalje.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da ne otvaram novu temu kad vec ova postoji...

-Sta mislite da li vredi uzimati sa "KP" polovnu "RX 580 Sapphire NITRO+ 8GB" sa 1 god. domace garancije za 120 eur. Uzeo bih 6 kom. malo za kopanje, malo za igranje?
 
Nazad
Vrh Dno