Šta je novo?

Lopovi zvani MTS

Drugari hteo bi da odjavim fiksni, da li i dalje ima ona opcija kao ranije da bude u stanju mirovanja priključak, ili mora skroz da se odjavi

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Koji je smisao da 2020g stavljas priključak na mirovanje kada se fiksni nudi na svakom ćošku...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
ma i to što kažeš [emoji28]

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Ja sam isto pokušao pre par godina, kuća se kompletno rušila i gradila, da ne plaćam bez veze - nisu dali, samo odjava.
 
ma iskreno ne treba mi, nisam mogao do sad pošto se vodi na oca, čekao sam samo da prodje ostavinska rasprava i odmah idem cim dobijem papire da odjavim ta *****.

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Mislim da bi u slučaju smrti vlasnika ugovora trebalo da može da se odjavi samo sa umrlicom, bez ostavinske. Možda i grešim, stvarno nisam siguran.
Pozdrav
 
Ako ti slučajno ne daju da odjaviš (ludaci su to) jednostavno nemoj da platiš dva-tri računa, kada ti isključe, tj. oduzmu liniju, plati sve, nemoj da podnosiš zahtev za vraćanje linije i to je to.

Tako sam ja morao nažalost jednu liniju da odradim...
 
hvala drugari, probaću prvo ovako kao što @rafiki kaže, mada s njima nije moglo lako... ako ne onda ovako kao @outlaw



Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Meni kad je mati umrla, sa njenom umrlicom i brojem licne (stvarno ne znam za sta ima je to trebalo) sad bez problema odjavio.

Secam se da je formular koji sam popunjavao bio potpuno besmislen: tipa, traze ti datum rodjena preminule osobe i nivo obrazovanja - wtf..?

Ali bar je sve proslo glatko...

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Samo umrlica i da su svi prethodni računi plaćeni, odjavio pre nekoliko dana dva fiksna.
 
Da li radi ovaj raspad od sajta?


https://moj.mts.rs/

e7eeaa0b1664677a9664ca5b5c14dda1.jpg
 
Ja prekjuče nisam mogao da se logujem.
 
Preneo sam broj, pa sada ne mogu da se ulogujem da bih mogao platnom karticom da dopunim prepaid broj.
 
Aj da prenesem jos jedno iskustvo. Dolazi mi sinoc majka iz Italije. Ima neki prepaid broj. Staju na neku benzinsku pumpu gde je dopunila kredit za 300din, samo da me okrene. Bukvalno ne stize da me okrene, ni da mi posalje poruku, sav kredit joj skinut. Staju posle nekoliko kilometara na drugu pumpu, uplacuje jos 400din, samo je uspela da me pozove i da mi kaze da je pozovem, sav kredit joj je skinut. Znaci to cime se oni bave je strasno! Inace u pitanju je telefon gde joj samo stoji ta kartica, vracen na fabricka podesavanja, ima samo Viber i Whatsapp instaliran.
 
Ne bih da ih branim.

Pa naravno da ce da ode kredit, jer je “samo” ukljucila net bez opcije
 
Ako nemas aktiviran dodatak za internet sistem skida 50din/1mb.Dok kod druga 2 operatera ako ti dodatak nije aktiviran blokiran je skroz pristup internetu.
 
Poslednja izmena:
Za 300 dinara kredita na mts prepaidu imaš tačno 5MB interneta ako nemaš dodatak, to piše u cenovniku. Možeš da kupiš dodatak za net, ali nikako ne smeš da uključiš net pre toga.
Kod drugih operatera (Telenor, Vip pa i Globaltel) ako nemaš aktivan dodatak za net, jednostavno nema interneta.
 
Da li ste sigurni da nema?
 
Da li ste sigurni da nema?
Dok ne uplatiš dodatak, nema interneta ni kod Telenora ni kod Vipa ni kod Globaltela. Jedino mts ima cenu od 60din/MB (sa PDV-om) - još iz doba GPRS-a na prepaidu.
(I jedino mts još nema pušten 4G za prepaid korianike)
 
VIP ima cenu po KB za prepaid... za telenor nisam nasao...
 
Šta je j b t ovo? Svkog mesec mi stigne račun veći za po 200/300 dinara a imam bukvalno sve neograničeno?
23b5057eb36a2158c85221e8efd3477d.png
32e123ce23a2be2146f46a4e62fca7b0.png
b1d79b7097d9b8231884c13e26546b14.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pročešljaj sve applikacije,izgleda da si pretplaćen na dve.
 
Stvarno ne znam, jedino ako jedna nije bus plus, ne pada mi na pamet ništa


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa šta ako ih zovem? Oni će mi reći isto što piše ovde, datum, vreme i da je ovaj VAS standard. Meni piše da je naplaćen internet, ne poziv ili poruka


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Onda nemoj zvati i pitati, cekaj dok neko ne pogodi.
 
Šta je j b t ovo? Svkog mesec mi stigne račun veći za po 200/300 dinara a imam bukvalno sve neograničeno?
23b5057eb36a2158c85221e8efd3477d.png
32e123ce23a2be2146f46a4e62fca7b0.png
b1d79b7097d9b8231884c13e26546b14.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Majka je imala isti ovakav problem. Samo što nije proveralava račun u toku meseca već je videla kada joj je stigao štampani primerak. Tarifiran joj je data protok. Greška je bila ta, što joj je Net limit bio aktivan, ali ga sistem nije registrovao. Posle reklamacije su dostavili novi račun, umanjen za pogrešno tarifiran data protok.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno