Šta je novo?

DVI na VGA konverter

Animal

Slavan
Učlanjen(a)
09.09.2013
Poruke
2,062
Poena
255
U pitanju je ovaj konverter

Naime odredjene zicice su se raskacile sa svojih mesta, vratio sam gde je sta bilo, ali crna lebdi u vazduhu to jest ne znam gde da je vratim posto ima 13 mesta i svih 13 zicica su zalemljene gde treba, crna je visak ali mora negde ici a ne znam gde.

Pa ako ima neka dobra dusa koja ima ovo cudo samo da otvori da mi kaze gde je ova prokleta crna smestena to jest gde da je vratim.

https://i.imgur.com/0YAns5N.jpg

Inace skida se lako, potkaci se ovaj gornji deo obelezeni i kada se skine samo se kabl gurne i sve ispada napolje.

FeuVlLM.png

Eto ako ima neko ko je vican ovome bio bih zahvalan, samo molim ko nema iskustva sa ovim stvarima da ne pokusava jer lako moze da zezne svoj.
 

Prilozi

  • DSC_0008.jpg
    DSC_0008.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 68
Ne znaci mi ovo na zalost nista, pronasao sam sinoc ovo pre pisanja posta ali nije bilo od pomoci, posto kod mene ima 13 pinova a ne 15 a i drugaciji je raspored, tako da opet ne znam gde treba da ide crna.

A i ovo je sema za ''PLEASE NOTE: This scheme only works for DVI-I connectors.'', meni treba za DVI-D.
 
Poslednja izmena:
Spojio sve bez crne i radi par dana bez problema, e sada cu naruciti novi iz Kine pa kada stigne, stigne otvoricu da pogledam a imacu i jedan u rezervi :banana:
 
revers inžinjering je majka nauke.
 
Nazad
Vrh Dno