Šta je novo?

Cloud hosting u srbiji

Mapet

Poštovan
Učlanjen(a)
10.11.2017
Poruke
124
Poena
70
Drugari,

Koji cloud hosting preporucujete za postavljenje manjeg servera za sve potrebe firme u razvoju. Dakle treba mi i za razvoj i za web hosting i mail server. full paket. i da li neko ima iskustva sa kubernetes i dokerom i nasim cloud resenjima, da li su culli za to uopste i da li imam podrsku za instalaciju. Jako su sturi sa opisima dostupnih servisa za instalaciju. Nadam se da ce se naci neka dobra dusa da pomogne. Svako dobro.
 
Ja se ne bih usudio da koristim k8s u Srbiji. LB ces morati sam da pravis i povezujes, verovatno ces imati i problema sa PV-om jer nema odgovarajuceg drajvera. Mislim da nije vredno truda sem ako neces da se igras i ucis.

Imas gomilu managed resenja (EKS, GKE) koja rade dobro i nisu skupa. A mozes da uzmes kops, kubeadmin, rancher ili sta god pa da sam sve instaliras na podrzanoom cloud provajderu.
 
Hvala TheCyA, pogledacu sad eks i gke, cini mi se da moze da ispadne ok cena bar sa amazon-om da bude plati sto potrosis :) . jer bih da probam da ne ulazem u lokalni moj server zbog nedostatka prostora.
 
Nazad
Vrh Dno