Šta je novo?

Zivim u inostranstvu, ali bih kupio TV u Srbiji

Carnivore

Slavan
Učlanjen(a)
03.10.2007
Poruke
52
Poena
310
Pozdrav

Ne znam da li je pravi podforum, pa se unapred izvinjavam ako sam pogrijesio.
Imam pitanje u vezi kupovine TV-a.
Ne zivim u Srbiji zadnjih 20 godina, pa mi je neophodna pomoc prilikom izbora prodavnice jer nisam upoznat s trzistem.

Dakle, kupio bih TV mojom karticom, s tim da se isporuci na adresu u Srbiji. Zelio bih da bude neki Samsung do 60 000 dinara. TV bi koristilo dvoje penzionera.
Postoji li uopste mogucnost narudzbe placanjem karticama koje su iz inostranstva?

Hvala na pomoci.
 
Ти би да купиш ТВ страном картицом овде код нас у Србији.
Да ли би куповао лично или из иностранства преко интернета у нашим радњама страном картицом?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Kupovao bih online iz inostranstva, stranom karticom u prodavnicama elektronike koje su u Srbiji.
 
@ Carnivore

Kupovinu si trebao da obavis krajem decembra , bile su rasprodaje i Samsung i FOX su isli sa 5 godina garancije.

Da li ce koristiti kablovsku , IPTV , .... ?

Da li iskljucivo zelis Samsung ?

Kolika dijagonala , FHD ili UHD ?
 
Bilo je govora da naše online prodaje ne prihvataju strane kartice.


Najbolje bi bilo da kontaktiraš online prodaju za koju se odlučiš i to proveriš, pa onda da iz njene ponude tražiš preporuku.


Ja bih prvo kontaktirao neku stranu firmu, npr emme----
 
Poslednja izmena:
Ja stranom karticom bez problema placam online po Srbiji.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
Winwin I Tehnomanija prihvataju strane kartice, Gigatron definitivno ne.

E sad, za ove prve dve prodavnice uzmite sa određenom dozom rezerve - zadnji put sam kod njih pazario online sa stranom karticom pre jedno 2 godine.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Svuda licno prihvataju strane kartice, nema razlike od domace.

Problem je sto retko koja prodavnica kod nas ima online placanje karticom, kao sto to ima Amazon recimo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pročitaj sad moj post iznad.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa Gigatron prihvata stranu karticu, samo ne znam za online da li imaju uopste.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Gigatron ima online procesor kartica, ali im je jasno navedeno na sajtu da ne prihvataju strane kartice.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nisam siguran, ali stranom karticom možete kupiti robu u Srbiji i platiti samo na POS terminalima. Online plaćanje nije moguće.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Hiljade Payoneer korisnika u Srbiji misle drugačije :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Zar nije bio neki dijaspora shop baš za kupovinu iz inostranstva? Mislim da su im i cene bile jače nego u ostalim radnjama.
 
Kupio bih im Samsung zbog IPTV, jer i sam imam 3 komada, pa bih lako mogao pomoci ako nesto zeznu u podesavanjima. Inace, takodjer me interesuje i koji model preporucujete u okviru ove cijene od oko 60 000 dinara?
Hvala na informacijama o prodavnicama. Za vecinu nisam cuo. Da li su sve navedene pouzdane i ozbiljne?
 
Na ekupi.rs sam najnormalnije sad za NG mojima uzeo TV singapurskom master karticom.
 
Neko mi je preporucio da kupim TV od «Madjara», jer su, navodno, mnogo jeftiniji, ali mi nije bas najjasnije. To je, koliko shvatam, preko oglasa. Koliko je to rizicno?
 
@ Carnivore

Ponudu pogledaja na www.eponuda.com

U kojoj zemlji si trenutno ?
Mozda je najjdenostavnije da posaljes novac u Srbiju.

( MoneyGram oko 420€ = 700AUD - provizija 1AUD , 650CAD - provizija 5CAD , 500USD - provizija 15USD - isplata u dinarima po srednjem kursu NBS za € )

Ako hoces Samsung , onda je predlog 43" UE43NU serija 7 Smart UHD

npr. UE43NU7092UXXH

emmi ( isto sto i WinWin ) - 45.000
PC Practic , BC Group , ekupi - 48.500
Gigatron , ComTrade , WinWin , Tehnomanija - 50.000
 
Hvala svima na pomoci, kao i na preporuci za www.eponuda.com. Kontaktirao sam Home Plus (nisu mi poznati od ranije) i u roku od par minuta dobio zadovoljavajuci odgovor. Narucio sam i uplatio Samsung UE50NU7092. Nadam se da ce isporuka proci u redu.
Kako u Srbiji funkcionise garancija? Mora li se registrovati, ili je dovoljan racun iz prodavnice?
 
Nazad
Vrh Dno