Šta je novo?

Huawei P smart 2019

kobzyyy

Poštovan
Učlanjen(a)
02.05.2016
Poruke
57
Poena
60
Cao ljudi, pitanje i savet u vezi ovog telefona
Da li se isplati uzimati ovaj telefon za 200, 210e (u radnji 240e), mozda i padne cena ubrzo
Kako vam se cini telefon, ako ga neko ima bilo bi lepo da iznese celokupno misljenje.
Deluje mi kao okej telefon za te pare, da li je dobar taj procesor kirin 710, kamera, baterija. Sve u svemu za taj cenovni rang da li se isplati uzeti ?
Ili mozda bolje uzeti nesto sa 4gb rama ? Ili preporucite nesto ako ima bolje do 250-tak eura, ne bih xiaomi ne bakce mi se sa romovima itd
 
Napiši šta ti je prioritet na telefonu. Imao sam sličnu dilemu nedavno, ali ipak nije kupljen ovaj telefon. Konkretno ako ti je veličina displeja najbitnija onda nema konkurenciju u cenovnom rangu. Opet po specifikaciji ni procesor nije loš. Konkretno na tim jeftinijim Huawei telefonima ( ne znam konkretno za ovaj model) je ram menadžment jako agresivan i brzo ubija aplikacije u ram memoriji. Mene je to veoma nerviralo.
Ovako generalno ok je telefon, ako ti je bitna regularna garancija i veličina displeja.
Kao neka druga opcija kp mi A2. Znam da si napisao da ne bi xaiomi, ali on radi i fabrički kako treba ništa ne moraš da "budziš". Na A2 dobijas manji displej, bolju kameru, brzo punjenje, više Rama, malo jači procesor, bolji kvalitet izrade. Opet solidna opcija ti je naravno redmi note 6, ako ti je bitna baterija, a generalno je zaokružen proizvod.

Sent from my Moto Z (2) using Tapatalk
 
Nije los taj P Smart, u cenovom rangu je medju boljima od novijih telefona. Sto ne pogledas Nokiu 8, ima manji displej ,ali je flagship telefon.Ima ga za 250 nov.Ima vrlo dobar 2k ekran,dobru bateriju,zvuk,4GB Rama,flagship procesor i kamera mu je dobra sa gcam portom.
 
Nisam ja nesto preterano zahtevan, evo na primer sta najvise radim na telefonu i sta je da kazes bitnija stavka.
Tako reci dosta dnevno provodim na telefonu, gledam da sto manje koristim, ali uvek ima nesto sto treba zavrsiti. Tako da baterija bi trebalo da moze jedan dan da izgura, od aplikacija sto koristim je tipa jutjub, msn, viber, vacap, instagram, gmail, hrom, viber, gps i po jos neke aplikacije za kladjenje ili uz to jos neka sitna aplikacija, sto se igrica tice verovatno bih instalirao pubg to bi bila mozda najzahtevnija igra koju bi trebao da moze da pokrene i radi na nekim solidnim podesavanjima, tipa medium.
Za sve to mislim da P smart 2019 je dovoljan, samo ne znam bas za 3gb rama da li je za danasnje vreme neki prosek. Mozda ima i neki bolji predlog od tog telefona, sto fluidniji u radu da bude.
Nokia 8 iskreno nisam nasao za 250e novu
 
A2 je za oko 200e best by ako su ti brzina i kamera prioritet.
Malo jeftinija altetnativa je RN 5 koji ima odlicnu bateriju i ok kameru.
Za kvalitet izrade se ne bi slozio da ne na P smartu losiji od A2. Romove na Xiomiju ne mora da instaliras. Samo GCam i vozi.
Ne znam kako se krece po oglasima Honor 8X on ima 4GB rama?
Nokia8 je odlicna ali treba imati sreceda naleti na oglasima za 250e, pre ce biti 300 a toliko je i Poco...
 
Nazad
Vrh Dno