Šta je novo?

Tablet za klinca

Froiibaad

Slavan
Učlanjen(a)
24.08.2007
Poruke
609
Poena
330
Izgleda da je moj Kindle Fire HD 8 rahmetli. Isto tako deluje da Mi Pad 4 nema u nas.

Pitanje je sad sta uzeti. Da ima bar 2 giga rama, slot za memorijsku, i 8" minimum.

Usecase: Youtube, decije igrice (ne preterano zahtevne, slagalice, bojenje i slicno), reddit, netflix i hbogo.

Moze radnja, mogu pouzdani KP i forumski prodavci. Budzet 20k, al moze i vise ako mi se svidi.
 
Ja sam letos uzeo noviji model - t595. Ima ga na KP za 290€. Ima značajno brži čipset i dolazi sa najnovijim Androidom.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
To je još bolja varijanta, jedino ako cena igra ulogu... ima ga kod istog prodavca gde sam i ovaj tablet nasao, za 295€. Ali je skoro duplo od predvidjenog budzeta [emoji53]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Huawei Mediapad T1 moj klinac arči već dve godine.. ljudi, ja ne znam od čega je ono pravljeno.
Na stranu što radi kao prvog dana i što je baterija još uvek skroz ok, a ne gasi se po ceo dan.. koliko je puta "popio" koleno, igračku i ko zna šta još u ekran, bio zgažen.. i za sve vreme ima jednu ogrebotinu, a bez ikakve zaštite na ekranu.
Za 100€ tada, neverovatna kupovina.

Edit: Sad' nađoh kutiju.. kupljen je u junu 2016 god. :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam klincu uzeo Huawei Mediapad t3 10, i uz zaštitno staklo i malo robusniju futrolu, stoički podnosi razne vrste torture :) Ako se dobro sećam, cena je bila nešto ispod 150e.
 
HUAWEI MediaPad T5 10.0 32GB Wifi, na KP 200e.

Ubija za te pare. :)
 
Nazad
Vrh Dno