Šta je novo?

8 vs 16 GB Rama za Igre - resenje nedoumice

  • Začetnik teme Precise
  • Datum pokretanja
kako mislis quad channel memorija koja radi u dual channelu?

inace, sve je ovo smesno naspram 6 channel memorije koju sam imao na 1366, e to su bila vremena :)
 
kako mislis quad channel memorija koja radi u dual channelu?

inace, sve je ovo smesno naspram 6 channel memorije koju sam imao na 1366, e to su bila vremena :)
Lik je za svoj quad channel koji radi u dual rekao upravo: Zivim na prvom spratu u prizemlju!
Sta sve vrhusnki poznavaoci nece napisati.
Kako bre QUAD radi u DUAL i tebi je to QUAD!? Wtf, i jos uporan da zna sta prica :) Moram popunim moja tri slota jos, da furam i ja malo QUAD, doduse u DUAL ali je QUAD :D
 
pitaj ga na koliko mu GHz radi cpu :)
moguce je da ima ljudi koji i dalje sve sabiraju i mnoze.
 
Rekao je da je od skoro bio na quad 4x2, a ne da mu je radilo u quad channelu.
Sto znaci za vas koji ne znate, imate da kupite quad channel kit i verovatno je na to mislio.
I ne vidim problem zasto to ne bi radilo na 1155?
Radilo bi u dual channelu.
I spomenuo je razliku izmedju single i dual.
To sto neki vide samo jednu rec u celoj poruci pa tako polemisu, to je njihov problem.
Ako nekome i posle ovoga nije jasno, kucajte u googlu "quad channel memory on dual channel motherboard" i birajte koji sajt cete da citate.
Postavljali su ljudi ta pitanja pre ko zna koliko godina, a neki ovde kao da su iz kamenog doba, pa kad vide ovako nesto odma krecu da postuju samo kako bi nekoga omalovazavali i +1.
 
Au ljudi koliki ste hejteri. Ja sam lepo stavio grin smajli sto znaci da se salim, znam da 4x2gb rade u dual channelu.
Uzivajte kako hocete na svojih 8gb u single channelu, ja sam sve dokumentovano predstavio, kome je to dovoljno super, kome nije, kao sto rekoh nek pici "dovoljnih" 8gb u single channelu, jer to je "najbolja" opcija :D
Mene vise na ovoj temi videti necete, mnogo ste negativni i nedokazani, a pametni ce vec sami izvuci pouke, za njih je i otvorena ova tema, a ne za ova nadmudrivanja "prevelikih" IQ-a.
 
Poslednja izmena:
de, de ,de ... nemojte odma da ste na kraj srca.



niko vas ovde ne mrzi, preozbiljno shvatate prednosti koje potencirate, mi smo ovde ipak svi na istoj strani.
- strani istine, pravde i tehnološke inovacije.
 
Au ljudi koliki ste hejteri. Ja sam lepo stavio grin smajli sto znaci da se salim, znam da 4x2gb rade u dual channelu.
Uzivajte kako hocete na svojih 8gb u single channelu, ja sam sve dokumentovano predstavio, kome je to dovoljno super, kome nije, kao sto rekoh nek pici "dovoljnih" 8gb u single channelu, jer to je "najbolja" opcija :D
Mene vise na ovoj temi videti necete, mnogo ste negativni i nedokazani, a pametni ce vec sami izvuci pouke, za njih je i otvorena ova tema, a ne za ova nadmudrivanja "prevelikih" IQ-a.

A da malo bolje pogledas napisano....... single rank ram,ili dual ?

nije sve u kolicini ! :D
Takodje pitanje je dal je single rank ram,ili dual , dual bi trebalo da je za nijansu sporiji od single. Ali zato Quad je pakao,doduse ne znam ni ko koristi ni ko ga ima...

Mislis da je isto sto i single channel ?
 
Ma samo nek je rama, jos ako je LED pa to samo skace gigahercaza bato...8 giba rama ??!! pa to nije dovoljno ni za ne ljuti se covece
 
Stvarno ste negativci... zasto lepo ne objasnite ljudima vec odmah drvlje i kamenje?
 
док смо им објаснили, они побегоше...
 
Pozdrav! Evo, da se i ja priključim ovoj minijaturnoj debati. Što se tiče toga koliko ti je stvarno potrebno memorije danas mislim da je i 12GB sasvim dovoljno, koju god igru igraš na bilo kojim detaljima. Meni je do sada maksimalno povuklo 11GB, jer mi i sam sistem "jede" 5-6GB u mirovanju.
 
Nazad
Vrh Dno