Šta je novo?

Problem sa zamenjenim modemom

bloodz

Cenjen
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruke
23
Poena
154
Jutros su mi iz Kopernikusa zamenili modem, stavili neki veliki CBN.. Wireless na oba kompa radi bez greske, a na telefonu nece da se uloguje, authentication error occured.. Kako da resim to??
 
Ugasi ruter pa upali. Isto i sa telefonom uradi i trebalo bi da reši problem

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Jesi li išao na telefonu disconect totalni sa mreze pa onda opet password da kucas?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nece ni na kevinom telefonu, a oba kompa hoce.. Incorrect password
 
Mora da se stavi WPA2-PSK u podesavanjima za Ruter.
 
Moze li na brzinu kako to da uradim? Nisam se bavio time do sad.. Hvala
 
Probaj 192.168.1.1 da kucas u Browser , username i password admin , posle toga pogledaj da li je ovako:

wifi-security-68271.jpg
 
Nece uopste da mi otvori 192.168.1.1
The connection has timed out
 
Koji je konkretno model vidi nalepnicu(mozda ispod modema) pa napisi da nadjem username i password kao i ip adresu.
 
Ovde vidi koja je tvoja ip adresa:

Capture.PNG

Probaj bez ftp.
 
Pogledaj na ruteru da li imas dugme za to, zadrzis malo vise i ukljuci se samo..
A i trebalo bi iza na ruteru da ti pise sve..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Uspeo sam, namestio sve kao na slici i apply i opet nece
 
Sigurno nije do telefona jer ni sa kevinog nece da prihvati password, a na oba lap topa prihvata i loguje se normalno..
 
Da ne grešiš kid passworda? Ne vidim sta bi drugo moglo biti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ne gresim, na kompu kucam isto to i prihvata.. Ili neko podesavanje modema ili neispravan modem..
 
Stavi neku jednostavnu sifru na wireless modemu radi testa tipa 12346 , da ne koristis neku dugacku sifru , cirilicu , neke znakove ili slicno?
 
Ista ta sifra na istom tom telefonu je radila do promene modema.. Na kompu i dalje radi, na telefonima ne..
 
Nazad
Vrh Dno