Šta je novo?

OBAVESTENJE Telenor - Promena uslova vazenja pripejd kredita od 26.02.2019

sasa022

Čuven
Učlanjen(a)
14.11.2004
Poruke
6,552
Poena
605
TELENOR : U skladu sa trendovima na tržištu telekomunikacija u svetu, počevši od 26.2.2019. na svim pripejd tarifnim paketima kredit će važiti 60 dana od datuma poslednje dopune nakon čega će biti poništen.....

tp.jpg
 
Bezobrazno sa njihove strane, jednostavno te prinućuju da uzmeš neki od njihovih paketa.......
 
А тренд је посве „несвакидашњи", узети што више новца од корисника. Још кад корисници сами јуре да имају што више телефона, картица и кредита, што не искористити прилику ;)
 
Posebno je zanimljiv ovaj deo da sad i oni brišu sav prostali kredit.
Ako ti istekne kredit (prođe 60 dana od uplate tj. istekne datum važenja dopune), preostali kredit će biti poništen i biće ti omogućen samo dolazni saobraćaj.
 
Ja mislim da je ovo protivustavno, da ti neko anulira iznos koji imaš na prepaid računu.
 
Bar da ti daju malo interneta kao drugi kad uplatiš neki iznos, već sve dodatke moraš kupiti.
 
Prošle godine su u ovo vreme skratili vreme trajanja kredita sa 11 meseci na 2 meseca
 
Telenor je od starta sisao korisnike a novi vlasici samo nastavljaju trend.
Sto se tice brisanja kredita i mts i vip to praktikuju, bilo je ocekivano da ce se to desiti, telenor gura pricu mi smo najkuplji ali pametna mreza bla bla bla....
 
Ја не видим ништа проблематично у овоме. Пакети су њихови, они постављају правила а на нама је да их прихватимо. Нема више самоуправљања, узмеш или оставиш. Имам једну припејд картицу на којој има кредита али пише да важи до августа прошле године а картица до пролећа ове. За неку недељу ћу да уплатим 200 па ћу вероватно да оставим да ми то пропадне, чисто да сачувам број који имам 20 година ... мада га не користим.
МТС има слична правила али тамо кредит може да се касније искористи за нешто па га стално допуњујем да не обришу.
 
Моја ташта користи припејд који је последњи пут допунила 07. новембра. Кад се пошаље упит стања наводе колико је стање и да важи до 06.01.
Кад се упути позив, јавља се говорни сутомат који подсећа да треба да се допуни кредит. Услуга позивања је онемогућена, долазни позиви функционишу, а преостали кредит није поништен. Видећемо како ће да буде после уплате и после 26.02.
 
Poslednja izmena:
За неку недељу ћу да уплатим 200 па ћу вероватно да оставим да ми то пропадне,
Ne mora da ti propadne. Možeš da pošalješ neki humanitarni SMS. Ja sam poslao sa mts prepaid-a. Nisu mi naplatili dodatno SMS, iako se to valjda računa kao VAS, imao sam tačno 200 dinara.
 
Poslednja izmena:
+1 [emoji106] [emoji122]
 
Одлично, док сам имао КТ а није све могло да се паметно искористи, редовно сам слао хуманитарне поруке док не потрошим све. Заборавио сам на то.

Када проверим стање на тој картици, каже да имам 650 које могу да искористим до августа прошле године. Да ли то постоји или само онако пријаве? Ако је обрисано, не би ни требало да се приказује. Или још не бришу?
 
Ja sam danas bio u poslovnici Telenora. Uglavnom to je politika preduzeća i tu nemožemo ništa. Uložio sam prigovor - rekao sam im da je to pljačka. Obećali su odgovor u roku 8 dana, videćemo.
 
Испод три месеца важења је заиста безобразлук! А тако ће пре отерати „мале" кориснике у Мтс на најмање постпејд пакете (него на своје) или ће гасити они којима је резервна (или можда прећи на Вип припејд).
А за неку годину можда смање и на 2 недеље, јер „трендови су то"...
 
Poslednja izmena:
Lopovi. Najgori su

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno