Šta je novo?

Vip USB stick problem

raligno011

Slavan
Učlanjen(a)
20.01.2008
Poruke
201
Poena
320
Imam alcatel usb malo stariji (X0908 model) i nece da radi na Win 10 , sto su mi prvo i rekli u poslovnici kad sam im odneo usb ,medjutim,kad su ga uboli u komp (win10) ,sve ok,..znaci problem je u sofveru koji ga pokrece( imaju noviji naravno ),koji je u USB stara verzija ocigledno,i "ne znaju" kako da mi daju novu ,noviju,( prosto,ubodes usb,kao pesme da skidas s njega,iskopiras fajlove ,jedan od .. je upravo vipinstall.exe ,al nece,..ima li pomoc da mi neko pomogne,kako ,gde,ili ako ima nesto novije da radi na win 10 posalje,uputi,... Hvala drugari .
 
Imam alcatel usb malo stariji (X0908 model) i nece da radi na Win 10 , sto su mi prvo i rekli u poslovnici kad sam im odneo usb ,medjutim,kad su ga uboli u komp (win10) ,sve ok,..znaci problem je u sofveru koji ga pokrece( imaju noviji naravno ),koji je u USB stara verzija ocigledno,i "ne znaju" kako da mi daju novu ,noviju,( prosto,ubodes usb,kao pesme da skidas s njega,iskopiras fajlove ,jedan od .. je upravo vipinstall.exe ,al nece,..ima li pomoc da mi neko pomogne,kako ,gde,ili ako ima nesto novije da radi na win 10 posalje,uputi,... Hvala drugari .
Da se ne zezas uzmi na kp e3131 ili 3372h samo gledaj da je otkljucan 3372h je 4g inace i ide oko 2000-2200din na oglasima a 3131 ide od 500-1000din zavisnosti od prodavca 3131 nije problem ni da uzmes zakljucan mogu ga otkljucati dok 3372 nemogu jer ima novi algoritam za koji nema free kalkulatora po internetu.
Pozdrav
 
vec imam dva ista vip usb,postajem kolekcionar,..nasao sam 3131 kako si rekao za 500 (plus dostava :) ), a sta mislis o huawei E3531 ,neki nov,pise da je vip sto u ovom trenutku mi zavrsava posao,al za ostalo svaka pomoc prija,..jel ok mozda?
 
vredi i on inace on je mozda i simfree ali nije problem i otkljucavanje.Ma kazem ti ovo sto radi na win 10 100% bolje to da uzimas nego sad da se juris sa ostalim modelima.
 
Nazad
Vrh Dno