Šta je novo?

Odluke saveta REM-a

A sta ti mislis da je poenta ovoga? :D Da od SBBa zarade?:)


Cela tema je ocigledno poceta kao politika ili marketing za jednu stranu. Pogledaj koje je sve "teme" (skroz "ontopic" za Benchmark) poceo isti clan :) Sve su "TOP kanal ovo", "N1 ono", "REM ovo" :)
 
Poslednja izmena:
Ovde je alfa u pravu. Nisam obratio pažnju ali se sećam teme o TOP kanali i samo sam pomislio wtf :O

Jeste da ima čudne postove na SBB i Eon temama ali rekoh čovek ima takva iskustva pa tako i piše.

Sad kada je on sabrao 2 + 2 ima tu materijala da se izvuče i nekakav zaključak.
 
Da, plus ta obrisana tema o TOP kanalu :)
Svih 5 tema isti marketing.
 
Teoretičari zavera smirite strasti sve su to samo informacije i o SBB i MTS i o mobilnim operatorima što sam ja postavio.
A ko što sam već reko samo mi je bila želja a što npr ovaj post dokazuje da sa novom temom ne zatrpavam orginalne teme ovakvim postovima.

Alfa to što si je ti odveo u drugom pravcu pa je zato i izbrsana to je druga stvar, a za mene je lično važna informacija da nešto što je bio filmsko serijski kanal najavlivano ko Srpski HBO odjednom dobia veliki broj informativnih emisija.
 
Poslednja izmena:
Ako te samo zanima sta pusta Brainz, gde je stigao TOP kanal, da li ce N1 biti kod RV/Kopa... ocigledno je da ne moram ni da pokusavam zamisljati teorije zavera.

Ja sam nisam siguran sta je cilj svih ovakvih tema i prica, tj. ko koju stranu gura ;)


Ali, ono sto je sigurno je da je cela prica oko tih kanala offtopic za ovaj forum.
 
Poslednja izmena:
A kad sam i jednim postom pomeno N1 u opšte a kamoli u temama RV/Kopernikus.
A za Brainz meni je to informacija ako ga daju drugim besplatno, košto mi je isto informacija kako ga koriste gde sami sebi daju finasisku podršku i sve to izmuljaju preko svoje fondacije.
 
Ma, nadje se 20 naloga da to sprovedu zajedno ;)
 
Tema je otišla u skroz pogrešnom pravcu kao i većina tema na forumu o provajderima...
 
Ma, nadje se 20 naloga da to sprovedu zajedno ;)

Ja imam samo ovaj jedan jedini nalog a sa tuđim mišljenjem mogu i da slažem ili ne slažem i da o tome imamam neko svoje mišljenje,sa kojim neko može da se slaže ili ne slaže i da o tome imaju isto neki svoj stav pa ako se slučajno podudare sa mojim sigurno nisu neka markentiška zavera bar sa moje strane nisu tako krenule sigurno. A ako ćemo da upadamo u teorije marketinškog nametanja nečijeg mišljenja ja neznam ko je čiji potparol nema teme gde ne forsiraš superiornost VDSLa a koji nažalost može da ima mizeran % MTS korisnika.
A ko što reče miki tema je otišla u skroz drugom pravcu baš tvojim teorijama zavere.
 
^e vidis sada pokazujes da si sendvicar, jer nije uopste mizeran broj korisnika koji moze imati VDSL - sta vise, veci je od ukupnog broja KTV korisnika SBBa.
To sto se uglavnom cuju oni koji ne mogu je tipicno: to su ljudi koji uglavnom i nemaju alternativu, i naravno da im je krivo (i meni je bilo kada nisam imao nikakvu alternativu sto ne mogu uopste internet imati, pre 20+ godina, razumem ih nazalost).


Ako nisi placen da promovises nesto, lose si prosao, jer im bolje dodjes nego ovi ostali, koji znam da jesu placeni :)
 
Reci to njima :)
 
^e vidis sada pokazujes da si sendvicar, jer nije uopste mizeran broj korisnika koji moze imati VDSL - sta vise, veci je od ukupnog broja KTV korisnika SBBa.
To sto se uglavnom cuju oni koji ne mogu je tipicno: to su ljudi koji uglavnom i nemaju alternativu, i naravno da im je krivo (i meni je bilo kada nisam imao nikakvu alternativu sto ne mogu uopste internet imati, pre 20+ godina, razumem ih nazalost).


Ako nisi placen da promovises nesto, lose si prosao, jer im bolje dodjes nego ovi ostali, koji znam da jesu placeni :)

Vidim da si napredovo do No1 uv1akača pošto sve češće kad nemaš argumenta deliš sendvič.
Usput ne pripadam ni jednoj strani ali ipak da te malo edukujem ti si na čelu sendvič strane a ovi drugi su strani plaćenici.
 
Sta je u pravu Balkanski spijun? Pa procitaj njegov post - https://forum.benchmark.rs/showthread.php?277774-SBB-Generalna-diskusija/page1617 Ne zna ni sta je EON, ne prati SBB godinu dana i 'ladno laze ljude, u tom istom postu, sta SBB (ne)sme da radi po zakonu.

I onda...napad je najbolja odbrana, misli ako proziva druge clanove da ce tako dati veci znacaj svojim lazima? Pa ko onda ovde radi za konkureciju?

Hm, to sam i ja primetio. Čim mu neko postavi konkretno pitanje, da navede primere kako bi činjenicama potvrdio ono što piše, počinje sa vređanjem, etiketiranjem i prozivanjem.
Tako da je najpamenije slediti onu poslovicu koja glasi: Ne raspravljaj se sa ............, jer će te prvo spustiti na svoj nivo pa onda pobediti na iskustvo.
 
Poslednja izmena:
Bez politike molio bih.
 
Nazad
Vrh Dno