Šta je novo?

Koji telefon za max 220e

jevta

Slavan
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruke
974
Poena
275
Telefon bi bio za žensku osobu kojoj performanse nisu toliko bitne. Na prvom mestu bi bila što bolja kamera, zatim baterija bar jedno 5 sati sot i naravno izgled telefona. Kupila bi u prodavci sa regularno 2 god garancije, ali ako bi se dosta više dobilo može i kp sa godinu dana usmene. Koliko sam ja gledao u igri su:

Huawei p smart 2019 3gb regul. radnja 220e
Redmi note 6 3gb 2god. garancije 220e
Mi8 lite 220e kp
Xaiomi A2 64gb za 205e sa kp.
Opet napominjem da nije zahtevan korisnik i da je dobra kamera donekle primarna stvar. Poznato mi je da je A2 do skoro bio kralj po pitanju dobijeno uloženo što se tiče kamera, ali sada kada su se pojavili ovi novi modeli zanima me kakava je situacija. Izbegao bih gcam itd, jer mi osoba nije u blizini, pa bi sve bilo stock. Pošto se njoj svideo kako izgleda p smart zanima me da li je makar u rangu sa note6?

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Play e skiplji i nema ispod 270e, a mi8lite nema u crvenoj. Nisam pametan i sve su šanse da će biti A2 rose, ali me malo plaši što znam da kada sam ja razmatrao sa ga uzmem imao je problema sa proksimiti senzorom.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Bolje uzmi Mi8 lite, nego Mi A2. Pogotovo ako uzimaš za žensku osobu ima dve boje da bira. Onu kajsiju i aurora kako se već zovu boje.
 
I ja sam bio za tu kajsiju, ali ih nema nigde u toj boji. Kada sam joj pokazao a2 rose to je bilo to. Hvala na pomoći dogovorio sam a2 sa čovekom.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno