Šta je novo?

Zapals.com Loše iskustvo

vladat1

Čuven
Učlanjen(a)
26.11.2004
Poruke
7,223
Poena
765
Moja oprema  
CPU & Cooler
NH-C12P SE14 , Ryzen 7 3800X
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
Kingston Fury Renegade 2 x 16 GB - 3600Mhz
GPU
GeForce GTX 1060 GAMING X 6GB
Zvuk
S.M.L.S 8A
PSU
Seasonic Focus Plus 750w 80+ platinum
Kućište
HAF 912 PLUS
Miš & tastatura
Logitech G610 , LOGITECH G403 HERO
Ostale periferije
Blue Snowball Ice
Pristup internetu
  1. Optički internet
Da podelim jedno loše iskustvo sa sajtom za online kupovinu Zapals.com . Naručim za dete jedne slušalice za 4€. Prođe neko vreme, izađe ponuda za još jedne Samsungove slušalice i ja ih kupum. Te slušalice stignu jako brzo, a ove prve ne. Ja im napišem mail za reklamaciju, da roba nije stigla. Oni mi ponude da mi vrate pare, ili daju vaučer u visini potošenog novca, da kupim nove. Ja prihvatim vaučer , dodam još para i kupim skuplje. Te skuplje nisu stigle i ja im ponovo napišem reklamaciju. Stigne mi potvrda da im je reklamacija stigla. Prođe nedelju dana oni ne odgovaraju. Ja im napišem novu reklamaciju. Jave da su primili poruku i opet ništa, još nedelju dana prođe. Inače prva reklamacija mi je rešena za jedan dan. Sada će lepo da idu na jedan "report spam and unsubscribe" i ćao.

Inače imam jako pozitvno iskustvo sa sajtom Ebay, a na sajtu Aliexpress sam dva puta vratio pare kada mi je stigla pošiljka, a ja sam je reklamirao i novac mi je bio vraćen. Tako da mogu da kažem da je Zapals.com jedna loša firma koja ima nekorektan odnos sa korisnicima. Ne preporučujem kupovinu kod njih.
 
Samo Paypal, majstore, pa nek mu oni misle kad Paypalu napises zalbu.
 
Ja sam do sada narucio oko 5-6 stvari sa Zapals i sve su stigle, nikakvih problema nisam imao osim cekanja na isporuku - isto kao i ali, gearbest...
 
Zapals je dropshipper, i to prilično ambiciozan (mnogo robe, malo zaposlenih, nov nerazradjen sistem).

X problema se moze očekivati. Ko želi brzinu, sigurnost, podršku, bolje da ih zaobidje.
 
Samo Paypal, majstore, pa nek mu oni misle kad Paypalu napises zalbu.

Kako da dokažem. Za prve slušalice su mi vratili vaučer, druge sam kupio preko pay pala, a ove treće vaučer + razlika u ceni. kako da novac vratim preko pay pala ?

poslao sam preko Pay Paly zahtev da mi vrate pare, samo onoliko koli sam platio preko njih.
 
Poslednja izmena:
Vratiće mi samo razliku u ceni koliko sam doplatio za druge. Odmah menju priču kada je posrednik PayPal. U savkom slučaju preporuka svima je "report spam and unsubscribe" i ćao. Ima dosta drugih korektnih sajtova.
 
Nazad
Vrh Dno